Upozoravate li ostale ucesnike u saobracaju da je u blizini radarska kontrola?

Upozoravate li ostale ucesnike u saobracaju da je u blizini radarska kontrola?

Upozoravate li ostale ucesnike u saobracaju da je u blizini radarska kontrola?


  • Total voters
    166
Član
Kažem ti ja sve neki sveci i dobri :D Dane provodim za volanom blico blicam i blicaću dok sam živ :cool:
 
Član
ponekad, kažu da blicanje smanjuje vijek trajanja xenona :D
i ako vidim da netko proleti sa stotkom pored škole i sl. ne blicam, na takvim mjestima se kazna zaslužuje.. :)
 
Početnik
Vidis kako ti Sanja pametno razmisljas,blago tvom muzu,neisplati se menjat xenone radi budaletina:D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Kenan28 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Da mi je samo znat tko je glasao "Ne"...tko je taj pi*dun, pitanje je sad :D

Taj "pi*dun" sam ja, obrazlozio sam zasto sam glasao za NE.
Ne znam u cemu je problem.

Ma bola zafrkavam se, svatko ima pravo na svoje misljenje, nego sam morao podbost kad je samo jedan jedini sam samcat glas na NE :lol:
Normala drug ;)
Nego MTR me izvuce, sad bar nisam jedini ;)
 
Član
Lija je napisao(la):
Vidis kako ti Sanja pametno razmisljas,blago tvom muzu,neisplati se menjat xenone radi budaletina:D

et u dvije god nisu nijednom crkli :D

ma blicam uglavnom strancima jer njih najviše deru, a ostali kako tko mi se svidi :lol:
 
Ponekad. Kad vidim da vozi po propisima ili blizu propisa, onda blicam. Ali, kad vidim nekog glavonju, sto konta da vozi treci krug Velike nagrade Monaka kroz naseljeno takvima ne blicam.
 
Član
jednom mi se na komaru desi da sretnem patrolu i jedno 1km ispod ide neki djip ja mu blicam kad i on meni vrati, reko ih ja budale kad ja dole 100m ispod magarac na po ceste, dobrooo sam se ismijao :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
zaboravio navesti strancima nikad ne blicam da se odma kuzimo njima nek uzimaju pare slobodno da nemaju para nebi dolazili :cool:
 
Član
olensoner je napisao(la):
Ponekad. Kad vidim da vozi po propisima ili blizu propisa, onda blicam. Ali, kad vidim nekog glavonju, sto konta da vozi treci krug Velike nagrade Monaka kroz naseljeno takvima ne blicam.

:lol::lol:
 
Član
Blicam samo nama domacim (nase tablice), a dijasporce pustim da se upecaju lagano. Sta treba *upci u svojim "novim maticnim" zemljama postuju itekako propise, a onda dodju kod nas i voze *urcevito. Njih i treba policija da dere :cool:
 
BHT Ovisnik
maloprije sam bar 20 njih upozorio:D
vracam se kuci 20 min nakon sto sam tuda prosao,prije patrole prestize me neki golf 2 sa punim autom,ja mu raspalim duga,blicam,on nista,ide nekih 90-100,ogranicenje 60km/h (a pravac puko bar 4km,od aerodroma do Bune,zna svak kakav je pravac ) ja kontam skontat ce kad me prestigao,ili smetat ce mu duga pa usporit,ali đavla,palica ga uspori:D
pokusao sam i tako pomoci,al jbg,ljudima ne smetaju duga iza njih,oni pobjegose od njih:lol:
 
Član
oj kenane ti jednu kaznu platio i od tad vozis po propisima,ma daj ba
treba imati solidarnosti blicati ljudima,ako je sudar ako je kamenje na putu,pseto ako je na putu iza krivine itd...
naravno blicati kad je moorya tu sa radarom ili bez svejedno
kad vidis da je neko drasticno brzi od tebe,pustiti ga da te pretekne a ne natezati se a znas da ti ne gine da ce te preteci itd...
volim kad kamion ispostuje pa stane na prosirenje,pa stao bi mu pivu platio titam...
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
oj kenane ti jednu kaznu platio i od tad vozis po propisima,ma daj ba
treba imati solidarnosti blicati ljudima,ako je sudar ako je kamenje na putu,pseto ako je na putu iza krivine itd...
naravno blicati kad je moorya tu sa radarom ili bez svejedno
kad vidis da je neko drasticno brzi od tebe,pustiti ga da te pretekne a ne natezati se a znas da ti ne gine da ce te preteci itd...
volim kad kamion ispostuje pa stane na prosirenje,pa stao bi mu pivu platio titam...
Kralju ne znas kako ja vozim i koliko sam solidaran tako da mi nemoj govoriti kako treba imati solidarnosti. I nije tema "Upozoravate li ostale ucesnike u saobracaju da je kamenje na putu, udes, pseto..." nego fino pise za radar. Ali hajde dobro kad se vec doticemo solidarnosti da kazem da uvijek propustim druge da se ukljuce u saobracaj (naravno kad mogu), nikad ne dodajem gas kad me "brzi" pretice a danas to velika vecina omladine radi... dosta njih ne daje zmigavac vec covjek treba grah bacati da skonta gdje ce ko skrenuti i hoce li stati... a sve je to vid solidarnosti... Ali raja je danas obicno solidarna samo kad je radar na putu pa onda drugima ukazuju da uspore u slucaju da brzo voze (gdje ce poBogu platiti 50KM za prekoracenje brzine, mogao bi nedaj Boze jos i nauciti sta iz te kazne pa da mu ne bude previse) sto bi po meni bilo ok da raja svaki dan ne gine kao u ratu.
Zato ja nikome ne ukazujem na brzinu blicanjem jer mozda cu danas spasiti kazne nekoga ko je vozio 10 km/h preko, i to ce biti fin gest sto se mene tice, ali cu zato sutra spasiti kazne nekog trkaca koji ce prekosutra napraviti udes i ubiti nekoga...
Tako da necu o tome da razmisljam, meni to ne treba, neka svako pazi na svoju brzinu isto kao sto ja pazim na svoju.
I nije mene jedna kazna opametila za citavog zivota, mene je ta kazna opametila u vrijeme kad mi je najvise trebalo, znaci u vrijeme puberteta, vozio sam ocevo auto, dobijao od oca dzeparac, on mi platio vozacku, fakticki ta kazna je i placena njegovim parama... e da sam nastavio donositi kazne znam da bi bilo "evo tebi Keno pare, pa ti fino izvadi mjesecnu, ima za tebe dvica ali tramvaj"
I tako sam pubertet predeverao kao savjestan vozac, a danas sa svojih 29 godina sam licno svjestan kakvu opasnost auto nosi, i ne bi nikad sebi oprostio da dozivim udes (bez obzira bil bio kriv) i da nekome dlaka na glavi fali a da znam da sam ja vozio 100 km/h umjesto propisanih 80/km.
A vi blicajte, evo ja sam svakako ogromna manjina i nista ne mijenjam ;)
 
Top