Vase misljenje o Hondi u oglasu?

Vase misljenje o Hondi u oglasu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa o tom sam pisao ,znači aditasova Honda definitivno bolje auto od ove iz 91 , ali ona je samo "obični" 1.6 , nije top model.
 
Član
djordjep je napisao(la):
Pa o tom sam pisao ,znači aditasova Honda definitivno bolje auto od ove iz 91 , ali ona je samo "obični" 1.6 , nije top model.

ovaj vtec je jedini primjerak u BiH, dok adijevih ima na svakom ćošku..
 
Član
bravo sanja u pravu si..nije to to a ova mi se nesvidja al nikako,samo u obzir dolaze znaci ova ef,eg i ek ostalo nista iiii znaci nema nikakve sanse da ova od 110ks ide bolje od lakse i za 40 konja jace honde znaci iako neznam garantujem....
i ljudi znam ja sta se sve moze kupiti za te pare golfa nebi vozio NIKAD pogotovo ovog relly jer je Golf,golf kakav god on bio naravno mislim na golf 2....audija samo u S3 varijanti ovo 1.8T vec imam i puno jace od tog...tako da.....
znaci dobro malo smo poceli skretati sa teme al dobro
 
Član
Izvini druže na offu ;), Audia i Golfa sam naveo kao primjer da stariji i definitivni lošiji auto bude skuplji , a ne prijedlog da to uzimaš.
Ja samo kažem da u toj Hondici ima dijelić istorije i nije obično vozilo od tačke A do tačke B.
Jer imaš i ovu liniju Civica samo sa drugim motorom za milju ipo , al to nije to.
 
Legend
menjic je napisao(la):
I pored sto svi mi trubimo kako je dobro i ocuvano i kako ga svi zelimo prodaje se vec jako dugo kao sto rekose gore pa ti jedini moj savjet glasi ovako:

Odes u Gradacac, potrazis clana foruma Esmir_CRX, kidnapujes ga, odvedes u Sarajevo i das mu Hondu da proba i da ti on kaze sta misli. Ako kaze da valja i da kupis a uz to ne pobjegne s njom, kupuj odma :D

zasto to da radi, kad u sarajevu ima emira heljica i jos grupu ljudi, koji znaju puno vise nego bilo ko o hondama u bih.. samo sto se ne prica o tome, naravno..

a bas ti ljudi ti trebaju reci nesto vise o ovom autu, a ne ovi sto pricaju kako bi uzeli nesto puno novije i ljepse i "brze", ne razumiju poentu teme koju si postavio

kako god, sretno sa kupovinom druze sta god da odlucis ;)
 
Član
pa kako eto taj momak zna sto ga prodaje... sto meni to glupo... mozda neko ima jednog parkiranog u stali .
 
Legend
Dane_crx je napisao(la):
pa kako eto taj momak zna sto ga prodaje... sto meni to glupo... mozda neko ima jednog parkiranog u stali .

ljudi koji voze takva auta, predpostavimo da znaju malo vise o hondama, nego mi "obicni" smrtnici, isto tako sto se zna da imaju ne znam 2-3 regularna golfa rallye u bih..
takva auta su rijetkost i u svijetu, a ne u bih gdje se za hondu nije znalo da prije neki dan ;)
 
Član
Izgleda da jedino po Bosni ne vrijedi tih para,po evropi se ovi primjerci krecu tako cak i skuplje ako je ocuvana. Ako su ti honde san i zelis to auto jos sa VTEC motorom to je to,neces se garant pokajati jer ko jednom proba hondu ostaje na hondi. pozzz
 
Član
Ono što je posebno kod ovi hondi je osjećaj u vožnji ,džaba neznam koje novo accord civic kad ta starija imaju ono nešto posebno,ja sam imao prleudu i civic eg9 vozio sam i dosta novijih auta al to dvoje se ne zaboravlja ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top