Vase misljenje o Hondi u oglasu?

Vase misljenje o Hondi u oglasu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MTR je napisao(la):
ja ne znam al vi izgleda zivite u azerbejdjanu , evo vam ovlasteni servisi , ima svega i dijelova i opreme ja ne znam kakav je to problem na danasnjem vremenu naci neki dio :icon_mad:


http://www.honda.hr/automobili/ovlasteni-centri.asp

Ko ti ide u ovlasteni s autom starim 20 godina,ako mozes naci ocuvan dio na auto odpadu kupuj :lol:ako nemozes ne kupuj to auto :lol:
 
Član
Esmir_crx je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
menjic je napisao(la):
I pored sto svi mi trubimo kako je dobro i ocuvano i kako ga svi zelimo prodaje se vec jako dugo kao sto rekose gore pa ti jedini moj savjet glasi ovako:

Odes u Gradacac, potrazis clana foruma Esmir_CRX, kidnapujes ga, odvedes u Sarajevo i das mu Hondu da proba i da ti on kaze sta misli. Ako kaze da valja i da kupis a uz to ne pobjegne s njom, kupuj odma :D

zasto to da radi, kad u sarajevu ima emira heljica i jos grupu ljudi, koji znaju puno vise nego bilo ko o hondama u bih.. samo sto se ne prica o tome, naravno..

a bas ti ljudi ti trebaju reci nesto vise o ovom autu, a ne ovi sto pricaju kako bi uzeli nesto puno novije i ljepse i "brze", ne razumiju poentu teme koju si postavio

kako god, sretno sa kupovinom druze sta god da odlucis ;)

druze moj izuzetno cijenim i druga auta al honda je honda iskustvo od 9 godina vozanja me je dovelo da nemogu nista da lose pomislim o tim autima znaci 4 crx 2 generacije 2 civica sada trenutno tri civica 5 generacije ako si mislio na mene da sam nesto rekao da uzmem ljepse ili novije to nisam nikada spomenuo poznajem i emira heljica i davora i tu ekipu iz sarajeva momci su ok. Mirajna poznajem i covjek mi je nudio ovu hondu da je kupim jer je vidio kako i koliko pazim na ta vozila ja sam ga odbio iz tog razloga sto je veoma tesko doci do dijelova itd mada mi je nudio i jos jednu skoro kompletnu hondu.koliko se ja sjecam auto je bilo udareno odzada i uradjeno je jer znam kada je dijlove trazio po honda forumu ko god da kupi auto nece se zeznuti.

Svaka cas na ovom postu i iskrenosti. ;)

Lija je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Lija je napisao(la):
Jest i Honda ce opet bit bolja od ta oba golfa3 zajedno i to u svim segmentima..:D

naravno , a to da dijelova ima svugdje , pa normalno da ima kad se kvare ko mljeko u serpi :D

Ja ba imaju disk plocice 16km i jedno jace kocenje,otpada feroda od nosaca,toliko o vrlo jeftinim i dostupnim dijelovima :D

Za hondu nema fuls djelova :lol:
A za orginalne djelove upitaj nekoga ko vozi hondu cjenu orgi djelova i po koliko ih cekaju.

Malo vise citaj nemoj samo bezze spamat po forumu u svakoj temi ;)
 
Član
ma moze se doci do dijelova nije problem potrosni materijal kugle spone krajnice diskovi plocice.Problem nastaje kada se desi nesto na motoru npr poluosovinu je vemo tesko naci za B SERIJU Hondinih motora klipove letece lezajeve Radilica ti za B16 motor kosta oko 1000 km a auto staro 25 godina ili letva volana koja kosta oko 900 km ko se ne vjeruje neka zove sve moguce servise i ovlastene centre Erolu je trebala letva pa neka kaze koliko su mu trazili .Nemojte ljudi da se bezveze raspravlja oko ovoga kazem vam da je malo zeznuto al moze se sve naci .Kazem vam nepodcjenjujem ni druga auta ali ono sto se voli voli nekome vw nekome opel nekome mercedes ali meni Honda :123:
 
Sto se tice dijelova za Hondu, B serija jeste zajebanija za odrzavanje i teze je naci dijelove i skuplji su nego li za mnogo cescu D seriju, ali vecina Hondasa se medjusobno zna i nema tog dijela koji se ne moze naci, naravno da nije ko za VW pa dio mozes naci isti dan u svom gradu, ali se nadje.

