vežete li pojas??

vežete li pojas??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh posto me preksinoc opomeni policajac za pojas i pusti me(sretnijeg covjeka od mene nije bilo-prvi put ove godine da me puste s opomenom) da vidim koliko vas veze pojas dok je za volanom, mozete dat i primjer kad samo vezete i tako..:cool::cool:
 
po gradu se nikad nevežem i dobijo sam radi toga kazni par puta al na magistrali van grada uvijek se vežem radi sebe....
 
Član
Ne vezem jer me nervira u gradu! Nisam nikad dobio kaznu! A kad idem na duzi put onda zbog sebe stavim pojas!
 
Član
čim sjedenem u auto vežem se,
dosta se ljudi neveže u gradu a na 20 il 30kmh pri sudaru možeš imati teške povrede naročito suvozač ;)
 
Član
ja postavio pa bi bio red da i ja odgovorim a vio stali nastavite.. vezem samo kad idem negdje daljeee nikad po gradu-centru(a stas nema ni 2km centra:lol::lol:)
 
Legend
kad idem na dalji put onda koristim pojas a inace ga ne koristim, dobio sam par kazni ali vecinom se izvucem:icon_smile:
 
navika cim sjednem odma se svezem

a sad imam dupli pojas:cool: (ugradio sam i sportski)pojas pa kad idem dalje u brzu voznju vezem se njime;)
 
Početnik
nisam prije nesto posebno obracala paznju na to, jer sam od malih nogu navikla da se vezem u automobilu, ali - doduse - samo kad se islo preko "rampi" (tuzlaci znaju sta je ovo, doslje nek se raspitaju :lol::lol::lol::lol:)...

po gradu se nisam cesto vezivala, sve kontam 2-3 km gore-dole, sta ce mi, no nakon sto sam par nesreca vidjela, pocela sam drugacije da razmisljam. sad se vezem, pa taman od bulevara do filozofskog...
 
Član
bilosto je napisao(la):
no nakon sto sam par nesreca vidjela, pocela sam drugacije da razmisljam. sad se vezem, pa taman od bulevara do filozofskog...

to i ja kažem,šta ti može biti na 20 il 30kmh nedo bog nikom...
zato uvjek se vežem pa i pozadi :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top