Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/110727055/komentari#komentari

al komentari su najjaci:lol:
 
Član
Vidio sam danas ovog, imao sam nekog posla u blizini pa stadoh malo, neki cigo je u pitanju i cujem sad raju pricaju otkazale mu kocnice na vrh bistrika i budala umjesto da je u kakvu najblizu banderu zvizno on se spustio s vrha bistrika bez bilo kakvih kocnica, jos pokupi 3-4 ljudi, opali 5-6 auta e svasta.... a sljedeca scena ja se vracam vidim cigo ciji je pasat prostro cevape iz zelje na haubu i jede HAHAHAHAHA ja oplakoooooo
 
Član
pa ne kontam kako je uspio sa vrha bistrika doci do ovog mjesta a ne udariti nekog ranije...
svako jutro idem niz bistrik i bar dva puta probam kocnice zbog savjesnih vozaca i pjesaka..
a ne kontam ni kako nije uspio zaustaviti auto ako je vec sve to prosao,na onom dijelu od pekare prema dzamiji
pa ovog pasata kad usaltas u prvu ne moze da se mrdne :D a ni druga mu nije bas poletna :smajli09:
 
Ja ne kontam kako nije mogao spustiti u nizu, pa makar sjebao citav motor, ili sto kolega rece, udariti u stub ili nesto, a ne ovako ;)
 
Član
Probajte jednom normalno voziti 50-ak km/h niz bistrik pa usporiti bez kocnica, da vidite kako ide :icon_biggrin:
 

187

Član
mogao je nastaviti pored ovih auta, da ide suprotnom pa dokle stigne, jbg valjda bi usporio negdje...
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ja ne kontam kako nije mogao spustiti u nizu, pa makar sjebao citav motor, ili sto kolega rece, udariti u stub ili nesto, a ne ovako ;)

ma to mu sigurno nije bilo ni na kraj pameti :D
 
Član
Vidio maloprije ovaj udes..nikako mi nije jasno kako je ono uspio da prode sa one strane...nadam se da nije tesko povrijedana osoba koja je cekala tramvaj..nastrada ni kriva ni duzna...ccc
 
Član
Znaci ipak je nekoga pokupio na tramvajskoj stanici :icon_sad: Nije mi jasno kako je ovo uspjeo izvesti...:icon_mad:
 
Član
D_cash je napisao(la):
Vidio maloprije ovaj udes..nikako mi nije jasno kako je ono uspio da prode sa one strane...nadam se da nije tesko povrijedana osoba koja je cekala tramvaj..nastrada ni kriva ni duzna...ccc

vido maloprije
renault scenic i felicija cini mi se, ni meni nije jasno kako je ono izvedeno':icon_question:
 
Top