Udarac na parkingu ???

Udarac na parkingu ???

Evo opet me udarise na parkingu u ulici samo sto sam ovaj put zatekao auto koje me udarilo . Znaci zovnuo sam policiju uradili su uvidzaj , slikali i rekli da ce covjeka naci preko tablica da ga zovu na razgovor da vide da li ce potvrditi da je to uradio. Posto ja mislim da je to dosta suplje price ja sam zakacio i papiric na auto da me nazove kad vidi da me udario pa da mu objasnim . Sad me zanima da li je neko radio nesto slicno , da li da se nadam od policije ili da se pokusam dogovoriti sa covjekom ako bude voljan , takodje me zanima da li ga necim mogu prepasti da lakse pristane

Evo sad dok kucam tekst levat me udara u zadnju karambolku i to prvi komsija , ja masem s prozora izletim on ode , sad ga stari njegov zove na telefon vristi na njeg al evo on se ne pojavljuje , majke mi ja vise ne znam sta da radim jedino da upucam nekog da bude skola drugima
 
Član
ako budes pucao nemoj promasiti:D

najbolja opcija kad se parkiras da izvadis iz gepeka neku ogradicu kojom ces ograditi auto i sprijeciti nekak oda ti je neko ne ukrade...
posto vec ne mozes garazu naci ili tako nesto,jbg
 
Član
ma hajvana na svakom koraku. danas ja sa jaranom na kafu otisao, gledam na parkingu njegovo auto i pored njega slobodno mjesto, i hajd reko necu tu, bilo jedno mjesto u hladu. vracamo se sa kafe, kad neko pokusao tu uci, iako je bilo sigurno i 2m sirine pored, zakacio mu zadnji kraj iza gume i pocetak zadnje karambolke. sad mi zao sto nisam ja tu ostavio. al kad belaj hoce, ne mozes ti nista uraditi. jbg jedino da bas pazis gdje ces ostavljati, mada ti ni to nije nikakva garancija...
 
Član
druze bas te peh prati, najbolji je dogovor uvijek, ali i murija bi to trebala uredno da rijesi po ostecenjima se moze vidjeti ko/sta/sto :cool:

btw. moj savjet ti je kasko osiguranje da se ne natezes s tim sranjima konstantno, posebno jer je to cesto u velikom gradu, a i ulozio si finu lovu u auto ;)
 
Član
auto ti je bas super,gledao ga u nedjelju uzivo..zao mi je sto ti se to desilo..moras ti pod hitno naci kakvu garazu ili neko bolje rjesenje...
 
Prodajem sad auto , uzet cu nekog djipa pa cemo onda tek da vidimo ko je lud . Evo slika ne vidi se bas jasno jer je mobitelom al skontat ce te vec



i onda s ledja prije 20tak minuta udarac



 
Član
A u pm pa sta je to tako cesto da te zakacaju
jel to bas tako uzak prostor il tu niko ne zna vozit :icon_mad:
 
Nikoga ne zanima tudje auto , ovaj s ledja sto me udario je bio yugo sta njeg boli qurac , prvo sto narkoman udje u koso i pridje na pola metra a drugo sto umjesto u rikverc ubaci u prvu i pun u mene , ima prostora FAP da se parkira al ljude boli qurac orijenter im je drugo auto dok ne kucne nije dobro , a ja se debil parkiram po 5 minuta izlazim gledam dokle sam dokle su felge hocu li zagrebat , da bogda im djecu udarali s autima eto
 
Član
Ma iznajmi neku garazu i nemoj se vise zajebavat sa tim. Znam ja kako ti je, volis svoje auto prije svega, ili garaza ili se navikni ne znam sta bi ti rekao vise. Ja neki dan reko necu parkirat na onaj obicni parking znam ima levata, parkiram ga na parking gdje staju autobusi, znaci sam ja, moze stat jos 10 autobusa i dodjose 3 lika i zagradise me od citavog parkinga praznog
 
Skupe jebene garaze u centru nema ispod 80km , kad sracunas koliko izadje godisnje mogu ga i farbati , jebat im mater prodat cu auto i zdravo kad mi drzava ne da ni da sredzujem
 
Član
E moj Amere bas nemas srece, gori si od mene sto se tice tog malerstvu :lol: sljedeca vijest na sarajevo x-u "Hajvan s mašinkom pobio po komšiluka" :lol:
 
Član
kralju fkt mi je zao auta a i tebe jer se nerviras zbog kretena, meni isto neki dan u gradu neko najvjerovatnije sakom udario auto, i sta cesh, konj se napije i misli njegov cijeli svijet ;) al samo molim Boga da naletim kad ko radi gareta, mislim da bi mu to zadnji pokusaji bili ;))
 
Top