Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-crni farovi :D

hvala svima:cool:
tablicu bih mozda ljepio,neznam,vidjeti cu,ali niklovane bas i ne bih jer idem manje vise na crno,bez nekih sjajnih dodataka,mada bi se mozda uklopila uz masku,ali cu i masku kada imao novca mozda promjenuti u crnu ovakvu:cool:
medscaleFKSGVO003.jpg


a zmigavce cu ovih dana,najavljuju kisu u cetvrtak (sto znaci da necu raditi:D ) pa cu onda i njih ovako u crno kao i farove da se uklope u cjelinu:cool:
 
Član
RE: Volvo V40-crni farovi :D

Brate mozes bez problema peci migavce dosta ljudi je to radilo ;) Sretno i zovi hh
 
Član
RE: Volvo V40-crni farovi :D

odlican posao CoL3! stvarno mi se svidja tvoj aito, a i tvoji radovi na njemu. svaka cast! samo tako nastavi!;)
 
Član
RE: Volvo V40-crni farovi :D

Odlično je ispalo, malo po malo si ti njega dotjerao fino, sigurno jedna od najljepših V 40-ki kod nas
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-crni farovi :D

jucer imenjak dj_m4rko svratio do mene,nesto mu cackali oko muzike,zivi se napatili:D
nije mi se dalo izgoniti volva vani,pa bacio jednu zajednicu unutra:cool:

copyofpicturesss012ss.jpg


pug je premocan,a uzivo cak mnogo mocniji,probat cemo se nekada nakaniti za neki ajmo reci fotosešn:D
 
Član
RE: Volvo V40-crni farovi :D

Joj s onom rotirkom ko Volvo nekih svedskih specijalaca :p
Samo laganini, ako kad bude trebalo smetat il pomoc javni znas i sam da sam redovan dole :cool:
 
Član
RE: Volvo V40-crni farovi :D

Odlicna slikica :D Al smo se napatili oko kabla dok je uso da je neko prico nebi vjerovo hah :D
 
Član
RE: Volvo V40-crni farovi :D

DJ_M4rko je napisao(la):
Odlicna slikica :D Al smo se napatili oko kabla dok je uso da je neko prico nebi vjerovo hah :D

tako ti je drug moj kad prvi put prolazi, sad ga izvuci i ponovo probaj, vidjeces da je lakse :D:D
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-crni farovi :D

grijesis funky:lol: jedan je vec bio,a mi smo sad gurali i drugi,a uska nam rupa:lol::lol:
 
Član
RE: Volvo V40-crni farovi :D

:lol: :lol: :lol: odlican volvo,sto se stavljali deblji kabal u usku rupu :lol:
 
Član
RE: Volvo V40-crni farovi :D

Deblji je vec bio unutra dok je tanji pokusao uci ... jedva je uspio bio je uporan :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top