Ukinuli nam vize :D

Ukinuli nam vize :D

jos samo da nam i pare za putovanje obezbijede :D

ko je imao mogucnosti da putuje, putovao je. viza nije predstavljala veliki problem ;)

Gtr_R35 je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
Gtr ja u Bosni,dodji i ti malo da vidis kako je,nemoj da te cnn previse zaglupljuje...

kakav cnn :lol:
vise pratim nase kanale nego ove ovde... :icon_rolleyes:
gledo sam neki dan na hayatu...sve se nema a pare se trose na sve strane..barem sarajlije.... :icon_rolleyes:

kod nas u bih postoji jedna izreka, ne znam da li si imao prilike gdje na hayatu da je vidis, izreka ide ovako: ispeci pa reci!! kako te bolan nije sramota ovake gluposti valjat?? :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
GTR, ko tebi uopste daje pravo da pricas o tome kakvo je stanje u BiH, izbjeglice u inostranstvu, vrati se ovamo pa onda komentarisi o necemu, a do tada tisina :icon_mad:
 
darko13 je napisao(la):
Joj ljudi al i vi maštu imate ko da nas neko tamo čeka raširenih ruku...Ima EU dovoljno jeftine radne snage iz svojih siromašnih članica koja legalno može raditi...Tako da ovo dobro dođe za male posjete, turizam i za veoma mali procenat sretnika koji će raditi na crno!!! Tako su i u Srbiji mislili pa se broj putovanja u EU malo povećao (oni koji su imali para da to priuste). PS i ko ode negdje vani mora se svako 3 mjeseca javljati u svoju zemlju.

krivo govoris a sta ako se udam a to ce i bit i ne idem u EU neg u Norvesku
 
Član
admir jahic je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Joj ljudi al i vi maštu imate ko da nas neko tamo čeka raširenih ruku...Ima EU dovoljno jeftine radne snage iz svojih siromašnih članica koja legalno može raditi...Tako da ovo dobro dođe za male posjete, turizam i za veoma mali procenat sretnika koji će raditi na crno!!! Tako su i u Srbiji mislili pa se broj putovanja u EU malo povećao (oni koji su imali para da to priuste). PS i ko ode negdje vani mora se svako 3 mjeseca javljati u svoju zemlju.

krivo govoris a sta ako se udam a to ce i bit i ne idem u EU neg u Norvesku

Tamo nema alkohola. Brzo ćeš se ti vratiti:lol::lol:

Bio je i red da se ukinu vize. Osobno mi to ništa ne znači jer imam Hr. putovnicu, no drago mi je zbog drugih ljudi;)

Gtr R35: Kao što sam ti napisao na reputaciji, bidon glava;)
 
ZELA GTI je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Joj ljudi al i vi maštu imate ko da nas neko tamo čeka raširenih ruku...Ima EU dovoljno jeftine radne snage iz svojih siromašnih članica koja legalno može raditi...Tako da ovo dobro dođe za male posjete, turizam i za veoma mali procenat sretnika koji će raditi na crno!!! Tako su i u Srbiji mislili pa se broj putovanja u EU malo povećao (oni koji su imali para da to priuste). PS i ko ode negdje vani mora se svako 3 mjeseca javljati u svoju zemlju.

krivo govoris a sta ako se udam a to ce i bit i ne idem u EU neg u Norvesku

Tamo nema alkohola. Brzo ćeš se ti vratiti:lol::lol:

Bio je i red da se ukinu vize. Osobno mi to ništa ne znači jer imam Hr. putovnicu, no drago mi je zbog drugih ljudi;)

Gtr R35: Kao što sam ti napisao na reputaciji, bidon glava;)

bio sam ja vec 1 mjesec ima alkohola u potocima frendu vise piu od nas :lol::lol::lol:
 
Član
admir jahic je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Joj ljudi al i vi maštu imate ko da nas neko tamo čeka raširenih ruku...Ima EU dovoljno jeftine radne snage iz svojih siromašnih članica koja legalno može raditi...Tako da ovo dobro dođe za male posjete, turizam i za veoma mali procenat sretnika koji će raditi na crno!!! Tako su i u Srbiji mislili pa se broj putovanja u EU malo povećao (oni koji su imali para da to priuste). PS i ko ode negdje vani mora se svako 3 mjeseca javljati u svoju zemlju.

