Volvo V40

Volvo V40

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Volvo V40-neko go*no mi nabilo kuku :mad:

/a uf kolega jesi nezer od covjeka pored tolko auta tebe covjek kukom opali....Dobro je pa nije nista vise :/ :icon_mad:
 
RE: Volvo V40-neko go*no mi nabilo kuku :mad:

ako sumnjas na to auto, samo se parkiras iza i vidis dali odgovara visina kuke tvom udubljenju :D i onda dodjes sa maminom jettom :icon_evil: pa ce onda i on malo bolje pazit. :icon_mad:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-neko go*no mi nabilo kuku :mad:

uvijek moze gore,jbg,p'jana glava ne misli,ispred audia je pukla cesta i parking,pored silnog puta on je otisao u rikverc...
@SL
to sam i ja mislio,auto znam koje je,jer nemoze niti jedno drugo biti,al nesto neznam dal da prkosim pa da mi se opet vrati...ovako najbolje popravit,sreca nije puko cijel branik,zakrpi i gotovo,jbg...
 
Član
RE: Volvo V40-neko govno mi nabilo kuku :mad:

Negdje sam gledo nekog audia sivog , kako ga je neko udario isto tako kao tebe :/ napravio je malu naljepnicu i napiso e ovo se desi kad te nego udari kukom i strelica :p Moze i taj fazon a moze i sa mat folijom :)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-baksuz ....

fora jeste,al ja cu to da zakrpim:D

al sto sam ja baksuz to nije normalno:icon_mad::icon_mad:
u subotu ja i dj_m4rko posli da nesto radimo na njegovom pugu i da u mene prvo zmigavce odradimo u crno...plastika zmigavca je toliko cudna,kao da je cijel od zive gume,nikako nismo mogli industrijskim fenom i hajde onda ugrijemo pekaru na 150C° i da stavimo taj jedan zmigavac,na nesto manje od 2 min nije se dovoljno ugrijao,vadim ga na oko 2:30min vec se poceo topiti preko one zice u sporetu i sav se deformirao:icon_cry::icon_mad::icon_mad: rastopio se bio sav,te onda ga grijali fenom pa sarafcigerom malo ga izravanao,uspijeli ga nekao izravnati id a ga vratimo nazad,sad je sav valovit rastoljen, ne gine mi nov,100km ko ne nađem na otpadu:icon_sad:
dddhx.jpg


uglavnm nista novo osim toga,danas morao na selo,iznad Boračkoj jezera pa rekoh da stavim stare felge do gore na dan-dva:icon_smile:
evo fotka usputna:icon_smile:
74201745.jpg


za zmigavece neznam sta cu,polovan nigdje nemogu naci,ako i nađem jedino da platim nekom lakeru ili netko tko zna samo da mi odvoji staklo od kucista,dalje cu ja...
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-baksuz....

ocu kada kupim novi zmigavac:lol:

a felge nisu nove,ovo su stare sto su dosle na njemu,15-ke,a one par stranica nazad su 16-ke sto sam nedavno uzeo:icon_smile:
 
RE: Volvo V40-baksuz....

pa jesi li probao da ga rastavis sa npr skalpelom rezajuci pomalo ljepilo izmedju stakla i kucista? mora se moc rastaviti, ja sam ih par komada rastavio tako.
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-baksuz....

da,probali smo tako,ne ide,pa onda grijali spojeve da industrijskim fenom,pa sve mislimo evo ga,al nista,nece pa nece... onda idemo probat tu foru sa pekarom,samo da sam ga malo prije izvadio mozda bi i mogli sta,al jbg :S
kuciste zmigavca i ovo staklo izgleda kao da su od iste plastike,neznam kuda je ljepljeno jer jednostavno nece da se odvoji:icon_confused:
 
Član
RE: Volvo V40-baksuz....

Ja sam se prosli vikend jebavao oko zmigavaca od skutera malosam kuciste morao ostetit da odvojim staklo od kucista al sam uspio jebada je ziva bila, ako oces kad nadjes novi zmigavac zvrcni me pa cu doci pa cemo prvo taj stari probat otvorit pa onda nove radit ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-baksuz....

moze,ovih dana viđam gore kod onog vulkanizera u blizini nekog zelenog volva,ocito za dijelova,pa priupitam imal zmigavac,koji god otpad zovnem gdje ima volvo nitko nema zmigavca,prodali bem mu:icon_evil:
 
Član
RE: Volvo V40-baksuz....

Jebada ziva oko zmigavaca ista je plastika kao sto rece imenjak kao od gume,sve smo moguce probali al nije uspjevalo na kraju smo ih prepekli,al nam je dan bio katastrofa moram priznat
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-baksuz....

dakle naruceni original crni zmigavci:cool:
13285.jpg


zatim ovih dana cim uhvatim vremena ide i crno ovako
copyofvv00002.jpg



e sada mi treba savjet,relativno jeftino mogu dobiti ovaj lonac sutra

slika-173513-2011-04-1304050913-velika.jpg


sta mislite kako bi mu legao:icon_biggrin:
 
Član
RE: Volvo V40-sta mislite o ovom loncu/auspuhu ?

Cemu ti lonci i serpe na takav auto to mi nikada nije bilo jasno :icon_question:
 
BHT Ovisnik
RE: Volvo V40-sta mislite o ovom loncu/auspuhu ?

ovakav je sl. dolazio original na T4,cisto radi zvuka malo,a nije pretjerano,ipak nisu neke dzezve
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top