Vase misljenje o Hondi u oglasu?

Vase misljenje o Hondi u oglasu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
.nOKe je napisao(la):
za honde se inace zna da oce uzeti ulja, pogotovo vtec..
u ovu hondu druze se sipa 0w40 tako mi je mirjan rekao zadnji put kad smo pricali o autu..
stoga je logicno, da ce kad je kucas "u ventile" izbacit dim, logicno..

ali daleko od toga, da joj motor nije isravan ;)

nisam to znao..
uglavnom hvala nOke. ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
menjic je napisao(la):
I pored sto svi mi trubimo kako je dobro i ocuvano i kako ga svi zelimo prodaje se vec jako dugo kao sto rekose gore pa ti jedini moj savjet glasi ovako:

Odes u Gradacac, potrazis clana foruma Esmir_CRX, kidnapujes ga, odvedes u Sarajevo i das mu Hondu da proba i da ti on kaze sta misli. Ako kaze da valja i da kupis a uz to ne pobjegne s njom, kupuj odma :D

zasto to da radi, kad u sarajevu ima emira heljica i jos grupu ljudi, koji znaju puno vise nego bilo ko o hondama u bih.. samo sto se ne prica o tome, naravno..

a bas ti ljudi ti trebaju reci nesto vise o ovom autu, a ne ovi sto pricaju kako bi uzeli nesto puno novije i ljepse i "brze", ne razumiju poentu teme koju si postavio

kako god, sretno sa kupovinom druze sta god da odlucis ;)

Pročitaj moje postove pa odlučuj šta ja razmijem ili ne razumijem. Već sam rekao da ovolike pare može dati samo pravi Honda fan. Autor teme mi se na početku teme nije učinio takav, te sam zbog toga pisao da za te pare ima mnogo boljih izbora.
 
Član
Cuj mojih ima na svakom corsku... ne slazem se bas sa tim (sohc VTEC, vtec na usisnoj) promijenis joj izduvnu i na konju si..,a nije 1,4 ili 1,7 dizel... Volio bi da ljudi sude o autu kada ga isprobaju a ne prema casopisima...

A sto se tice Mirjanove Honde, nema dalje, tople preporuke za svakoga. Iskren da budem, kada je proda, bice nam svima zao, jer je u klubu to jedina "djevica", netaknuta honda... a da ide, fakat ide...:cool:

Covjeku je potrebno obiteljsko auto, a neda je dzaba, nema ni razloga za to, honda vrijedi svaku paru. Ipak je to iVT, a ne neka non vtec d serija!!

Sretno sa kupnjom, neces se pokajati..;)
 
Član
Hvala na preporuci...jos jednom uvjerio sam se da je auto odrzavano i da je ekstra utegnuta...odluka je donesena..
;);)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Dobro izgleda vako na slikama, mozda je malo poskupa,staro je to auto za ove pare ako cemo realno!

A 7000 za Golfa 2 nije previše? O čemu pričamo?;)

Neznam sto dizete toliko buke o golfu 2. Djelova na svakom koraku,najeftiniji djelovi, potrosnja minimalna cjene jesu povisoke za auto iz tih godina. A pogledaj cijene honda na piku a da nepricamo o cijeni djelova i nabavki istih ;)

http://www.pik.ba/artikal/934714/honda-civic-coupe/

Smijesna cijena za ove pare mozes uzet 2x golfa 3

http://www.pik.ba/artikal/850432/automobil-honda-civic-1-5-16v/

http://www.pik.ba/artikal/1284588/honda-civic-eg3-/
 
Početnik
Jest i Honda ce opet bit bolja od ta oba golfa3 zajedno i to u svim segmentima..:D
 

MTR

Član
Lija je napisao(la):
Jest i Honda ce opet bit bolja od ta oba golfa3 zajedno i to u svim segmentima..:D

naravno , a to da dijelova ima svugdje , pa normalno da ima kad se kvare ko mljeko u serpi :D
 