Evo ja sam uzeo krshinu samo takvu i bukvalno sam svaki dio na njoj zamijenio, ne novim, nego polovnim, tako da stanje auta mi nije bajno, nego samo prosjecno, al poenta je u tome da se sve moze naci. A naravno imas i prodajna mjesta sa novim dijelovima, tipa Edelex u Tz, cijene su naravno zara, dok je za moju Hondu spona 45 km, za Golfa mk2 je 10, al sam zato ja sponu zamijenio prije vise od godine dana i jos uvijek nema ni "p" od potrosenosti iste.

Kao ni drug Esmir, ne potcjenjujem druga auta, al Honda mi je num1 i ne mogu se ni zamislit u drugom autu, a takva ti je velika vecina vlasnika Honde, to su sve redom fanatici i to ti valjda dovoljno govori :cool:
 
Član
vidio sam u subotu ovu hondu, i mogu ti reci da auto izgleda dobro pravo a i ide pravo :cool:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Sto se tice dijelova za Hondu, B serija jeste zajebanija za odrzavanje i teze je naci dijelove i skuplji su nego li za mnogo cescu D seriju, ali vecina Hondasa se medjusobno zna i nema tog dijela koji se ne moze naci, naravno da nije ko za VW pa dio mozes naci isti dan u svom gradu, ali se nadje.

Evo ja sam uzeo krshinu samo takvu i bukvalno sam svaki dio na njoj zamijenio, ne novim, nego polovnim, tako da stanje auta mi nije bajno, nego samo prosjecno, al poenta je u tome da se sve moze naci. A naravno imas i prodajna mjesta sa novim dijelovima, tipa Edelex u Tz, cijene su naravno zara, dok je za moju Hondu spona 45 km, za Golfa mk2 je 10, al sam zato ja sponu zamijenio prije vise od godine dana i jos uvijek nema ni "p" od potrosenosti iste.

Kao ni drug Esmir, ne potcjenjujem druga auta, al Honda mi je num1 i ne mogu se ni zamislit u drugom autu, a takva ti je velika vecina vlasnika Honde, to su sve redom fanatici i to ti valjda dovoljno govori :cool:

slazem se s kolegom! dijelovi jesi skuplji, ali ces isti daio zamjenuti jednom, dok kod nekih auta 2, a cak i 3 puta :icon_smile:
ja evo vec 2 godine vozim hondu, i za 2 god sam zamijenio samo 2 selena na lafeti..
 
Član
Evo sada gledao oglas, evo šta je dodao.

"Zbog potrebnih građevinskih investicija, ponuda s navedenom cijenom važi do 10.06.2011. Ukoliko se vozilo ne proda do tog perioda i po ovoj cijeni, povlači se iz prodaje"



Dakle sada je cijena spala na 6000, tako da ti ostane i milja na kafu ;)
 
Član
gledao sam i ja....mislim rado bih ja sad otisao u sarajevo po auto ali nisam prodao svoje,ovaj momak sto je rekao kupiti nesto se necka...pa.......:icon_confused:
nadam se da cu uspjeti da prodam jer koliko vidim on je rekao da to traje do 10.06 i onda se auto povlaci iz prodaje....
 
Član
Jbg, nije Sarajevo preko svijeta. Par drugara, vikend, malo vožnjice, ćevapi u SA, pa znaš na čemu si.;)

Nego, što ne svrati sinoć na parking, bilo nas je dosta, možda bi ti i kupca našli?:D
 
Član
ejs...???ozbiljno??il me zaj*bavas..?
ma isao sa malom,tj.vozio je kuci pa se zadrzo i tako to... :D
htio sam ja svratiti al et
 
Član
e ljudi da vam saopstim da sam konacno odlucio i iodustao od honde...
razloga ima
bile su moje kelege gledale probavali i nije to to,kao sto mnogi ovde navode tako da
jbg a bio sam dobro zagrizo ;)
 
sto, sta, koji je razlog odustajanja, ajde bar nam dugujes objasnjene odustajanja i mi smo se svi potrudili pa ti ispisali 8 stranica ;)
 
Član
Jbg nije isto kad neko za tebe drugi nesto probava i kad ti sam nesto iskusis i probas,moje misljenje... kajaces se:D
 
Član
Pa nakon ovolike teme, valjda bi red bio i da se zavrsi kako treba, sta ako neko od nas sad to kupi a ti znas da ne valja nesto ?
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Jbg nije isto kad neko za tebe drugi nesto probava i kad ti sam nesto iskusis i probas,moje misljenje... kajaces se:D

slazem se s kolegom..
to ti je kao sa ženskom. Najbolje je kad ti probas!! :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top