U Hrvatskoj izumljen supersportski električni auto

U Hrvatskoj izumljen supersportski električni auto

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Dokaži da si u pravu i ja ću da se zapalim benzinom. Ako budeš u krivu, pošaljem ti broj mog žiro računa. Pa me poguraj da proširim garažu;)

p.s.
Kakva je pica? :lol::lol:

Pohranit cu kopiju ovog posta u arhivu :D
 
Član
Ja i dalje stojim iza onoga sta sam rekao!
Odnosno da mi je na osnovu dosadasnjeg poznavanja i primjera i proizvoda sve to zvuci kao bacanje bombi odnosno preuvelicavanje preformansi radi boljeg publiciteta.

Uspit vidio sam auto u OS prosli race i svidjaju mi se graphics i sam auto;)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Ja i dalje stojim iza onoga sta sam rekao!
Odnosno da mi je na osnovu dosadasnjeg poznavanja i primjera i proizvoda sve to zvuci kao bacanje bombi odnosno preuvelicavanje preformansi radi boljeg publiciteta.

Uspit vidio sam auto u OS prosli race i svidjaju mi se graphics i sam auto;)

Onda se skupa palimo benzinom:D

trizex: :lol::lol:
 
Član
eto covjek se javio i podosta objasnio idemo dalje....

zela od mene super 100 litara kolko oces :)

BURN BABY BURN HAHAHA
i da mojne se ljutit sto nevolim mostarske zugatore ali dosta tvojih komentara tako djeluje
 
audi_s2 je napisao(la):
svi smo mi laicki ovo komentarisali al nervira me odjednom promjena misljenja nekih prvo je bilo nemoguce pa kad se vlasnik javio onda je moguce al je cudo ako napravi :D

Ako misliš da sam i ja u toj grupi što mijenja mišljenje, e pa i dalje mislim da nema šanse prijeći 500km, ali bolje je prestati sa prepiranjem i poželjet sreću našem "automobilskom Nikoli Tesli" nego tvrditi nešto što malo ljudi ovdje razumije a tiče se struje...
 

IGY

Član
astra dobro ti benga rece malo pripazi ;)

i fakat vise dosta, sta ste vi do sad napravili i izumili, da vas cujem.... :icon_question::icon_question::icon_question:

ko zeli nek da covjeku podrsku, da uspije u ovome do kraja u sto i ne sumnjam, jer vidio sam auto, vidio sam kako se znoji u njemu i pokusava na sve moguce nacine da ga osposobi da rade oba motora na full znazi

sjetite se samo sta ste svi o Repi pricali pa kad je momak sad odvozio 10.7 svi se usutili, niko ni rijeci....

jos jednom puno srece zelim u daljem radu

i da se nadovezem jos, ako neko zeči nesto postici i napraviti, a plus to je nesto inovativno, treba mu dati punu podrsku, a ne pljuvati po njegovom radu, to se za mene zove ljubomora i nista vise ;)
 
Član
Vala ja ga podrzavam za frisku ideju gdje nema turbina, ventila i govana....ti mishko sa bmw-om na baterije, imas moj full support...sjeti me se kad zaradis prvi milijun, dajem guze skoro pa djabe ;)
 
Član
ja mete-a iskreno podrzavam ali iskreno mate sjeti se i mene kad to odradis nemoj biti papak pa se nafurarit...
jbga pilo se nevidim bas naj nemojt zamjerit ;);)
 
Član
Ja ću se sada javit malo, kratko i td...

Da čestitam na projektu i onom što razvijaš, svaka čast ;)

sad ću da citiram Zelu, nepobjedivog lika sa foruma, čovjeka koji sve zna, i jedinog čovjeka kod kojeg Čak Noris nesmije na vrata da pokuca :lol:

"Kakve baterije koristi da može preći po 500 km sa jednim punjenjem kada svijetski razvoj baterija nije došao do te razine"

A ovo dalje, može i ovaj momak da pročita, možda on za to već zna... a ti Zela ako nebudeš vjerovao u ovo što ću napisat, upali auto i dođi na meso u Jablanicu, ko izgubi opkladu plaća 6 pića, 2 kg janjetine i pun rezervar goriva.

