vežete li pojas??

vežete li pojas??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
NON-STOP!!! inace ja bev najgolem protivnik za pojas ali otkako se smenija zakonite vo Makedonija, non-stop imam pojas pa makar i za 5 metri voznja. inace tuka kaznite stanaa krajno rigorozni vo sekoj pogled, na primer ako ne propustis pesak na pesacki=500 eura....................
 
Član
vlatko_baba je napisao(la):
NON-STOP!!! inace ja bev najgolem protivnik za pojas ali otkako se smenija zakonite vo Makedonija, non-stop imam pojas pa makar i za 5 metri voznja. inace tuka kaznite stanaa krajno rigorozni vo sekoj pogled, na primer ako ne propustis pesak na pesacki=500 eura....................

uh jebt 500eura :icon_eek:
al te to odere,da to hoće unas neg vako možeš pola sata stojati na pješačkom niko nestaje :D
 
Član
donedavno se nisam vezo al kako sam platio par kazni za nevezanje poceo sam se uvijek vezat
 
Obavezno se vezem, nije bitno ako je to 1 min voznje, vezem se...Navika mi...Ako se ne svezem imam osjecaj da su ispasti iz sjedista:lol:
 
Član
po gradu se ne vezem nikad (jedino navece skroz kasno, jer ima kerova puno), jer mi SMETA pojas, nervira me da me nesto dodiruje...
na otvorenijem putu se svezem zbog sebe, jer su tu vece brzine...a to 20-30 km/h nesreca, to okacite macku o rep...nek mi da ko hoce auto, zabicu se u sta hoces sa 30 km/h...nema nesrece pri malim brzinama, dok se drzis za volan...
za suvozace je druga prica, al nek se oni vezu, to mi ne smeta :)
 
Član
od kad sam polozio nikada nisam svezao pojas, cak sam i na polaganju vozje krenuo bez pojasa ali sam ga kasnije stavio.
NE ponosim se time i znam da mi je greska ali...
 
Uvijek se vezen. nekad mi auto stoji pred garazom i odem da parkiram u garazu i kad hocu da izadjem vidim da sam pojas stavio...jednostavno, navika mi je postala, rutina..
a sto se mene tice, to uopste ne bi trebalo biti zakonska obaveza niti bi policija trebala kaznjavati, jer nevezanjem pojasa samo sebi mozes nastetiti nikako saputnicima ili drugim ucesnicima u saobracaju..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top