Vozacka na hladjenje

Vozacka na hladjenje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
koki+ je napisao(la):
...ater im bezobraznu , to je vjerovatno , sto si ga rijecima pogodio

ma on je prijavu za preticanje odma mislio to je naumio i to je to a ja sam poslije mu rekao da je bezobrazan a opet kontam i za te uvrede da nema neka procedura posebna da su me sproveli npr ili da su provjeravali vezom ko sam sta sam kao legitimisanje jer sta znas na kakvu budalu mozes naletiti
 
Član
ma druze cim ti pocne nesto pricati kazna ovo ono trzni CENERA, ako cener nemoze nabaci jos jednog cenera i govori štipaljka:lol::lol::lol:
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
nihad3tzo je napisao(la):
Jbg drug zao mi je sto su te pisali al mozda si trebao pokusat nagodbu kakvu! Tesko da ces na sudu dokazati ali sretno u svakom slucaju!

nije bilo moguce sa njima popricati cim su me zaustavili kriv si milion posto nema sanse da se sta moglo uciniti

Petobanka cuda cini :icon_twisted:
 
Član
Stoja i mjesec dana je puna... gadno kad ti napišu tako kaznu koju nisi napravio, ja onda ludim u pm... možeš se čupat samo ako ti taj lik s autom bude htio pomoć da svjedoči, nema ti druge solucije...

A to što si mu rekao par riječi, nema tu problema ni kazni... jer da ima, sutra bi došla po tebe lokalna policija da pročitaš izjavu policije i daš svoju izjavu, naravno uz potpis iste... s takvim sam se susretao više puta, ako ti trebalo mogu ti scan :D

pozz.
 
Član
Samo jedno pitanje, sto si ako si potpisao ti to sve ako sto posto nisi preticao na punoj.

I ja sam tu sinoc prosao i nisu me zaustavili odnosno bili su na suprotnoj strani, ja isao prema tuzli a oni bili na lijevoj i htio je da pretrci al bilo kasno a i pitanje dali bi mu stao u takvoj situaciji.

Da se vratimo na tvoj problem, sad glupo je reci trebao si ovo ono, sta je bilo bilo je ali eto da znas sad ako si ti bas upravu i jos imas svjedoka, recimo tog sto si mu zapisao ili zapamtio tablicu onda nepotpisuj i onda sudija prvo sto ce da te pita je zasto nisi potpisao a ti ces tada tek dakazes nije bila puna nego isprekidana i imam svjedoka, zato nisam potpisao jer nije bilo kako su oni napisali. A prije toga sta god kazes oni ce da ti prikace jos, nego fino kulturno cutis i kazes ako vi kazete tako, pisite ja mislim da nisam i onda kad on sve fino zavrsi mora te pitati HOCES LI ali pazi mora da pita hoces li potpisati a ti kazes necu jer se ne slazem sa zapisnikom, onda ce oni malo da popizde ali trpi jebiga cuti i onda tek na sudu ovo gore, imam svedoka nisam kriv bla bla
 
Super Moderator
preseravanje drota...a i nema veze da si 20 metara uso u punu .... ipak si ga preticao na isprekidanoj ne znam sta sere al jbg
 
Član
Meni su prije par mjeseci za preticanje preko pune pisali kaznu od 40KM????
Navodno puna ti se vodi kao "saobracajni znak" a kazna za nepostivanje saobracajnog znaka je 40KM.
E sad jel se on zajebao (na moju srecu) ili nije pojma nemam al 100% da je kazna za nepostivanje saob. znaka 40KM (on mi procitao clan i stavku iz njihove "svete" knjizice) a mogu ti i kaznu sken. da vidis!
 
Član
trebo si ih isamarati, uzeti im shapke, lizala, radar, i kljuceve od auta... i napustiti mjesto zlocina
 
menjic je napisao(la):
Samo jedno pitanje, sto si ako si potpisao ti to sve ako sto posto nisi preticao na punoj.

I ja sam tu sinoc prosao i nisu me zaustavili odnosno bili su na suprotnoj strani, ja isao prema tuzli a oni bili na lijevoj i htio je da pretrci al bilo kasno a i pitanje dali bi mu stao u takvoj situaciji.

Da se vratimo na tvoj problem, sad glupo je reci trebao si ovo ono, sta je bilo bilo je ali eto da znas sad ako si ti bas upravu i jos imas svjedoka, recimo tog sto si mu zapisao ili zapamtio tablicu onda nepotpisuj i onda sudija prvo sto ce da te pita je zasto nisi potpisao a ti ces tada tek dakazes nije bila puna nego isprekidana i imam svjedoka, zato nisam potpisao jer nije bilo kako su oni napisali. A prije toga sta god kazes oni ce da ti prikace jos, nego fino kulturno cutis i kazes ako vi kazete tako, pisite ja mislim da nisam i onda kad on sve fino zavrsi mora te pitati HOCES LI ali pazi mora da pita hoces li potpisati a ti kazes necu jer se ne slazem sa zapisnikom, onda ce oni malo da popizde ali trpi jebiga cuti i onda tek na sudu ovo gore, imam svedoka nisam kriv bla bla


navodio sam gore mene niko nista nije pitao da potpisem dali se slazem apsolutno nista znaci sve sto je uzeo od mene zapisano je u svesku njegovu i bilo je poslije dovidenja prijatno, znaci nista nisam vidio sta mi je pisano niti mi je sta ponudjeno prijava mi je legla radio vezom sa lica mjesta mozda oko 10 minuta poslije mog pustanja protiv mene to sam saznao jer sam nakon sat provjeravao da vidim imali sta podneseno protiv mene
 
Član
@guster: ne da si dobro proso, nego si odlicno proso. kazna za preticanje na punoj je 100KM + 1 mjesec vozacka i ne znam kolko onih bodova, tad jos nisu poceli brojati kad sam ja nagrabusio hehe :D

ak treba mogu vidjet na onom nalogu i koji je clan :D jedino si mogo bolje proci da si im dao cvaju "onako" :D
 
Član
ovo nek ti bude skola drug, odsad kad te zaustavi sinjor milicajac, nemoj nista pametovat, sam suti, ako on u nalogu napise nesto da je bilo sto ti smatras da nije bilo samo kazes necu potpisat idemo na sud i to je sve, uvijek sa njima drzi razgovor na minimumu i nikad ni u kom slucaju nemoj se s njima sta nagovarat jer oni su uvijek u pravu ... trebali bi da sluze narod i potrebama naroda, oni samo sluze sebi i svojim potrebama ... pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top