VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

.nOKe je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
"nije to bilo do talijanske ralice il˙" i:icon_sad::icon_sad:

ma jasta je, sad kaem ruzno je pogledao, ona pukla.. smjesno, sad trazim ovu njemacku, valjda cu naci :(

tibor987 je napisao(la):
kako si to uspio ?
isao kod jarana, i bezze naidjem vrlo sporo na neki zemljani dio, i kako sam zapeo, samo sam cuo kako PUCE, nije puno al se vidi..


ako si uspio spasit taj komad za prvu pomoć je zalemi lemilicom sa unutarnje strane malo izšmirglaj i predji mat sprejom bolje i tako negoda je nikako nema....znam ja gdje ima nova njemačka al je malo puno para al ja beš nova zapakovana germany 150 km auto djelovi massa mostar
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

dadao_style je napisao(la):
ako si uspio spasit taj komad za prvu pomoć je zalemi lemilicom sa unutarnje strane malo izšmirglaj i predji mat sprejom bolje i tako negoda je nikako nema....znam ja gdje ima nova njemačka al je malo puno para al ja beš nova zapakovana germany 150 km auto djelovi massa mostar

taj spojler je nedavno majstor slomio kad je auto bilo na servisu (preko ljeta dok je bio spusten) i onda sam ja to zalemio i sredio da valja, medjutim eto sad je opet puk'o, doduse nije puno, on je jos uvijek na autu, i ta pukotina je tacno ispod tablice (kao neka linija od dna do vrha) pa nije toliko upecatljivo :)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

eo danas sam stavio felge, mrsko mi bilo slikati, pa cu sutra .. ako uopste uspijem izaci iz garaze, jer eo snijeg navalio :D

zadovoljan sam kako auto lezi na 14kama, stim da je jako nizak, sigurno jedno 2-3cm nizi nego na 15kama..
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

pa logika noke, moj noke 14-15 1inch 2,5cm heheheh :lol:
haj uslikajder nam. hoce biti veselo sutra :cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

emir_89 je napisao(la):
pa logika noke, moj noke 14-15 1inch 2,5cm heheheh :lol:
haj uslikajder nam. hoce biti veselo sutra :cool:

mislio sam da cu tih 2.5cm dobiti na supljini izmedju gume i blatobrana, a i veci je profil na ovim 14kama, al opet je nizi :cool:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

Ukucaj dimenzije guma i uporedi

http://www.rims-n-tires.com/rt_specs.jsp
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd prodject > update zimski rezim

extra su mu legle felge;)
sad je tek tablica dosla do izrazaja
 
Top