Ukinuli nam vize :D

Ukinuli nam vize :D

Član
Death_beat je napisao(la):
ne treba mi tv, a ni neko iz kanade, da mi kaze kako zivim ja ovdje ;)
a ja ti savjetujem da prestanes pisati gluposti (najblaze receno), jer stvarno se sramotis. zbog tebe ti to govorim ;)
nisam o tebi nista ni reko
bilo je za sarajlije...a vidim da ti nisi od tamo tako da...
 
nemoj druze da bacas bombe,kad nas gledas preko TV-a ...nije sve kao sto ljudi misle....ja fala bogu imam svasta ali kad bi mi neko pogledao u ruke dao bi mi 40Godina....to je problem druze...
 
Član
Ljudi kontaju ako se odobre vize, da se odobre i radne dozvole za zemlje EU, e moji ljudi da znate kako je naci posao vani na crno nebi se tako radovali... Ja govorim za CH opcenito (koja nije clanica), jer sam bio 3mj kod rodjaka i pokusavao mi je naci posao na crno 2-3mj, al nista gdje god kazes da si ilegalac samo kaze danke, aber ich kann nicht...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Ljudi kontaju ako su odobrili vize, da su odobrili i radne dozvole za zemlje EU, e moji ljudi da znate kako je naci posao vani na crno nebi se tako radovali... Ja govorim za CH opcenito, jer sam bio 3mj kod rodjaka i pokusavao mi je naci posao na crno 2-3mj, al nista gdje god kazes da si ilegalac samo kaze danke, aber ich kann nicht...

Pa to se zna, nece niko kazne kad mogu svoje stanovnike zaposliti. Moras imati nekog ko ima svoju firmu sto je konkretno kod mene slucaj mada imas i one sezonske radnike kad se bere grozde itd. tako da i tad raja moze otici i uzeti za 3 mjeseca oko 6000KM mada opet moras znati nekog da te ubaci.
 
Član
Joj ovi dijasporci lafo , nesto pametuju..A ovdje se nikad bolje nije zivjelo ..Svi imamo auta , kuce , stanove ...Hvala Bogu..Ko hoce radit , i moze imati..A neradnici nek kukaju...A ovo za evropu ce nam dobro doci ko voli putovat ,a naradit se nece gore niko...
 
Top