Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Mediteran je napisao(la):
uredu je to sto vi govorite za stajanje na trepcucem zelenom.
sasvim ok kad prodjes kroz trepcuce kad nastavljas voziti u istom pravcu,ali kad prodjes (iz sporednih ulica) kroz trepcuce zeleno na raskrsnici o kojoj je rasprava onda samo bezveze ugrozavas i sebe a i ostale,jer ne mozes bezbjedno proci (pogotovo kad je spica).

inace taj signal je i namijenjen da te upozori ili da povecas brzinu i prodjes bezbjedno ili da kocis,ali kod nas je obicaj da slozimo po gasu i ako smo 200m udaljeni od semafora pa onda se pravdamo drotu kako nismo prosli na crveno.
e ja bi pucao u takve ako cemo iskreno,al nemam cim jbg

Ja sam zakocio i pao kad sam polagao vozacki ;)

Inace : http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/110806088#
 
Član
Da se nadovezem na ovo gore http://source.ba/clanak/1167259/vijesti/Sarajevo:%20Stravičan%20prizor%20na%20Ciglanama/?ref=tiker
Motociklista udario u Golfa pri brzini od 200 km/h:icon_eek:
 
Član
Meni samo nije jasno na sta ovi ljudi misle kad voze ovako brzo kroz ovakva naselja :icon_mad:
 
Član
ajde ba momak poginuo nema tu vise price :icon_cry:


nego vi nadjite one sto sada gasaju po titovoj pa njih pitajte
 
Legend
...kako smo mi primitivan narod, cuj 200 na sat, samo da se proda tiraz :icon_mad::icon_mad:

al fakat, treba stat u kraj ovim motoristima, nije humano sta rade po gradu, ne smijes se prestrojit iz straha da ne zakacis nekog ko proleti pored tebe 200 na sat..

zao mi je momka fakat, ali pamet u glavu pa onda na motor..
 
Član
Žao mi je što se polemiše u ovakvoj temi i pod ovim okolnostima, al nije vala ni 60 vozio, evo golfa u kojeg je udario...



R.I.P.
 
Kazu da je imao kontakt sa nekim autom , da je ga okrznuo i onda ga bacilo na ovog golfa....

R.I.P. Šebo :icon_cry:
 
Ja ne vidim da je motorista imao bilo sta od zastitne opreme , pa majku mu ako se ne mozes suzdrzati da vozis brzo po gradu bar se osiguraj malo. Mozda bi bolje prosao da je bio adekvatno obucen , ovako RIP.
 
Član
Nije fino da ista ruzno pisete o ovom momku . . .
ni jel vozio brzo ni nijel on je iza sebe ostavio 2 male djece i zenu . . .

R.I.P
 
Član
stvarno steta ode jos jedan zivot,
a sto se tice ovog komentara o zastitnoj opremi tesko da pri ovakvom udaru moze da te nesto zastiti, jer ako bilo koji dio tijela udari u tvdi predmet pri vecoj brzini, definitivno lom ili nesto gore kao u ovom slucaju.:icon_cry:
 
Top