Upozoravate li ostale ucesnike u saobracaju da je u blizini radarska kontrola?

Upozoravate li ostale ucesnike u saobracaju da je u blizini radarska kontrola?

Upozoravate li ostale ucesnike u saobracaju da je u blizini radarska kontrola?


  • Total voters
    166
Član
ArminM je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
ado_d je napisao(la):
A jeste li nekad blicnuli a da nema policije pa gledali kako se raja veze i usporava? :lol::lol:

jesam ja vise puta haha kako koce odma :icon_smile:

i ja sam sto puta tako blicao,posebno kad ide neki manijak, i jos se ispostavi da ima strane table, a ja stanem blicat, kako lola koci,, zao mu eurica:lol::lol::lol:

Jeste ikad pomislili da ste tako nekome mozda zivot sacuvali ;)
 
I ja uvijek blica...barem 10 ak auta upozorim! A bgm cesto i znam zezati...pa bezze blicati!:lol:
Kako koce...to je za medalju! hehehe
 
Član
Vozaci sve bezobrazniji postaju, sve manje se blica, recimo idem konstantno relaciju Sarajevo-Gorazde i prije nekih 3-4 godine ljudi su stvarno svi blicali, upozoravali...sad nista!
Takodje primjetio sam i da dosta zavisi od toga kakvo auto vozis... bolja auta blicaju boljima, losija odnosno starija - starijim. A ovi komercijalisti, profesionalni vozaci itd. po mom iskustvu zaboravi na njih i blicanje...to kod njih ne postoji.
 
BHT Ovisnik
uvijek,kada god vidim patrolu ili policajca blicam,al raja u zadnje vrijeme nitko ne blica ...........
 
Član
Uvijek blicam ... jer i sam nekad vozim brzo , pa draze mi je kad mi neko blicne pa makar me i pozdravlja ja kocim , kontam murija ...



Al kao sto raja kaze ... u zadnje vrijeme , niko ne blica ... :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
Pa hajde malo se aktivirajte nisu sijalice toliko skupe ni lose da ce pocrkat, blicajte ali kad ima policije nemoj da dzaba kocimo :)
 
Član
NE, to je opravdavanje brze voznje i davanje daljnjeg povoda tim ljudima za brzu voznju, nekad sam blicao dok nisam neke stvari shvatio, zao mi je ali tako je :icon_smile:

P.S. glasao sam ''ponekad'', jer kad vidim policiju da cuci u grmu nekom i vreba to mi jaaaaako ide na zivce, kao da nemaju normalnijih mjesta za stati moram upozoriti barem neke na oko ''pliceg'' dzepa
 
Član
Alive je napisao(la):
Vozaci sve bezobrazniji postaju, sve manje se blica, recimo idem konstantno relaciju Sarajevo-Gorazde i prije nekih 3-4 godine ljudi su stvarno svi blicali, upozoravali...sad nista!
Takodje primjetio sam i da dosta zavisi od toga kakvo auto vozis... bolja auta blicaju boljima, losija odnosno starija - starijim. A ovi komercijalisti, profesionalni vozaci itd. po mom iskustvu zaboravi na njih i blicanje...to kod njih ne postoji.
Ne znam gdje ti vidis tu bezobrazluk, pa meni je bezobrazluk da ti ako vozis preko dozvoljene brzine ocekujes da te drugi na cesti spasavaju placanja kazne.
Uostalom zbog cega da blicam, da vozace koji brzo voze spasim placanja 50-100 KM kazne, a sutra ce nekoga ubiti, a taj neko moze biti nedaj Boze i neko koga ti poznajes.
Ja ako sam ikad isao brze nego sto je dozvoljeno stajao sam iza toga, preuzimao sam odgovornost a nisam ocekivao da mi drugi spasavaju guzicu.

@CoL3 mogao bi malo paziti kako se izrazavas, zamisli da ja sad kazem "ovi sto blicaju mamu im"
Nije lijepo.
 
Početnik
Ja obavezno blicam, nek i meni svi blicaju koliko ja njima i nikad na radar necu naletit, osim u jednosmjernoj :cool:

a inace, imam obicaj i da blicam onako, bezze, pa ljudi koce, zahvaljuju, kontaju radar..al sta fali, polako, brate, gdje zurba :D
 
Član
Ja uvijek blicam, i prije je se uvijek blicalo. Sjećam se jos dok nisam imao polozeno . Sada ništa... :icon_rolleyes:
 
Top