VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd >MOTOR gotov

Hjoooj noke moram te prevest an pistu preko bune, da vidis sta je cobanska cesta :lol:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd >MOTOR gotov

tibor987 je napisao(la):
Hjoooj noke moram te prevest an pistu preko bune, da vidis sta je cobanska cesta :lol:

nemoj, jedva predjem preko onih "pjesackih prelaza - lezecih policajaca" kad idem tamo na vrelo bune :D
 
RE: vw golf mk2 gtd >MOTOR gotov

.nOKe je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Hjoooj noke moram te prevest an pistu preko bune, da vidis sta je cobanska cesta :lol:

nemoj, jedva predjem preko onih "pjesackih prelaza - lezecih policajaca" kad idem tamo na vrelo bune :D

skinuti su ležeći policajci na buni ima godina dana ako ne i više :cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd >MOTOR gotov

dadao_style je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Hjoooj noke moram te prevest an pistu preko bune, da vidis sta je cobanska cesta :lol:

nemoj, jedva predjem preko onih "pjesackih prelaza - lezecih policajaca" kad idem tamo na vrelo bune :D

skinuti su ležeći policajci na buni ima godina dana ako ne i više :cool:

eto ga onda tibore, moze i preko bune haha :123::123:;);)
 
RE: vw golf mk2 gtd >MOTOR gotov

tibor987 je napisao(la):
koji je ovo alarm, nije valjda neki Qvinky tehnolodži ? :icon_eek:


šta fali bilo kakva samo nek svira bolje išta nego ništa ija imam jedan zasad služi svrsi već 3 godine i jednom me spasio od lopova čujem svira ja vani kad lik drži za šteku shebo se nije mu jasno bilo da ima alarm pa se zaledio nezna bili bježo ili osto koma sretno dalje pametan potez bolje išta nego ništa
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd >MOTOR gotov

dadao_style je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
koji je ovo alarm, nije valjda neki Qvinky tehnolodži ? :icon_eek:


šta fali bilo kakva samo nek svira bolje išta nego ništa ija imam jedan zasad služi svrsi već 3 godine i jednom me spasio od lopova čujem svira ja vani kad lik drži za šteku shebo se nije mu jasno bilo da ima alarm pa se zaledio nezna bili bježo ili osto koma sretno dalje pametan potez bolje išta nego ništa

slazem se,samo nek pijuce
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd >MOTOR gotov

evo rekose ti ljudi :D

tibor987 je napisao(la):
koji je ovo alarm, nije valjda neki Qvinky tehnolodži ? :icon_eek:
posto imam garazu, ne trebaju mi neki zajebani alarmi tipa cobra na motion senzore i to.. mislim treba, al opet neam toliko love..

ovo je neki lijevi, stim da ima dosta funkcija (svira na otvaranje vrata, haube, gepeka, ima blokadu motora, shock senzor, i daljinsko otkljucavanje, meni dosta) ;)
 
RE: vw golf mk2 gtd >MOTOR gotov

Koliko je love sa ugradnjom, ako neces preko foruma onda na PM javi, ja sam mislio na svoju dvicicu postavit, ionako ih je lahko upaliti, pa makar nesto da ima hehe
 
Top