VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

RE: vw golf mk2 gtd+i >project

To Noke, ovo je za rispekta, slazem se sa Limpi-jem, furka jos veca bi bila pink,al dobro haj, neka i ovog malo,lako se prefarba ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ehehe ma dok ima sprejeva bit ce i boja, slazem se i ja sa igyem i ostalima, doduse nisam probao jos kako je po snijegu, ali ne mirise na dobro :)

trazio sam stvarno bar dvije 175 55, vidjet cu da preko zime pregulim sa ovim (starom sam uzeo goodyear ultra grip 7 na seata, pa ima i ta varijanta :D)

ako ne bude kako treba, vjerovatno da cu do godine uzimati uze gume.. ko zna

drago mi je da vam se svidja ovo ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

pa ako ostanu ove fele, onda 15ke

ako ne, onda cu ganjat kakve 14ke origigi celikare..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

moram napisati da je mocno pravo , uh kako ce ova boja lezati u snijegu, samo uze gume ,
svaka cast za projekat :cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

koki+ je napisao(la):
moram napisati da je mocno pravo , uh kako ce ova boja lezati u snijegu, samo uze gume ,
svaka cast za projekat :cool:

hvala druze :)
za gume cemo vidjeti.. ne mogu reci da nisam predvidio eventualni problem sa sirinom, probat cemo kako se ponasa, ako bude lose ganjat cemo nove gume u pola zime :D
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

a legendo,ovo sa zimskim setup-om je nesto preLudo , ma ne znam sta da kazem,svaka cast ,sjelo je golfu samo tako ,kao sto je neko napisao,zimske felge su ti bolje nego necije ljetne sminkerske ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

enesss je napisao(la):
a legendo,ovo sa zimskim setup-om je nesto preLudo , ma ne znam sta da kazem,svaka cast ,sjelo je golfu samo tako ,kao sto je neko napisao,zimske felge su ti bolje nego necije ljetne sminkerske ;)

heheh hvala druze :) ;);)
 

IGY

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
pa ako ostanu ove fele, onda 15ke

ako ne, onda cu ganjat kakve 14ke origigi celikare..

nis sad sam provjerio ovo su 65, a bio sam ubijedzen da su 55 15"

na poslu proslogodisnje stoje od nekog auta, pa sam ti ih skoro pa dzaba zavrsiti, jbg debelo ti je ovo
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

jest, debelo je fakat
ove 55 dolazile su samo na smartu koliko ja znam :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >VOTEX 3.11.'10

.nOKe je napisao(la):
kupljena je juce i votex konzola, trenutno je u fazi prerade, vracanja u fabricki izgled..



ofarbana je nekim dosadnim bijelim sprejom, pokusao sam to skinuti razredjivacom ali ne ide, jel ima neko bolju ideju cime bi se to moglo skinut ?
anes kaze da je farbao samo sprejom, ali ima i neki primer ispod sigurno..

e jes je sciganiso :lol::lol::lol:
nekad ljudi neznaju sta imaju i da je to najbolje u fabrickom stanju

a da je citavu presvuces crnom eko kožom???
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

heheh a jbg, ja sam je za sada ofarbao, a imam nekih planova za nju, vidjet cu i tu varijantu, nije losa, kad budem radio unutrasnjost da vidim bil se to moglo uradit, samo mi nesto suhva kako bi to neko uradio, ima dosta detalja..
 
Top