Član
memi je napisao(la):
Evo zelio bih da vas pitam kakvog ste vi misljenja o ovom autu...
http://www.pik.ba/artikal/1293924/honda-civic-1-6i-vt/
Zasto ovo pitam !?:icon_rolleyes:
Pa posto ja prodajem seata i vrlo je moguce da cu ga u skorije vrijeme proddati(imam neke musterije tu iz bl)pa sam se odlucio da mi sledece auto bude naravno
Honda civic
E sad naravno to mora da bude VTEC jer nema smisla da uzimam bilo sta drugo jer nijedno nece ici kao seat...a ova honda mi je zapala za oko i vec odavno je gledam...:icon_confused:
posto se na forumu nalazi dosta momaka iz Sarajeva volio bih da cujem vase misljenje o njoj i dali poznajete covjeka sto prodaje:icon_rolleyes:.....posto mi nekako ta cijena ne ide uz to auto...jest da je sve po PS i da je covjek odrzava i da je ludjak pravi...al nekako mi je to puno para ipak je auto 91 god....da je 6 hiljada ja bih je odma kupio
ovako....:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
eto ga aj uzdravlje i samo PUN GAS ;););)

fin autic drug :) najbolje ti to moze rec andrej sto voza crvenu hondu crx :) pozzzz
 
Početnik
MTR je napisao(la):
Lija je napisao(la):
Jest i Honda ce opet bit bolja od ta oba golfa3 zajedno i to u svim segmentima..:D

naravno , a to da dijelova ima svugdje , pa normalno da ima kad se kvare ko mljeko u serpi :D

Ja ba imaju disk plocice 16km i jedno jace kocenje,otpada feroda od nosaca,toliko o vrlo jeftinim i dostupnim dijelovima :D
 
Član
Čuj Golf dobar i jeftin!:smajli10:

Jbt, pa taj jeftini dio ćeš mjenjati 10 puta što na normalnom autu jednom.
Pola djelova, pogotovo što se tiče limarije, branika i tako tih stvari, kurcu ne valja. Nov blatobran ne možeš upasati da si Tito, branik zna uteći i 10cm na jednoj strani, a nov. I to povoljni dijelovi? Odeš na otpad, mačak u vreći. Batali te priče o Golfu kako je dobar i jeftin, u to ko i dalje vjeruje, nije dobar sa glavom nikako!
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Čuj Golf dobar i jeftin!:smajli10:

Jbt, pa taj jeftini dio ćeš mjenjati 10 puta što na normalnom autu jednom.
Pola djelova, pogotovo što se tiče limarije, branika i tako tih stvari, kurcu ne valja. Nov blatobran ne možeš upasati da si Tito, branik zna uteći i 10cm na jednoj strani, a nov. I to povoljni dijelovi? Odeš na otpad, mačak u vreći. Batali te priče o Golfu kako je dobar i jeftin, u to ko i dalje vjeruje, nije dobar sa glavom nikako!


ovo je 100% tacno.. iz iskustva, najeftiniji dijelovi i najnekvalitetniji !! al opet po meni ova honda je bas skupa, jer je ipak starije auto da je nekih 5000KM pa i nekako, ne mozemo se mi porediti po standardu sa zemljama kao njemacka i ostale i ako je rijetko auto..al ko voli nek izvoli :cool:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
menjic je napisao(la):
I pored sto svi mi trubimo kako je dobro i ocuvano i kako ga svi zelimo prodaje se vec jako dugo kao sto rekose gore pa ti jedini moj savjet glasi ovako:

Odes u Gradacac, potrazis clana foruma Esmir_CRX, kidnapujes ga, odvedes u Sarajevo i das mu Hondu da proba i da ti on kaze sta misli. Ako kaze da valja i da kupis a uz to ne pobjegne s njom, kupuj odma :D

zasto to da radi, kad u sarajevu ima emira heljica i jos grupu ljudi, koji znaju puno vise nego bilo ko o hondama u bih.. samo sto se ne prica o tome, naravno..

