Udarac na parkingu ???

Udarac na parkingu ???

Član
Little Dragon je napisao(la):
Ma nemam ti ja rodbine , tacnije imam sve Bogatasi pa sam ih davno otpisao mrzim tu prepotentnu sortu :lol: ma konto sam majke mi da kupim fabricke branike da vozim tako a ovako kad hocu bas negdje da odem da nasarafim ove :lol: takodje imam fix ideju da iz baste iznesem kamencinu od jedno 100tinjak kila i stavim jednu iza jednu ispred auta pa nek lupaju do zore
kupi sebi paletar i jednu euro paletu i na nju stavi kamencinu i po volji pomjeraj:D u nas su ovi stariji bolji negoo ovi mladji soferi i u parkiranju:cool:
ima ljudi negleda kad se parkira mozel ili ne moze ozezi pa ako prodje prodje ako zakaci boze moj.;)
 
Ja sve tebe zajebavo , ja danas opro auto nakon dugo vremena , kad je spala prasina na njemu boja ko u prici xD Imam i ja isti problem kao i ti , samo ja sam vise navikao , ali evo sad ganjam da privatizujem parking :D Reko sam kad to uganjam , postavicu oko ogradu od inoxa i crveni tepih u inat dusmanima xD
 
Član
Brate ja bih ti preporucio prodaj auto tako kad krene da nece nedo bog biti nesto vece.....auto je baksuzno brate
 
Top