Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Volvo V40-update! nove felge i zamracen (str.18 ) :D

uuu koliko je odmah lijepsi...:cool: svidja mi se pravo :cool:
 
Član
RE: Volvo V40-update! nove felge i zamracen (str.18 ) :D

Extra braco uradeno ;) Steta sto nisi osto duze na pisti jel si to uzeo i ispuh:D
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-update! nove felge i zamracen (str.18 ) :D

hvala svima:cool:
danas isao do ovog limara,al nije mogao mi ni on,treba neka prepravka,pa cu vidjeti hocu li stavljati ovaj ili ne,al mislim da hocu:cool:
a na pisti nisam mogao duze ostati,imao nekih obaveza,prvo sto sam kasnio dan prije u Zenicu,pa kasnio kuci,da sam posao 2 sata ranije ostao bih duze,onako malo naletio da vidim raje i kuci,al ima dana :cool:
 
Član
RE: Volvo V40-update! nove felge i zamracen (str.18 ) :D

Kolega mi ovakog Volva biturbo ... extra brate ide ...


Mogu ga pitat za opruge ako naleti :D
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-update! nove felge i zamracen (str.18 ) :D

nema biturbo,ima samo 2.0 turbo sa 160ks i 2.0 turbo sa 200ks,odnosno T4,svakako ide:cool: ako do godine e bih uvozio drugo auto,onda bih gonjao da ubacim jednog od ova 2 trubaka :)
ako budu opruge pitaj:icon_smile:
 
Član
RE: Volvo V40-update! nove felge i zamracen (str.18 ) :D

Kod njega eje ovaj t4 turbo s 200 ks ...


Znam sam da mu je jeben turbo, blow mu pisti na sve straen hahah... pitat cu ga , inace bavi se tom preprodajom djelova i sl.
 
Član
RE: Volvo V40-update! nove felge i zamracen (str.18 ) :D

Najbolji update do sad na ovom autu, još te sitnice uraditi što si naveo i više ti ništa ne treba
 
Član
RE: Volvo V40-update! nove felge i zamracen (str.18 ) :D

CoL3 automobil ti je vr'!Moj stari ima ovakvog samo 1.9 TDI 66kW i oce nesto novije da uzima kad budi imo priliku, a izgleda da ce ostavi i ovu masinu sto je sad pa ja imam velike planove za koju godinu da to sredjujem kad budem dovoljno star za vozat i to, i sad kad naletih na ovog tvog zmaja razne mi ideje padaju na pamet :D a automibil ti je bombona, felnice,stakla,sve.. :) ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-update! nove felge i zamracen (str.18 ) :D

hvala vam:cool: stvarno sam zadovoljan autom,sto kvalitetom,sto udobnosti,nekidan nesto vozao od susjede golfa 4,kada sam sjeo poslije njega u volvo kao da sam se rodio :cool:
ovih dana idu i farovi i zmigavci u crno,samo nikako vremena,ako mi se dalo vcrs cu probati:icon_smile:
usput kad je vec otvoreno nabavio sam gume,continental nazad,naprijed michelin energy naprijed,auto na ovim felgama mnogo bolje lezi u krivinama,js se mislim bi li uzimao weitech opruge,ipak je neko comfort podvozje,neznam koliko ga max smijem spustiti na originalnim amortizerima 3-4 cm ?

evo jedna usputna slicica
euorw8.jpg
 
Član
RE: Volvo V40-update! nove felge i zamracen (str.18 ) :D

Extra izgeda nema šta.....lijepo mu felege stoje i zamračenje naravno...hehehe..pozzzz:cool:
 
Član
RE: Volvo V40-update! nove felge i zamracen (str.18 ) :D

bas malo prije sam se vozio u jednom ovakvom , dizel je uglavnom neznam koji motor ide lijepo i fino je unutra :cool:

tvoj je ko bombona , jako lijep ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-update! nove felge i zamracen (str.18 ) :D

hvala:cool:
unutra nisu nesto posebno fini u usporedbi s nekim autima tih godista,ali se vidi kvaliteta izrade i prilagođenost

mislio sam preko zime felge raditi,tj. lakirati, do tada ima vremena ali se mislim između crne ili nijansu tamnije ove boje aluminija,da vuce kao polirana,al o tom po tom:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-crni farovi :D

evo ga,nakanio se i farove u crno odraditi,napatio se jer sam morao skidati prednji branik da bih izvadio far:icon_twisted:

uglavnom imao sam malog pomagača:D
14102011086.jpg


izvadio iz farova ovu ukrasnu platiku i u crno
14102011084g.jpg


onda smontirao...
pictures004.jpg


picturess002.jpg


onda se i pomagac umorio vise i otisao oko ubit:D
13102011083.jpg


uglavnom jos imam zmigavce,nisam imao vremena,mislio sam da ce biti lakse skinuti branik,al đavla,milijun sarafa i nitni,uglavnom ovih dana cu i zmigavce odraditi:icon_biggrin:

i kupio u OBI-u bezze rad fore eto:D
pictures015g.jpg
 
Član
RE: Volvo V40-crni farovi :D

Extra brate sjelo ovo u crno :) A rotaljka da ne govorim :D .... Kad budes migavce radio zovi ako trebala pomoc :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top