Udarac na parkingu ???

Udarac na parkingu ???

Član
Drug sve sto ti nije razbijeno nemas razloga da se nerviras, neko ti je sad udario sutra ce te opalit kamencic koji je pao iz nekog kamiona koga ces onda zvat, doce mozda zandari kad vide da ti je farba oguljena okrenut ce se i otic. Jbg takvo nam je stanje i takva nam je svjest da je to normalno, ja se nzm bocno parkirat da ga jebes i ne pokusavam se parkirat tako ako ima mjesta stanem ako nema idem dje ima jbg polago na malom autu ovo velko plus prednji kraj ko ***** pola metra ispred tocka ogrebat nekog sad pa sad. Sto se tice zadnjeg djela, stavi kuku garant ti se niko nece priblizavat, dobro je i zbog parkinga i zbog voznje nece se kreteni lijepit za gepek, prednji kraj stavi tablicu ako udari po sirini odbice tablicu tebi osta citav branik, ako udari na cosak jbg sta ces nemas srece...
Parkinge prave uske ko *****, a raja se na crtu parkira jb majku nea mi nista mrze kad dodjem nedje znam da mogu uci i levat ga ostavi poprecno il ga parkira po crti, sve i da udjem ne mogu izac iz auta. Gledam po EU vecina parkinga ako su siroki linije su povucene pod pravim uglom, ako su uzi izvucene su pod uglom i kruzni je sistem kretanja na jednu stranu udjes na drugu izadjes, samo u nas pola parkinga prave linije pola ugao a dvosmjeran saobracaj da prodjes moras u cent gledat koda vozis grajfera...
 
Član
Brate gde ti stoji auto dobro i prolazis...
garaza... samo garaza, za tvoj auto to je jedino resenje.
i ja rentam garazu jer ne zelim da mi auto propada na suncu, kisi, snegu, a ni ne placa mi se tudja bahatost.
 
Eto covjek me zvao maloprije , kao i on je zvao policiju samo ovi sto su sad dosli su utvrdili da on mene nije udario , poslije posla idem u stanicu da im svima ***** mater retardiranu , sinoc mjerili slikali utvridli da je to ta parnica u istoj visini i sve i sad kao 4 policajca bila i rekli da nije to to , oj boze dragi
 
Član
Slabo ćeš šta postići ganjajući se sa policijom oko toga...to je njima nebitno, zadnja stvar na pameti...i meni je ispalo da je pas izgrizao gumu po procjeni inspektora pri prvom pogledu očima na gumu...dok su ranije tvrdili da je u pitanju nož od 20mm...tako da...džabe ćeš da se nerviraš...
Ili pomjeri auto...ili uzmi pravdu u svoje ruke...
 
Član
Burz sve je to suplja znam kako ti je ali to je urbani dio i ja sam u starom gadu jos gore, ako ga kaskiras vjeruj nece te niko ni dotaci tako to ide, no mislim da je najbolje kakvog suvica i bankine pa neka se guraju koliko hoce, a to sa policijom zaboravi ja sam u nedelju platio kaznu ni kriv ni duzan navodno obostrana zena vozli suprotnim smijerom i svi krivi ja desna strana a ona voznja suprotnim smijerom jebes policiju. :icon_mad:

Little Dragon je napisao(la):
Skupe jebene garaze u centru nema ispod 80km , kad sracunas koliko izadje godisnje mogu ga i farbati , jebat im mater prodat cu auto i zdravo kad mi drzava ne da ni da sredzujem

jesi li ti ono u kecinoj bio preko zime ? unajmio garazu ??
 
Član
Suvisan je svaki komentar iskreno meni se gade svi ti izgovori murije te nije njihova nadleznost te vidi ti sa vlasnikom sa osiguranjem sa ovim sa onim sto bi rekli u narodu pojeo vuk magarca:icon_question: a da uzmes u svoje ruke vlast to nikako odmah bi po duznosti dosli da ti bubrege odvale gadi mi se sistem ove drzava ako kasnis dan sa uplatom kamate ko kuce zovu prijete a kad oni tebi treba nesto da plate to ce biti nekad a mozda nikad uzasno gadi mi se drzava i ova vlast:icon_mad::icon_rolleyes:
 
Druže i tebe to hoće, opcije su ti ili garaža ili kasko osiguranje, nemaš se ti šta s kim zajebavati je li ili nije udario, zakačio i sl. lijepo prijaviš štetu i rahat...mislim da mjenjanje auta nije ti rješenje zato što naleti par idiota, možda malo bolje pripaziš gdje parkiraš i čuvaš jbg...
 
Brate cuvam ga ko oci u glavi al djaba dusmanluk nakav vazda .
Rentao sam tamo u kecinoj al mi puno 100km davati za garazu
 
Član
imas li ti kakve rodbine da ima garazu parkiraj ti auto ako imas...a uzmi sebi kakvo auto za milju i vozikaj a astru kad ti je cejf :D
 
Ma nemam ti ja rodbine , tacnije imam sve Bogatasi pa sam ih davno otpisao mrzim tu prepotentnu sortu :lol: ma konto sam majke mi da kupim fabricke branike da vozim tako a ovako kad hocu bas negdje da odem da nasarafim ove :lol: takodje imam fix ideju da iz baste iznesem kamencinu od jedno 100tinjak kila i stavim jednu iza jednu ispred auta pa nek lupaju do zore
 
Član
zalosno s kakvim hajvanima valja zivjeti , kolko samo odruicanja ima da napravis nesto od auta za svoj gust kao sto si ti i uradio i dodje levat sa yugom koji je citav 300 KM i boli njega hocel sebe zakacit a kamoli koga drugog :icon_rolleyes:

donesi barem par blokova du na parking pa kad stanes poredaj valjda ne ukradu i njih :icon_rolleyes:
 
Član
Zivis u centru, sta ocekujes.

Meni su Saxa 2-3 puta samo ove godine ogrebali parkiranog, vise se i ne obazirem ko me i gdje zagrebao.

To je jednostavno tako, ja sam sretan kad mi ne polome nesto...
 
Eto zvao sam maloprije ovog sa yugom , kaze jaro ja pjan bio kreno na more i umjesto u rikverc ja u prvu i opalim . :lol:
 
Top