Vw Golf 3 Gtd

Vw Golf 3 Gtd

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
i ja sam to mislio jer ce sad zima..pa ce mi dzabe lezat u garazi..tako da cu vjerovatno prvo maglenke..a mozda mi jos neko da dobru ideju za nesto drugo:cool:
 
Član
fin golfic ;)
imam i ja jednog slicnog , samo je 3 god mladji i benzin
al sve na njemu stock pa lagano cu ispunjavat sebi zelje za kupovinom kad bude kesha :icon_smile:

sretno drug u radovima ;)
 
Član
RE: Vw Golf 3 Gtd ..update farovi mk4 postavljanje jos malo

ej raja ..evo ga farovi su legli ..extra su hella farovi . ... ...postavljanje ide za jedno satak vremena ;) bice slike radova
 
Član
ipak si uzeo farove od trice...:D

a sta kazes treba ti ugradnja...mogao si to sam za cca 10 minuta ;)
 
Član
kazem sad smo krenuli lagano s cuningom..farovi su extra...prezadovoljan sam jos sam uzeo onaj lazni xenon 15km sto su sijalice plave a bijelo svjetli..i na kratka i duga..evo slike upload pa me handri net..

Evo ga farovi su napokon postavljeni..4 sata su postavljani ..jer je bilo neki sitinica koje su stvar kvarile..
evo ga sad slika sa starim farovima :

e onda je slijedilo stavljanje novi i prve muke.. ..bio stavio ejdan far..i onda drugom malo cacnem onu jednu zicu ..i moro onda sve skidat..i drugi slabo fato dzek ..pa sam skido pa prepravljo ..stavio one spajalice ..zab sam kako se zovu..i sad svjetli super..samo sto jos nisam namjestio gdje da bacaju ..odose u pm gore..e onda je bio jso jedan problem..posto sam na starim imao motorice za pomjeranje svjetala..ovde je fiksiran ..pa skino to leta far..i nisam uspio stavit motor jer se vec bilo smrklo...pa onda gurema vratit onu palstiku da ga fiksira ..i zavrsio i extra izgleda..evo jos slika sa svjetlima mada nije nesto nije ko na javi..ovde svjetla ko obicna izgledaju
..sutra ce biti slike kako po dani izgleda..al najbolje furka bila ..kroz grad s jednim farom a smrklo svi blicaju pa policija.. :lol: ..
nasao sam i maglenke al covjek mi ne pise..iz sarajeva je ne znam kako cu ih dobacit do bug
 
Član
dobri su farovi ..
samo ja ih ne bi uzeo radije bi dodao jos nekih 100-njak KM pa onda kupio neke angel eyes :icon_rolleyes:

vdicemo kako izgleda kad postavis :icon_smile:
 
Član
ne znam ..meni su ovi bolji..jerr ipak to stari jos voza..nije to za njega...a postavio sam to sve..super je..samo se ne vidi bio mrak..u 7 zavrsio ...sutra cu uslikat po dani kako izgleda
 
Član
ee pozdrav drustvo lepi frovi na golfa nemam reci eee imam jedno pitanje usput ako vam ne smeta da mi razjasnite dali kod ovakvih farova sa dve h1 sijalice kad ukljucis dugacko treba da svetli i kratko,nacuo sam negde da treba da svetle oba dva kad ukljucis dugo svetlo unaped hvala
 
Član
u ove farove idu h7sijalice i na kratko i na dugo..malo cudno ali je tako..i provjereno...i kad upalis duga naravno da svjetle obe...farovi se pre pre dobri ..ocaran sam njima...btw brzo ce bit update ...magleneke i bijeli zmigavci
 
Član
RE: Vw Golf 3 Gtd ..update 27.11.09 stopke i farovi

Evo ga novi update..legle stopke crystal crveno/bijele ...i slike i prednji i zadnji stopki ..
evo ovde zadnja slika sa starim stopama..i nova se postavlja

jedna stopka postavljena

evo ga gotovo sve postavljeno..

jedna s cose..malo je auto prljavo..al...:lol:

s prijeda da vidite farove po dani..

i jos jedna kako to sve svjetli..

i gume se stavljenje debica frigo..sutra se mjenjaju jer je auto skroz nestabilno..ako su nazad lupa na svakoj rupici i ode zadnji kraj ako su naprijed u krivini ode auto..ako oce ko da kupi 185/60 r14 gume nisu presle ni 50km
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top