VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

erol_brcak je napisao(la):
aaaaaaaa pa tako reci.:icon_biggrin:

Nego de ba vrati tablicu dole,bolje nako,originalnije nego ovaj klasicni shit

dole je vec, samo sto su ovo slike od proslog utorka :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

Kako si poceo orati nece ti bas dugo izdrzati ovaj branik hehhe!!!!
A fkt Noke 77 stranica projekta,mogao si na toliko strana isprojektovati 2 aviona!!!!!:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd > MOTOR zavsen!

GTI 16V je napisao(la):
Kako si poceo orati nece ti bas dugo izdrzati ovaj branik hehhe!!!!
A fkt Noke 77 stranica projekta,mogao si na toliko strana isprojektovati 2 aviona!!!!!:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

gledam da budem sto detaljniji, ako pazljivo pogledas, ima dosta stvari (sitnica) koje sam objasnjavao bas detaljno tipa popravka novih maglenjaka, postavljanje pragova, lajsni itd itd ;)

vladica85 je napisao(la):
a jesi ga spustio svaka cast,odlicno je:icon_smile:;)

hvala drug !

sad sam pricao sa majstorom auto je sutra popodne gotovo, tak da je vec sutra navece kod mene :)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

hvala svima, idem danas po njega, bas sam ga pozelio :icon_cry:

Bokili je napisao(la):
more za igranku , a more i za luk....:cool:
golf je hebač mame....lowlife...
hahah ma odmah da luk posadi hahah :)

;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > FELGE update

iii, kako nam je golf, hoce jos pućkat na auspuh koju godinu ? :icon_biggrin:
 
RE: vw golf mk2 gtd >MOTOR gotov

Neka je sa srecom, novoosvjezeni motor...Da slusao kao i ovaj...Koliko si prevalio kilometara do ove "polugeneralke" ?:icon_question:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd >MOTOR gotov

roki_actros je napisao(la):
Neka je sa srecom, novoosvjezeni motor...Da slusao kao i ovaj...Koliko si prevalio kilometara do ove "polugeneralke" ?:icon_question:

hvaka drug
uzeli smo ga sa 60 tak k km
motor trenutno ima 250 000, do sada je vec radjeno 2x na njemu, jednom obrada glave, zamjena karika,hidropodizaca i ostalih potrosnih djelova, drugi put zamjena dihtunga glave,usisa,izduva,zamjena komplet turba ..

sad je sve ponovo odradjeno, na novo, da valja, najvise se radilo oko bosch pumpe, opet je glava radjena, svi dihtunzi, karike, lezajevi, remeni, filteri, sajle gasa kvacila.. reparacija alnasera i alternatora (zamjena lezaja .. itd)

dosta toga je odradjeno ne znam ni ja vise, ugl sad je sve super, prezadovoljan sam..

trebam preci nekih 1000km, pa onda otic da se to sve dotegne, i vidjet cu da postavim IC ako mognem ikako..

GTI 16V je napisao(la):
neka je sa srecom drug i da te dobro slusa osvjezeni motor!!!

hvala :)

Schumi je napisao(la):
Prede Golfonja ko mačka,utegnut je nema šta :cool:
haman ko benzinjara hahah ;)

gaga je napisao(la):
hos ti ono stavljat G60?:D
nista to.. ostaje dizel do karaja, ne pada mi na pamet prodavati motor nakon sto sam ulozio 500 u njega hah :D
 
Top