Vežete li sigurnosni pojas? Vežete li prvenstveno radi svoje sigurnosti ili radi policije?

Vežete li sigurnosni pojas? Vežete li prvenstveno radi svoje sigurnosti ili radi policije?

Vežete li sigurnosni pojas?

  • Uvijek

    Votes: 50 45,0%
  • Samo kada ugledam policiju

    Votes: 12 10,8%
  • Samo kada idem na duže relacije

    Votes: 27 24,3%
  • Ponekad

    Votes: 12 10,8%
  • Nikad

    Votes: 10 9,0%

  • Total voters
    111
Administrator
Da li vežete li sigurnosni pojas? Da li to radite radi svoje sigurnosti ili radi policije?

20070517013554crash_test_vezanje_sigurnosni_pojas.jpg
 
RE: Vežete li sigurnosni pojas?

uvijek jedino kad preparkiram auto tad nisam vezan pojasom

a sad sam obavezan jer kazne su u slovenji masala, i da spasio mije zivot :icon_smile: jer sam bio vezan :icon_biggrin:
 
Član
RE: Vežete li sigurnosni pojas?

Dok sam imao H pojaseve, stalno, ovaj ponekad, kako sam raspolozen
 
Član
RE: Vežete li sigurnosni pojas?

uvijek... da nije bilo pojasa, ne bi sad ni pisao ovo ;)
 
Član
RE: Vežete li sigurnosni pojas?

I meni je, ne spasio zivot al spasio od nekih povreda koje bih dobio od prozora, krova ..., auto se okrenulo a ja sam bukvalno bio prikovan u sjedište, tako da se vežem često
 
Član
RE: Vežete li sigurnosni pojas?

Ako mi ima ista mrze nego staviti pojas,o.k ako sam na auto putu pa se malo brze vozi onda stavim i pojas,a carsija skoro nikad ne stavljam pojas izuzev ako vidim muriju i skontam da ih neznam,onda nabacim pojas,jer mi je glupost ogranicenje 40 kmh a ja pojas stavim iz sigurnosnih razloga :icon_smile:
 
RE: Vežete li sigurnosni pojas?

Sandro je napisao(la):
I meni je, ne spasio zivot al spasio od nekih povreda koje bih dobio od prozora, krova ..., auto se okrenulo a ja sam bukvalno bio prikovan u sjedište, tako da se vežem često

bas tako je i meni bilo bio sam rasjekao dva prsta i bila je hrpa krvi kad sam vidio mislio da sam i glavu razbio sreca to jebilo sve
 
Član
Htjeo ne htjeo moram da se vezem jer sve pisti ako se ne svezem.
ali i da ne pisti pojas obavezno, da ne treba ne bi bio u autu..;)
 
Top