Vremena stock automobila na 402m

Vremena stock automobila na 402m

Član
Zela,tvoj pug jede i mene i onog zelenka i to nije rekla kazala,utrkivali smo se, zato te necu zvati;).Sala,saljem ti ga na pm i dodbrodosao i ti i ostali forumasi.
 
Član
Naravno da jesu. Npr. Skener je uživao u maloj guzi cijelom dužinom piste:D

gti fan: Dolazim na druženje i pokoju trku. Danas ja brži, sutra ti. Bitna je zabava i ono što nas veže: Ljubav prema autima;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Naravno da jesu. Npr. Skener je uživao u maloj guzi cijelom dužinom piste:D

gti fan: Dolazim na druženje i pokoju trku. Danas ja brži, sutra ti. Bitna je zabava i ono što nas veže: Ljubav prema autima;)
;),moj cak jako slabo ide smjesa mu je sjebana mozda ti zelenko malo zaprijeti:lol:.Druzenje i ljubav prema tim limovima,to je to.

@djogi 86,nemoj se ljutiti samo iznosim cinjenice koje su napisali ljudi s puno vise iskustva i znanja od nas;).Takva reakcija je normalna i ovdje na meetu da vidis kako covjek ludi kad ga stari Kadet koji trosi vise ulja nego goriva i neide ni blizu kako bi trebao,cak trokira, ima gume godiste auta opere i nakon par puta ponavljanja u novoj Hondi Type R 2,2 i-CTDi na 400m.Masa.
 
Vidim da spominjete sutrašnji meet, bilo bi dobro da dođe još ljudi sa foruma, bar oni koji su bliže.


Zela.... ;)
 
GTI FAN je napisao(la):
Takva reakcija je normalna i ovdje na meetu da vidis kako covjek ludi kad ga stari Kadet koji trosi vise ulja nego goriva i neide ni blizu kako bi trebao,cak trokira, ima gume godiste auta opere i nakon par puta ponavljanja u novoj Hondi Type R 2,2 i-CTDi na 400m.Masa.

Molim lijepo, to nije Type R, moze bit sam Type S. Ne vrijedjaj mi slovo R sa tim dizel oznakama :D
 
Član
@djogi86:
Ovdje je riječ o 402m.
Ono što sam rekao da dobijam Golfa V i druge od semafora do semafora mogu dokazati uvijek. Nisam brži uopšte mnogo, bitan mi je dobar start da ne prokližem puno i ne može mi ništa. Evo ti pa vidi:
http://www.zeperfs.com/duel283-1200.htm
http://www.zeperfs.com/duel283-3.htm
...
 
OggyBoy je napisao(la):
@djogi86:
Ovdje je riječ o 402m.
Ono što sam rekao da dobijam Golfa V i druge od semafora do semafora mogu dokazati uvijek. Nisam brži uopšte mnogo, bitan mi je dobar start da ne prokližem puno i ne može mi ništa. Evo ti pa vidi:
http://www.zeperfs.com/duel283-1200.htm
http://www.zeperfs.com/duel283-3.htm
...

samo sto ovi podaci nisu tacni golf moze brze i mislim da ces se dobro drzati ali pobijediti ne ako je dobar vozac u petici
 
Član
Sajo_Golf GT je napisao(la):
samo sto ovi podaci nisu tacni golf moze brze i mislim da ces se dobro drzati ali pobijediti ne ako je dobar vozac u petici

Uopšte neću da ulazim u tu priču. JA ZNAM ŠTA SE DESILO, a da li je do vozača ili do auta, jebe mi se. I nije se desilo jednom.;)
Nego, drugačiji je osjećaj u TDI, a drugačiji u ventilašu benzincu u vožnji. Dizel ti daje veliki osjećaj neke sile, lijepi za sjedište i sa manjih obrtaja, ali niko normalan neće sa benzincem kretati u trku sa 2000rpm, on diše tek poslije 4.;)
 
Član
Skenerova kocka nije bila ispravna. Da jeste ja bih bio taj koji gleda u guzu:icon_biggrin:

Na zadnjem Mostarskom rejsu sam ispao od kocke 2.5 24v.
 
OggyBoy je napisao(la):
Sajo_Golf GT je napisao(la):
samo sto ovi podaci nisu tacni golf moze brze i mislim da ces se dobro drzati ali pobijediti ne ako je dobar vozac u petici

Uopšte neću da ulazim u tu priču. JA ZNAM ŠTA SE DESILO, a da li je do vozača ili do auta, je*e mi se. I nije se desilo jednom.;)
Nego, drugačiji je osjećaj u TDI, a drugačiji u ventilašu benzincu u vožnji. Dizel ti daje veliki osjećaj neke sile, lijepi za sjedište i sa manjih obrtaja, ali niko normalan neće sa benzincem kretati u trku sa 2000rpm, on diše tek poslije 4.;)

druze uredu je to znamo mi svi da tdi ima brutalan start sa niskih sto nije najbitnije za utrku ali fazon je sta podaci govore:

peugeot 206 1.6 16v 110KS

Top Speed: 121.8 mph (196 km/h)
Acceleration 0-62 Mph (0-100 Km/h): 9.5 s

Golf 5 2.0TDI 140KS

Top Speed: 126.1 mph (203 km/h)
Acceleration 0-62 Mph (0-100 Km/h): 9.3 s
 
Top