VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Eko

Član
RE: vw golf mk2 gtd > update pragovi i rubovi

jos da ste namotali suprotni, al doduse celicare su , mozda ste namjerno ovako hehe , dobra fotka .. Erol good job
 
RE: vw golf mk2 gtd > update pragovi i rubovi

ma ja nisam nesto zadovoljan fotkom,daleko da je losa,ali moglo je to i bolje,npr da je duja bila parkirana negdje blizu ulaza tako da je pozadina "duboka" i da nije bilo ovih bimmer bojsa moglo bi se nesto mlogo bolje iskombinovat i naravno da sam fotkao duze od pola minute :D pa da sam mogao probrati izmedju najmanje 200 fotkica,al ajd bice rejsova fotkat cemo se.

Inace super je golfac,noke ja ti zavidim na onim dubokim sjedalicama,ali na dizelu ne :D
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > update pragovi i rubovi

erol_brcak je napisao(la):
ma ja nisam nesto zadovoljan fotkom,daleko da je losa,ali moglo je to i bolje,npr da je duja bila parkirana negdje blizu ulaza tako da je pozadina "duboka" i da nije bilo ovih bimmer bojsa moglo bi se nesto mlogo bolje iskombinovat i naravno da sam fotkao duze od pola minute :D pa da sam mogao probrati izmedju najmanje 200 fotkica,al ajd bice rejsova fotkat cemo se.

Inace super je golfac,noke ja ti zavidim na onim dubokim sjedalicama,ali na dizelu ne :D

Ljulja se kabina , TURBO je mašina :)

Dizlo fTW :)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > update pragovi i rubovi

Koji je on bio sreckovic kad je naletio na ona sjedista ni on dan danas nije svjestan :icon_smile::icon_smile:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd > update pragovi i rubovi

tibor987 je napisao(la):
jel ti ovo negdje udarana karambolka naprijed, vidim na mjestu tablice na sredini da je malo upala plastika...

aha zaplatila od nekog baje sa kukom na parkingu :icon_mad:

erol_brcak je napisao(la):
ma ja nisam nesto zadovoljan fotkom,daleko da je losa,ali moglo je to i bolje,npr da je duja bila parkirana negdje blizu ulaza tako da je pozadina "duboka" i da nije bilo ovih bimmer bojsa moglo bi se nesto mlogo bolje iskombinovat i naravno da sam fotkao duze od pola minute :D pa da sam mogao probrati izmedju najmanje 200 fotkica,al ajd bice rejsova fotkat cemo se.

Inace super je golfac,noke ja ti zavidim na onim dubokim sjedalicama,ali na dizelu ne :D

ma tisina ba, dobar si posao napravio ljubi te brat :D

sjedala su dobra, a masina manje vise, za studentske dane extra :D
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > update pragovi i rubovi

ja mislim da ti to nece stajati,ali cekam da vidim kako ce ti to stajati na autu
 
RE: vw golf mk2 gtd > update pragovi i rubovi

hahha,joj jesu male,da nisu mozda cet***,hehe.

Joj ne znam noke sine malo ta zlatna na tamno plavom autu,hmm,ajd da je duja plava pa fazon impreze,ali hmm,ne znam budemo vidjeli.
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd > update pragovi i rubovi

erol_brcak je napisao(la):
hahha,joj jesu male,da nisu mozda cet***,hehe.

Joj ne znam noke sine malo ta zlatna na tamno plavom autu,hmm,ajd da je duja plava pa fazon impreze,ali hmm,ne znam budemo vidjeli.

ima polirani falc, nemoj to zaboraviti, ovo su 14ke :p heheh
335i je napisao(la):
koliko si ga spustio ??? 80mm ???

izgleda da su opruge 60/50 ali je pao vise od 6cm sigurno :D
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd > update pragovi i rubovi

ja mislim da je to vec 80mm pre nizak za 60mm
ali i pak super auto
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd > update pragovi i rubovi

335i je napisao(la):
ja mislim da je to vec 80mm pre nizak za 60mm
ali i pak super auto

na oprugama ne pise nista.. koliko mm spustaju, zelene su waitec
pise :

eh sad ne znam sta i kako.. pogledat cu na google, mozda nadjem tacno po katalogu hehhe :D

ugl prezadovoljan sam .. nisu puno tvrde, mozda bi nazad mogle biti malo tvrdje, jer mi cesto strugne zbog distanci, al boze moj zato je udoban drama za spusteno auto :))


2 IGY

jesi ti imao bolji prijedlog :) ?
 
Top