Vw Golf 3 Gtd

Vw Golf 3 Gtd

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
drug nisu plave pozicije naprijed..nego su stavljeni lazni xenoni ono 15 kmcica ..pa se tako osijava..i na kratka i na duga..
 
Član
Aha, mozda bolje da vratis obicne sijalice, koliko sam cuo da su ove dosta slabe. tj slaba im je svjetlost, nezz jel to tocno tako ;)
 
Član
to uopste nije tacno..cak je bolja svjetlost..jer imam ih i na kratkim i dugim..i oni koji nemaju lecu ..uopste se nevidi gdje baca jedan gdje drugi far..ravnomjerno..bolji je i po magli i kisi...a i cole ih ima ja msm.
 
Član
Taaky je napisao(la):
to uopste nije tacno..cak je bolja svjetlost..jer imam ih i na kratkim i dugim..i oni koji nemaju lecu ..uopste se nevidi gdje baca jedan gdje drugi far..ravnomjerno..bolji je i po magli i kisi...a i cole ih ima ja msm.
Nezz ja kazem sta sam cuo, nikad dosad nisam vozio sa tim, kod Coleta su ja mislim obicne zarulje ;)
 
BHT Ovisnik
sandy_mo je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
to uopste nije tacno..cak je bolja svjetlost..jer imam ih i na kratkim i dugim..i oni koji nemaju lecu ..uopste se nevidi gdje baca jedan gdje drugi far..ravnomjerno..bolji je i po magli i kisi...a i cole ih ima ja msm.
Nezz ja kazem sta sam cuo, nikad dosad nisam vozio sa tim, kod Coleta su ja mislim obicne zarulje ;)

cole stavio,kratka radi,duga jedna samo radi,druga se ugasi i cole vratio obicne:lol:

sve u svemu golf fino napreduje,fine stopke:cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
to uopste nije tacno..cak je bolja svjetlost..jer imam ih i na kratkim i dugim..i oni koji nemaju lecu ..uopste se nevidi gdje baca jedan gdje drugi far..ravnomjerno..bolji je i po magli i kisi...a i cole ih ima ja msm.
Nezz ja kazem sta sam cuo, nikad dosad nisam vozio sa tim, kod Coleta su ja mislim obicne zarulje ;)

cole stavio,kratka radi,duga jedna samo radi,druga se ugasi i cole vratio obicne:lol:

sve u svemu golf fino napreduje,fine stopke:cool:
:lol::lol: cole kralj si hehehe..znam da si bio uzeo ih pa si vraco nesto...uglavnom predobre su sad ih je sve vise i vise.jer bolje osvjetljuju i bjelje su..
hvala svima na komentarima.. trebaju mi doc bijele zmige i maglnke orginal..al covjek se opet nejavlja nezna ni on ocel prodavat ili ne..;)

enesss je napisao(la):
super su sjele stopke....na tvoju boju pun pogodak a ne kostaju puno ;)
samo tako dalje

enese.. jos malo pa ko tvoj golf :lol::lol::lol::lol::lol: ..ima jos da bude ko tvoj..a i tebi bi dobro sjele one stope..a jucer u toj prodavncii vidio iste tvoje farove 220km..svidjele se i meni i starom..a prije sedmicu uzeli mi one obicne ko u cvrke .a nije ih bilo tad..:cool:
 
Član
dobar golf,svidja mi se kako napredujes,,drugo auto s ovim stopama,pravi pogodak,,samo naprijed,puno srece
 
Član
samo naprijed,ides pravim putem,svidja mi se sto nema onog kica,onih gluposti,sve cisto i uredno,,i samo tako nastavi,siguran sam da ces daleko dogurat
 
Legend
hehhe super su ti sjele ,ali ja nebi svoje mijenjao jer su super dobre , tamne hella,razmisljao sam o crnim led stopkama,ali kako god razmislim na moj germanski fazon to nebi bilo to ,al opet nikad se ne zna

samo polako dalje ovim stopama druze ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top