vežete li pojas??

vežete li pojas??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Death_beat je napisao(la):
Uvijek se vezen. nekad mi auto stoji pred garazom i odem da parkiram u garazu i kad hocu da izadjem vidim da sam pojas stavio...jednostavno, navika mi je postala, rutina..
a sto se mene tice, to uopste ne bi trebalo biti zakonska obaveza niti bi policija trebala kaznjavati, jer nevezanjem pojasa samo sebi mozes nastetiti nikako saputnicima ili drugim ucesnicima u saobracaju..

potpisujem u potpunosti...

uvijek vezan, sto rece Death_beat, vezanje pojasa mi preslo u naviku, okrenem kljuc dok se grijac ugasi, ja svezo pojas i kresi... :icon_biggrin:
 
Član
nisam nikad svezo pojas uvijek se svadjam sa murijom jer me zaustave bezveze i kad nemogu nista naci onda makar pojas da pisu kreteni
 
Početnik
ah... zaboravih dodat... kad se moj brat slupao autom, rekli mu da je imao srecu sto se nije vezao, jer je takav udar bio, da ga je izbacilo sa vozacevog na suvozacevo sjediste i spasilo ga... inace, bio bi vozac kolica...

no, to je onih 0.001% (karikiram) gdje pojas nije od pomoci...
 
Član
nevezem vecinom nekad kad idem za sarajevo....nemam obicaj....ionako uvijek idem toliko brzo da mi ionako ne bi pomogo
 
Član
tamo gdje sam trenutno.... to je pod moranje... i naviklo se... sad non stop koristim pojas.... a prije je bilo... ono... prosle godine umal da ga stavim a ove godine jos rijedje...... :D
 
Ne vezem ga...on me sam sveze :icon_biggrin: Prije ovog auta nisam nikad vezala ali sada vezem jer se sam automatski veze zatvaranjem vrata.Imam dvije opcije-da ga vezem i budem mirna ili slusam kako pisti i gledam lampicu od pojasa kako me bode u oci, pa tako da mi je draza ova prva opcija i sad vise i nije tako stasrno vezanje to.Mada opet da nije automatski mrsko bi mi bilo stalno ga vezati :icon_biggrin:
 
Član
ma za to pistanje, provuces ga iza sjedista i samo zakacis... ako ti vec smeta a neces da se vezes ;)
 
emir_89 je napisao(la):
ma za to pistanje, provuces ga iza sjedista i samo zakacis... ako ti vec smeta a neces da se vezes ;)

Ne smeta mi,ja sam se navikla na to, a uvijek mi i jeste smetao samo onaj preko stomaka sto ide,no kako to ne moram vezati ovako moze proci :icon_biggrin: A ima i jos jedna nedostatak kada se ne zaveze pojas-uglavnom ljudi zaborave na ono gdje se kopca (pa i ja takodje) pa kada otvoris vrata,ono krene na drugu stranu,zaletis se izaci a ono te lupi po glavi, dok s pojasom tu gresku ne napravis :icon_biggrin:
 
Član
Deyo je napisao(la):
Jeste to Faya, ali ako tebe neko zdodnuje pri brzini od 60km/h i tvojih 20-30km/h+.. belaj ;)

dejo, ako je sudjeno, sudjeno je...jebe mi se...sta bude bude...ja ga u gradu zbog sebe nikad necu svezat...
 
Član
Ni ja po gradu nikad se ne vezem, jesam li se svezao murija me zaustavi, valjda kontaju nije mi nesto uredu cim sam se svezao :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top