voznja sa potvrdom

voznja sa potvrdom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako interesuje me da li je moguce voziti sa potvrdom koja se dobije od cipsa da sam uplatio i predao za vozacku dozvolu.Instruktor mi kaze da mogu u kantonu sarajevo..
 
Član
bakee je napisao(la):
e ovako interesuje me da li je moguce voziti sa potvrdom koja se dobije od cipsa da sam uplatio i predao za vozacku dozvolu.Instruktor mi kaze da mogu u kantonu sarajevo..

Mozes vozit regularno al nalijepi bilo kakvo P sve ti zavisi od drota koji te i ako te zaustavi hocel rec vozi il te peglat ugl nmz nista skuplje od 30 40 km ak naletis na kakvog seljaka
 
Član
c0d14c je napisao(la):
bakee je napisao(la):
e ovako interesuje me da li je moguce voziti sa potvrdom koja se dobije od cipsa da sam uplatio i predao za vozacku dozvolu.Instruktor mi kaze da mogu u kantonu sarajevo..

Mozes vozit regularno al nalijepi bilo kakvo P sve ti zavisi od drota koji te i ako te zaustavi hocel rec vozi il te peglat ugl nmz nista skuplje od 30 40 km ak naletis na kakvog seljaka

ma ima debila uvijek...napravio sam ja i p..ma veceras cu da probam pa cemo da vidimo..:)..hvala
 
Sa potvrdom se smijes kretati samo po Opstini u kojoj zivis bez problema, ne smije ti kaznu za to napisati, jedino ako odes u drugi grad, onda cinis prekrsaj!
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Sa potvrdom se smijes kretati samo po Opstini u kojoj zivis bez problema, ne smije ti kaznu za to napisati, jedino ako odes u drugi grad, onda cinis prekrsaj!

meni je isntruktor rekao da se sa potvrdom moze voziti u kantonu sarajevo,ma ja namjeravam veceras probati pa sta bude..heh
 
Administrator
sve zavisi od policajca na kojeg naletis... to je samo sudbina:icon_biggrin: neko te moze peglat, neko te moze pustit a neko to moze smatrat kao da jos nisi polozio ili si zaboravio vozacku tako da ti moze fino kaznu zakacit:icon_biggrin:
SRETNO:icon_biggrin:
 
Član
po zakonu ne smijes nikako voziti, to nije validni dokument... al ako vozis normalno, nece te niko ni zaustaviti, a ako te zaustave, onda zavisi od policajca... moze te peglati a moze te i pustiti... znaci,tako na svoju odgovornost vozis ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
po zakonu ne smijes nikako voziti, to nije validni dokument... al ako vozis normalno, nece te niko ni zaustaviti, a ako te zaustave, onda zavisi od policajca... moze te peglati a moze te i pustiti... znaci,tako na svoju odgovornost vozis ;)

u cipsu dole gdje sam predao za vozacku i uplatio 40 maraka..kazu da po zakonu se moze voziti u kantonu sarajevo..jer je to potvrda na kojoj pise moje ime i prezime i da sam uplatio za vozacku samo uz tu potvrdu moram imati licnu kartu da dokazem identitet..
 
Član
kad budes prolazio pored policije, blicni im par puta da te zaustave... pa im onda ispricaj pricu iz cipsa :D

i ja sam bio u istoj situaciji prije par mjeseci... :cool:
 
Član
sub3r je napisao(la):
kad budes prolazio pored policije, blicni im par puta da te zaustave... pa im onda ispricaj pricu iz cipsa :D

i ja sam bio u istoj situaciji prije par mjeseci... :cool:

e pa to me zanima neko ko se nasao u istoj situaciji..i sta su ti rekli..jesil sta platio ili..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top