Komšija moj je izumio bateriju, koja ima vjek trajanja neograničeno, ili ti ga (dobro oči otvori) NEMOŽE DA SE ISTROŠI, i sve to ima svoje ali, ali, ali... u beskonačno ;) Takva baterija bi valjala ovom momku sigurno, i gdje bi mu bio kraj ? ;)

pozz i sve najbolje. ;)
 
Član
antrax je napisao(la):
Ja ću se sada javit malo, kratko i td...

Da čestitam na projektu i onom što razvijaš, svaka čast ;)

sad ću da citiram Zelu, nepobjedivog lika sa foruma, čovjeka koji sve zna, i jedinog čovjeka kod kojeg Čak Noris nesmije na vrata da pokuca :lol:

"Kakve baterije koristi da može preći po 500 km sa jednim punjenjem kada svijetski razvoj baterija nije došao do te razine"

A ovo dalje, može i ovaj momak da pročita, možda on za to već zna... a ti Zela ako nebudeš vjerovao u ovo što ću napisat, upali auto i dođi na meso u Jablanicu, ko izgubi opkladu plaća 6 pića, 2 kg janjetine i pun rezervar goriva.

Komšija moj je izumio bateriju, koja ima vjek trajanja neograničeno, ili ti ga (dobro oči otvori) NEMOŽE DA SE ISTROŠI, i sve to ima svoje ali, ali, ali... u beskonačno ;) Takva baterija bi valjala ovom momku sigurno, i gdje bi mu bio kraj ? ;)

pozz i sve najbolje. ;)

Samo ću da quotam ovaj post, da ga slučajno ne brišeš:lol::lol::lol:

Tvoj susjed je novi mesija. Srušio je sve prirodne zakone. Šta sve neću pročitati...

Još plačem:lol::lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Ja ću se sada javit malo, kratko i td...

Da čestitam na projektu i onom što razvijaš, svaka čast ;)

sad ću da citiram Zelu, nepobjedivog lika sa foruma, čovjeka koji sve zna, i jedinog čovjeka kod kojeg Čak Noris nesmije na vrata da pokuca :lol:

"Kakve baterije koristi da može preći po 500 km sa jednim punjenjem kada svijetski razvoj baterija nije došao do te razine"

A ovo dalje, može i ovaj momak da pročita, možda on za to već zna... a ti Zela ako nebudeš vjerovao u ovo što ću napisat, upali auto i dođi na meso u Jablanicu, ko izgubi opkladu plaća 6 pića, 2 kg janjetine i pun rezervar goriva.

Komšija moj je izumio bateriju, koja ima vjek trajanja neograničeno, ili ti ga (dobro oči otvori) NEMOŽE DA SE ISTROŠI, i sve to ima svoje ali, ali, ali... u beskonačno ;) Takva baterija bi valjala ovom momku sigurno, i gdje bi mu bio kraj ? ;)

pozz i sve najbolje. ;)

Samo ću da quotam ovaj post, da ga slučajno ne brišeš:lol::lol::lol:

Tvoj susjed je novi mesija. Srušio je sve prirodne zakone. Šta sve neću pročitati...

Još plačem:lol::lol:

Rekao sam dođi, vidi, znao sam da ćeš poslije mog posta izlijevat hrpu gluposti i svojih mudrolija, zato nisam htio ništa ni opisati o toj bateriji... jednostavno sam to napisao da postoji, možeš doći i uvjeriti se, pa poslije tog pisati nešto i šarati ove smajlije. LIČNO ako hoćeš ću se pobrinuti do njega te odvesti da pogledaš, da pobijem još jednu tvoju silu i iskaljavanje smijeha po forumu drugim ljudima. Do tada ništa.

Jednostavno sam ti mogao napisati slijedeće... naravno da bi pobio opet tvoju tvrdnju koju si rekao, a ona je:

"Kakve baterije koristi da može preći po 500 km sa jednim punjenjem kada svijetski razvoj baterija nije došao do te razine"

Izvini ali OPEL će imati sada već te kilometre sa jednim punjenjem, tj. već imaju, ali nisu još automobili sa tim baterijama u prodaju pušteni i neznam koji modeli će ih koristiti, ali već je razvijena preko 550 km voziš sa jednim punjenjem.

toliko o tvojoj mudrosti i znanosti iza malog ekrana ;) ovdje sam uzeo samo banalne primjere gdje sam u pravu u odnosu na tebe, a inače na cijelom forumu slažeš kontre raji i prosipaš im iz šupljeg u prazno.
 
Top