Tuzla, HGT vs ibiza tdi

Tuzla, HGT vs ibiza tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ZELA GTI je napisao(la):
govorio si da su danas dizeli mnogo napredniji:icon_confused:zbog toga sam rekao da imam kući jednog iz 2007 godine.
Ja bih vama na street raceu dao posebnu klasu,pa dimite po stazi čitav dan:D
Nema ta ibiza ili bilo koji tdi šta da traži protiv dobre benzinčine.Vozio sam dosta tdi-a,zbog toga nemogu tvrditi drugačije;)

mislio sam reči da nije važno 2001 ili 2007 pardon, do mene,
a molim te ako budeš dolazio u Sa javi se pa da ja potrpam jedno 5 ljudi u svoj auto a ti budi sam, potrkat ćemo se pa ti gledaj da li moj auto dimi, jer iz pozicije u kojoj ćeš biti sigurno ćeš imati dobar pogled

šefe sorry za off topic, ponese nas malo :)
 

Eko

Član
roki_actros je napisao(la):
:lol: moj tata je jaci od tvog :lol:

e u mene je jaci ! :lol:

zela geteji , HGT nije brz, znaci nije nesta brzo auto ( fabricki ) skoro 9 secundi mu treba do stoje, 16.5-6 na 402, nema vise od 150-160 obrtnog...
 
Haso : Mozda te moze uzet od semafora do semafora, na krace relacije, ali izvedi ga na autoput i tog TDI-a nema nigdje na vecim brzinama ;)
 
N

nenad

Ovdje niko nema pojma o cemu se ovdje radi, vec su svi vidjeli da se nesto tdi spominje i navalili da se raspravljaju :icon_mad:
 
Član
Nije mene JTD ostavio nego smo bili tu negdje sto je sa mojih 30konja viska i 200Kg manjka los rezultat, a to dok ga navucem do 4000 obrtaja stilo je vec u dva stepena vecem prenosu, obrtni moment radi svoje, turbo vuce vec od 1500 a ja tek dobijam snagu na 5000 obrtaja, a to u krivini apsolutno nije iskoristivo, razocarao sam se u vecinu visoko turaznih benzinaca na medjugradskoj cesti, jednostavno nisu ni do koljena dizelu i to je cinjenica, sad za sad je tako, istina vozio sam i 1.4 T-Jet sa 140 konjica, e to je vec svijet za sebe.... ali koliko je takvih....
Raja moracemo malo praviti testove, sad ide lijepo vrijem pa cemo moci i organizovati kakva potezanja za ne chipovana i ne tunirane limuzine, pa da uzivo vidimo cemu moze parirati taj 1.8 HGT :icon_smile: :icon_smile:
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
govorio si da su danas dizeli mnogo napredniji:icon_confused:zbog toga sam rekao da imam kući jednog iz 2007 godine.
Ja bih vama na street raceu dao posebnu klasu,pa dimite po stazi čitav dan:D
Nema ta ibiza ili bilo koji tdi šta da traži protiv dobre benzinčine.Vozio sam dosta tdi-a,zbog toga nemogu tvrditi drugačije;)

mislio sam reči da nije važno 2001 ili 2007 pardon, do mene,
a molim te ako budeš dolazio u Sa javi se pa da ja potrpam jedno 5 ljudi u svoj auto a ti budi sam, potrkat ćemo se pa ti gledaj da li moj auto dimi, jer iz pozicije u kojoj ćeš biti sigurno ćeš imati dobar pogled

šefe sorry za off topic, ponese nas malo :)

:lol::lol::lol:
 

IGY

Član
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:ž
:spam::spam::spam:
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
nenad je napisao(la):
Ovdje niko nema pojma o cemu se ovdje radi, vec su svi vidjeli da se nesto tdi spominje i navalili da se raspravljaju :icon_mad:

rijetko ko se drzi teme...

_vwfan_ je napisao(la):
Ljudi svi fino otidjite u Mostar sad 11.4 i sve ce se rijesiti :cool::cool:

nije ovdje pitanje ko je brzi, ko koga otresa, interesuje me jeli gore navedena ibiza fabricka ili je radjeno nesto i fino pise TUZLA hehehe znaci pitanje za tuzlake ako neko zna, cisto me zanima onako......
 
HGT max speed - 205 km/h
Ibza max speed - 190 km/h

Znam i sam kako su dizelasi lijeni na vecim brzinama, drugo je FR verzija ili neka doradjenija ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top