Udarac na parkingu ???

Udarac na parkingu ???

Član
Sto rece Edis mjesto gdje ostavljas auto je uzas Ljudi bahati pa da ne moze vise :icon_mad: a da se krvis zbudalama ne ide
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
Jarane ti si stvarno magnet za ta ulicna sranja :D

Definitivno se slazem sa tobom @Belmin1.... Pa buraz za promjenu probaj i ti nekoga malo *ocesati* da skines taj maler....:smajli31:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Brate cuvam ga ko oci u glavi al djaba dusmanluk nakav vazda .
Rentao sam tamo u kecinoj al mi puno 100km davati za garazu

Sad vidje da si to ti ja sam sa onom Alfom plavom u kecinoj. Nisi je no vozo samo ti stajala u garazi, jebi ga ovdje sve cifra jos je prazna ponudi mu 80km.
 
Alfa ona sto smo pricali o njoj , imas onog zanimljivog cuku :lol: Ma da ne vozim preko zime i eto bar mi se isplatilo kad je napadao onaj veliki snijeg ostala je citava , ovu godinu mislim da cu pod ceradu kad skontam poskupo mi je 100km mjesecno kod Senada
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Alfa ona sto smo pricali o njoj , imas onog zanimljivog cuku :lol: Ma da ne vozim preko zime i eto bar mi se isplatilo kad je napadao onaj veliki snijeg ostala je citava , ovu godinu mislim da cu pod ceradu kad skontam poskupo mi je 100km mjesecno kod Senada

Jeste to je to ;) jasta senko smrad nece niko da uzme od njega a vidio si kakva je situacija :lol:
 
Legend
Little Dragon je napisao(la):
Evo opet me udarise na parkingu u ulici samo sto sam ovaj put zatekao auto koje me udarilo . Znaci zovnuo sam policiju uradili su uvidzaj , slikali i rekli da ce covjeka naci preko tablica da ga zovu na razgovor da vide da li ce potvrditi da je to uradio. Posto ja mislim da je to dosta suplje price ja sam zakacio i papiric na auto da me nazove kad vidi da me udario pa da mu objasnim . Sad me zanima da li je neko radio nesto slicno , da li da se nadam od policije ili da se pokusam dogovoriti sa covjekom ako bude voljan , takodje me zanima da li ga necim mogu prepasti da lakse pristane

Evo sad dok kucam tekst levat me udara u zadnju karambolku i to prvi komsija , ja masem s prozora izletim on ode , sad ga stari njegov zove na telefon vristi na njeg al evo on se ne pojavljuje , majke mi ja vise ne znam sta da radim jedino da upucam nekog da bude skola drugima


nadji garazu.
 
Član
Ti bar znas ko te odgulio, mom jaranu je dva puta auto razbijano na magistrali, jednom pala kamencina il sta vec sa kamiona direkt na sofersajbnu i razbila je lik se usro zamisli u voznji ti padne nesto na auto, drugi put isto neki ***** opali po haubi i udubi je. Oba put moro platit stetu iz svoga dzepa zato sto nije mogo dokazat da nije on kriv za nastalu stetu...
 
Član
Ne poznajem te, al mi fakat bude zao gledati kako unistavaju tek zavrseno auto. Ne bih se iznenadio ako natjeras roditelje da prodaju stan u centru i kupis kucu sa garazom, negdje na Mostarskom raskrscu :lol:
 
Top