VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Pike_gti je napisao(la):
6000 ko i farovi bilo bi extra dobro... al pazi nemoras uzet neke kvalitetne ko u farove ja konto u maglenke stavi one xenone od 120 km sa koridora ha ja ionak cu ih palit jednom u prestupnoj :D

ma jbg kume,nedavno bas vozim po magli, i ono bolje xenone ne palit po magli, vise se vidi BEZ SVIJETALA :D... al fkt..
zbog toga sam i uzeo ove maglenjake, fakat mi sjeb bio, jedva dosao kuci sa autom..

znam ja da je sminka, ja bih stavio 12k ljubicaste u maglenjake, radi furke, ali im je upotreljivost 0 :)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

.nOKe je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
6000 ko i farovi bilo bi extra dobro... al pazi nemoras uzet neke kvalitetne ko u farove ja konto u maglenke stavi one xenone od 120 km sa koridora ha ja ionak cu ih palit jednom u prestupnoj :D

ma jbg kume,nedavno bas vozim po magli, i ono bolje xenone ne palit po magli, vise se vidi BEZ SVIJETALA :D... al fkt..
zbog toga sam i uzeo ove maglenjake, fakat mi sjeb bio, jedva dosao kuci sa autom..

znam ja da je sminka, ja bih stavio 12k ljubicaste u maglenjake, radi furke, ali im je upotreljivost 0 :)

ima i ta mjesta
 

IGY

Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

noke nabavi farove sa socivom ja sa svojim xenonima 6 k i socivima puno bolje vidim po magli jer baca usmjereno svijetlos, dok sam ko anaisa kad sam sjedio nista vidio nisam jer nisu sociva nego obicni
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

stefan je napisao(la):
[
ima i ta mjesta

ja sam se prije kleo u ZAKUCANA AUTA, XENONE, itd itd samo da ljepse izgleda, ali kad ti se desi ovako nesto, da se vratis i obilazis 10km jer ne mozes preci preko mostica ili da BUKVALNO ne vidis nista ispred sebe, opameti se covjek..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

heh kod mene bash xenoni dobro rade po magli a maglenke original vw pa opet identicno ti ha upaljene ha ugasene nit vidis bolje nit ista samo sminke radi...
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Pike_gti je napisao(la):
heh kod mene bash xenoni dobro rade po magli a maglenke original vw pa opet identicno ti ha upaljene ha ugasene nit vidis bolje nit ista samo sminke radi...

pa maglenjaci su namjenjeni da te bolje (prije) uoce drugi ucesnici u saobracaju :))
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

.nOKe je napisao(la):
stefan je napisao(la):
[
ima i ta mjesta

ja sam se prije kleo u ZAKUCANA AUTA, XENONE, itd itd samo da ljepse izgleda, ali kad ti se desi ovako nesto, da se vratis i obilazis 10km jer ne mozes preci preko mostica ili da BUKVALNO ne vidis nista ispred sebe, opameti se covjek..

ma neka njega spustenog onako izgleda ko koza:lol:;)
 

Eko

Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

noke ne valja ti nista golf ;)

:icon_exclaim:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Ima onaj Audi a3 Osmanov xenone i u maglenkama i izgleda dobro,ali zato po magli taKi,više bi vidio sa svijećom :cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Schumi je napisao(la):
Ima onaj Audi a3 Osmanov xenone i u maglenkama i izgleda dobro,ali zato po magli taKi,više bi vidio sa svijećom :cool:
al dobro izgleda fakat :cool:;)

samo da mu skine one shabanske chrome detalje i blatarice iza tockova :D
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Deder proberi medju svojim slikama pa postavi 2 usporedbe recimo, prije i poslije?
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd > update pragovi i rubovi

fino leglo;), a razmisljas li stavljati lajsne od gti one po vratima
 
Top