Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Legend
eh.. steta
a ne mogu da vjerujem kako se ova kia raspala ovak nazad :S

btw : juce ujutro je bio tezak udes kod coca cole , megane i golf 2 direktan sudar :icon_sad:
 
Član
Koja ironija, da se cojek zapuca a fino pise "mjesto susreta" :lol: Pogle debila iz fiata sta radi... ccc...

http://www.youtube.com/watch?v=ixvJ-rSch9M&feature=player_embedded
 
Član
i treba ga nalupat, ovako se ponasat, pa to je stvarno za ne povjerovat:icon_mad::icon_mad:
da nije kakav cuner pa mu toliko zao slupanog auta:lol::lol::lol::lol:
 
Član
pa svasta u bozjoj basti al da mi je netko pricao da su vozaci punta ovakvi nebi vjerovao ovo je izrod samo dobro nalupati ej cuj cojkeka iz tramvaja izbaciti moze kad vozac tramvaja ima 70 kg nek izbaci kojeg od 120 nebi mu to vise palo napamet;)
jest i potrefio u sto ce grunuti u djipa nema on ni c od cunera mora da je sad uzeo punta na kredu pa mu zao auta jbg;)
Po ovim macijim ocima na vratima punta vidim da je ovo ex vozac nekog golfa 2 bez uvrede vozacima istih vozila jer samo na tim vozilima sam vidjeo dodatne da ga nebi netko slucajno zakacio izgleda da ga je i air bag osamutio a djip se fino savijo nazad:D
 
Ovaj lik ima PTSP.:icon_sad:
Tri policajca su ga masirala, jer je pruzao otpor.:lol:
Kazu mi i da je on nogom razbio sajbu na svom autu kad je izasao....:icon_eek:
 
Član
raymo je napisao(la):
pa svasta u bozjoj basti al da mi je netko pricao da su vozaci punta ovakvi nebi vjerovao ovo je izrod samo dobro nalupati ej cuj cojkeka iz tramvaja izbaciti moze kad vozac tramvaja ima 70 kg nek izbaci kojeg od 120 nebi mu to vise palo napamet;)
jest i potrefio u sto ce grunuti u djipa nema on ni c od cunera mora da je sad uzeo punta na kredu pa mu zao auta jbg;)
Po ovim macijim ocima na vratima punta vidim da je ovo ex vozac nekog golfa 2 bez uvrede vozacima istih vozila jer samo na tim vozilima sam vidjeo dodatne da ga nebi netko slucajno zakacio izgleda da ga je i air bag osamutio a djip se fino savijo nazad:D

:lol::lol::lol::lol::lol: pa sta ima veze sta vozi kad je lud, a punto i golf 2 su tu negdje sa cijenom :lol:
 
Top