a bas ti ljudi ti trebaju reci nesto vise o ovom autu, a ne ovi sto pricaju kako bi uzeli nesto puno novije i ljepse i "brze", ne razumiju poentu teme koju si postavio

kako god, sretno sa kupovinom druze sta god da odlucis ;)

druze moj izuzetno cijenim i druga auta al honda je honda iskustvo od 9 godina vozanja me je dovelo da nemogu nista da lose pomislim o tim autima znaci 4 crx 2 generacije 2 civica sada trenutno tri civica 5 generacije ako si mislio na mene da sam nesto rekao da uzmem ljepse ili novije to nisam nikada spomenuo poznajem i emira heljica i davora i tu ekipu iz sarajeva momci su ok. Mirajna poznajem i covjek mi je nudio ovu hondu da je kupim jer je vidio kako i koliko pazim na ta vozila ja sam ga odbio iz tog razloga sto je veoma tesko doci do dijelova itd mada mi je nudio i jos jednu skoro kompletnu hondu.koliko se ja sjecam auto je bilo udareno odzada i uradjeno je jer znam kada je dijlove trazio po honda forumu ko god da kupi auto nece se zeznuti.
 
Član
Esmir_crx je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
menjic je napisao(la):
I pored sto svi mi trubimo kako je dobro i ocuvano i kako ga svi zelimo prodaje se vec jako dugo kao sto rekose gore pa ti jedini moj savjet glasi ovako:

Odes u Gradacac, potrazis clana foruma Esmir_CRX, kidnapujes ga, odvedes u Sarajevo i das mu Hondu da proba i da ti on kaze sta misli. Ako kaze da valja i da kupis a uz to ne pobjegne s njom, kupuj odma :D

zasto to da radi, kad u sarajevu ima emira heljica i jos grupu ljudi, koji znaju puno vise nego bilo ko o hondama u bih.. samo sto se ne prica o tome, naravno..

a bas ti ljudi ti trebaju reci nesto vise o ovom autu, a ne ovi sto pricaju kako bi uzeli nesto puno novije i ljepse i "brze", ne razumiju poentu teme koju si postavio

kako god, sretno sa kupovinom druze sta god da odlucis ;)

druze moj izuzetno cijenim i druga auta al honda je honda iskustvo od 9 godina vozanja me je dovelo da nemogu nista da lose pomislim o tim autima znaci 4 crx 2 generacije 2 civica sada trenutno tri civica 5 generacije ako si mislio na mene da sam nesto rekao da uzmem ljepse ili novije to nisam nikada spomenuo poznajem i emira heljica i davora i tu ekipu iz sarajeva momci su ok. Mirajna poznajem i covjek mi je nudio ovu hondu da je kupim jer je vidio kako i koliko pazim na ta vozila ja sam ga odbio iz tog razloga sto je veoma tesko doci do dijelova itd mada mi je nudio i jos jednu skoro kompletnu hondu.koliko se ja sjecam auto je bilo udareno odzada i uradjeno je jer znam kada je dijlove trazio po honda forumu ko god da kupi auto nece se zeznuti.

Druze ovdje i inace na forumima svako ti svoga konja hvali i svacija misljenja su dosta subjektivna,ako neko u nicku spominje Golfa hvali ga u nebesa,ako ima Hondu onda je Honda avion neko jednostavno ne simpatizira odredjene marke,realnost je drukcija obicno ;) prema tome savjetujem ti da potrazis kakav kvalitetniji materijal na netu o tim autima,otidji,vidi,provozaj,raspitaj se o mogucim troskovima odrzavanja i nabavci i cijeni djelova jer je o jako vazno kod ovih godista auta,stisni zube i odluci sam Ja bi o golfu mogao npr knjige pisati vozim ih godinama i nikakvih vecih problema nisam imao a za nekoga su smece,prema tome ;) meni se svidja ali nije ti lako,znam.
 
Član
To je po meni puno para, jest da je rijetka honda, mislim zbog motora ipak je to auto staro 20 godina....
Ne vrijedi tih para, zato ga i prodaje toliko dugo...
Ne mislim da je lose auto cak stavise predobro je al cijena je paprena....
 

MTR

Član
ja ne znam al vi izgleda zivite u azerbejdjanu , evo vam ovlasteni servisi , ima svega i dijelova i opreme ja ne znam kakav je to problem na danasnjem vremenu naci neki dio :icon_mad:

http://www.honda.hr/automobili/ovlasteni-centri.asp
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top