Vozacka na hladjenje

Vozacka na hladjenje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa neka ode u tu policijsku stanicu, moguce da nisu imali uplatnica tad, pa mu rekli da dodje u stanicu. kad dodje mozda mu daju taj nalog i uplatnicu i kad uplati, vjerovatno ce mu vratit papire. jer nije napravio nikakav prekrsaj radi kojeg bi mu mogli zadrzati dokumente osim ovog gore navedenog razloga. a ako ga policija zaustavi na putu do te stanice, neka objasni situaciju i nek kaze da provjeravaju ako hoce. ne moze im on stvoriti dokumente...

pozz
 
Član
renault_fan je napisao(la):
u mene burazer kod jajca zaobilazio traktor jbg traktor isao sporo...bila puna linija i bom policija vidi i kazna 180KM.....

treba se cuvat linija,al nekad kad ih nema kako onda reaguju na to???bas me to zanima posto kod nas u bosni 60% puteva nema ili su nekad davno bile linije....

vozilo koje se krece sporije od 25 il 30kmh,nezz tacno sad, SMIJES zaobilazit i na punoj
pa neces se vuci do isprekidane,a ono lik navaljao punu prikolicu sijena i cejfi cestom
 
Član
renault_fan je napisao(la):
u mene burazer kod jajca zaobilazio traktor jbg traktor isao sporo...bila puna linija i bom policija vidi i kazna 180KM.....

treba se cuvat linija,al nekad kad ih nema kako onda reaguju na to???bas me to zanima posto kod nas u bosni 60% puteva nema ili su nekad davno bile linije....

kakvih 180 KM preticanje preko pune 40 KM
 
Član
arminnn je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
u mene burazer kod jajca zaobilazio traktor jbg traktor isao sporo...bila puna linija i bom policija vidi i kazna 180KM.....

treba se cuvat linija,al nekad kad ih nema kako onda reaguju na to???bas me to zanima posto kod nas u bosni 60% puteva nema ili su nekad davno bile linije....

kakvih 180 KM preticanje preko pune 40 KM

Darth je napisao(la):
ma nedaj vozacku platis kaznu i ides dalje..

nemojte pisati gluposti kad niste upravu. preticanje preko pune je 100KM + vozacka mjesec dana. (znam iz licnog iskustva, ima i clan zakona i sve u prekrsajnom nalogu, pa ko ne vjeruje mogu postavit)

a ti Darth sto kazes nedaj vozacku, znas sto je neces predat, samo ti tako. onda platis i kaznu za "prisilno oduzimanje vozacke" koja ti je 100KM. i to znam jer mi je drot koji mi je donio nalog da predam vozacku kao "prijateljski" preporucio da ne predajem jer lafo postalju par puta i onda prestanu slati. i srecom stara pitala prijateljicu koja radi u CIPS-u i ona rekla da je bolje da predam inace ce se desiti ono gore napisano tj. to prisilno oduzimanje vozacke...
 
Član
ja svoju nisam dao ,imao mjesec dana..i sto sad..platio 100km plus neki troskove i peglaj dalje..pa nije to samo slucaj kod mene..pusti to...samo je ne nosi..kad je dadnes nema nazad..ovako platis i dovodjenja..
 
Član
emir_89 je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
u mene burazer kod jajca zaobilazio traktor jbg traktor isao sporo...bila puna linija i bom policija vidi i kazna 180KM.....

treba se cuvat linija,al nekad kad ih nema kako onda reaguju na to???bas me to zanima posto kod nas u bosni 60% puteva nema ili su nekad davno bile linije....

kakvih 180 KM preticanje preko pune 40 KM

Darth je napisao(la):
ma nedaj vozacku platis kaznu i ides dalje..

nemojte pisati gluposti kad niste upravu. preticanje preko pune je 100KM + vozacka mjesec dana. (znam iz licnog iskustva, ima i clan zakona i sve u prekrsajnom nalogu, pa ko ne vjeruje mogu postavit)

a ti Darth sto kazes nedaj vozacku, znas sto je neces predat, samo ti tako. onda platis i kaznu za "prisilno oduzimanje vozacke" koja ti je 100KM. i to znam jer mi je drot koji mi je donio nalog da predam vozacku kao "prijateljski" preporucio da ne predajem jer lafo postalju par puta i onda prestanu slati. i srecom stara pitala prijateljicu koja radi u CIPS-u i ona rekla da je bolje da predam inace ce se desiti ono gore napisano tj. to prisilno oduzimanje vozacke...

Da u pravu si..ja nisam htjela predati svoju vozacku i onda mi je dosao polčicajac jedne nedjelje i mama rekla da nisam u kuci i on joj samo ostavio nalog za prisilno oduzimanje gdje pise ako ne odnesem odmah slijedeceg dana da ce mi biti jos 100 km kazne..Eto ja sam jucer svpojku vozacku preuzela 17 dana kasnije jer sistemi ne rade..ali su dozvolili sada da uz uplatnice na uvid mozes preuzeti vozacku.
 
Član
Darth je napisao(la):
ja svoju nisam dao ,imao mjesec dana..i sto sad..platio 100km plus neki troskove i peglaj dalje..pa nije to samo slucaj kod mene..pusti to...samo je ne nosi..kad je dadnes nema nazad..ovako platis i dovodjenja..

i mislis da si "odradio" kaznu??
 
Član
pa ok to, ali ti se tamo pise da ti nije odradjena kazna. isto ko sto ne platis neku kaznu. nece tebi niko doci da te udara i nasilno vodi u postu da ti platis. al ti se tamo vodi da imas neplacenih kazni. tako i tebi pise da nisi vozacku predo...
 
Član
ali i sto onda..ja sam kazne sve uredno platio,osim vozacke na mjesec dana..:cool:..i sto ce sad samnom..ubice me ili sto ti mislis??
 
Član
Darth je napisao(la):
ali i sto onda..ja sam kazne sve uredno platio,osim vozacke na mjesec dana..:cool:..i sto ce sad samnom..ubice me ili sto ti mislis??


Prije ili kasnije ces je morati predati,kada ti cika policajci budu dosli po nju morat ces im je dati
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
Darth je napisao(la):
ali i sto onda..ja sam kazne sve uredno platio,osim vozacke na mjesec dana..:cool:..i sto ce sad samnom..ubice me ili sto ti mislis??


Prije ili kasnije ces je morati predati,kada ti cika policajci budu dosli po nju morat ces im je dati
seko moja fina od te ljubavi nista..ipak mjeseci je proslo..ovo uredno placeno..ja nedam i nema dalje..:lol:
 
Član
pa bice ti vjerovatno isto ko da imas neplacenih kazni. kako ide ono nezz jel mozes registrovat, il je vezano za prodaju auta. neam pojma sta je onemoguceno...

u krajnjem slucaju ako i auto nije na tebi i smjeskas se, doci se vrijeme kad ce ti isteci vozacka, pa ces morati otici da zamjenis i onda ce te tad "klepiti po usima". ljudi izmislili kompjutercic i on sve pamti. nema kod njega da se zagube negdje papiri u vremenu :D

i zato ne brini, odradices ti to kad tad... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top