krivo govoris a sta ako se udam a to ce i bit i ne idem u EU neg u Norvesku

Nije se ovo na tebe ni odnosilo...A udati su se mogli ljudi i bez bezviznog režima pa otići, sad će ima to ruku na srce biti lakše jer će moći tamo 3 mjeseca bariti trebe :lol:
 
Član
Ko zadnji izadje neka ugasi svijetlo! :lol:



Salim se, jos nije zavrsena prica, cekamo vijece da usvoji i onda mozes da ides ako imas novce, ali tako smo mogli i prije! Sad ce biti samo manje procedure! :cool:
 
Član
elvis_h je napisao(la):
Gtr_R35 je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
Gtr ja u Bosni,dodji i ti malo da vidis kako je,nemoj da te cnn previse zaglupljuje...

kakav cnn :lol:
vise pratim nase kanale nego ove ovde... :icon_rolleyes:
gledo sam neki dan na hayatu...sve se nema a pare se trose na sve strane..barem sarajlije.... :icon_rolleyes:

al mrzim ove uslje sto su do juce radili u kanalima sirom Bosne pa na jadan nacin otisli preko bare i sad pametuju o trosenju novca i nacinu zivota u Bosni, pa bolan ja nebi dao ovaj rahatluk i bijedu bosansku za sav vas novac pod uslovom da ga imate.:lol::lol::lol: jebo Vas Obama
o cemu ti pricas bgte? :icon_confused:
nisam ja jedan od onih sto je pobjego iz bosne prije 15 godina... ja sam zivio tamo za rat i poslije rata... otiso sam iz bosne 203 i bio sam poslije toga 3-4 puta.... ovde sam doso da zavrsim skolu ... mislis da ja ovde volim... mrzim ovu drzavu i znam gdje je najbolje... jebes drzavu kad ti nemas svoju vikendicu i da ides po planinama... :icon_smile:


Death_beat je napisao(la):
jos samo da nam i pare za putovanje obezbijede :D

ko je imao mogucnosti da putuje, putovao je. viza nije predstavljala veliki problem ;)

Gtr_R35 je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
Gtr ja u Bosni,dodji i ti malo da vidis kako je,nemoj da te cnn previse zaglupljuje...

kakav cnn :lol:
vise pratim nase kanale nego ove ovde... :icon_rolleyes:
gledo sam neki dan na hayatu...sve se nema a pare se trose na sve strane..barem sarajlije.... :icon_rolleyes:

kod nas u bih postoji jedna izreka, ne znam da li si imao prilike gdje na hayatu da je vidis, izreka ide ovako: ispeci pa reci!! kako te bolan nije sramota ovake gluposti valjat?? :icon_mad: :icon_mad:





gluposto?? prati malo tv pa ces vidit... pisem sta sam gledo ;)

[/quote]
Gtr R35: Kao što sam ti napisao na reputaciji, bidon glava;)
[/quote]

:lol::lol::lol: jesi smjesan..debil ostaje debil :lol:
 
Član
Zavrsena je saga oko viza,slusao sad na obn-u,oni sto su se protivili i ciji se pristanak cekao su odobrili,e sad nista nisu rekli zvanicno od kog datuma stupa na snagu.Mislim da nece prije decembra.
 
ne treba mi tv, a ni neko iz kanade, da mi kaze kako zivim ja ovdje ;)
a ja ti savjetujem da prestanes pisati gluposti (najblaze receno), jer stvarno se sramotis. zbog tebe ti to govorim ;)
 
Član
pa dobra stvar ja ionako planiram sledece godine malo putovati aBd pa ce to olaksati stvari....

a sto se tice stanja u bih, daleko je od dobrog..ipak smo mi kvazi-drzava...
a opet izreka bi isla: koliko se ne radi, dobro je :D
i to ne samo zato sto nema posla u tolikoj mjeri nego mnogi jednostavno nece da rade, nemaju kad na kafu ici onda :)
 
moj komsija se takodjer obradovao o ukidanju viza, i zeli da ode u njemacku....nakon toga sam ga upitao kada je zadnji put nasao vremena i novcada ode u mostar i ostao je nijem....
de ba ljudi, ako vam je toliko stalo da idete u Evropu mogli ste i sve do sada samo odes u agenciju i uplatis i oni ganjaju,neznam sta je problem bio do sad....
a to da ce neko negdje raditi,pa ljudi dobijate vize a ne radne dozvole niti radne knjizice evropske....ali neka se malo narod obraduje... :)
 
Top