Tuzla, HGT vs ibiza tdi

Tuzla, HGT vs ibiza tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ej ljudi napraviste od te ibize formulu dzaba covjeku nabijate reputaciju....vidite da ga hgt odero za duzinu haube...jos ovaj nije dobro salto znaci hgt je brzi..a danasnji tdi-vi sasvim konkurentni benzincima jos s cipovima ih deru...dobro rece gti tdi ;)jos izaziva ovog benzinca on nesmije:lol:
 
Početnik
jos nisu temu zakljucali..:icon_question:

a jos se vodi bitka izmedju traktora i benzinaca:lol::lol:

stvarno pojedinci jedva cekaju da neko otvori ovakvu temu da se uzmu hvalisat,4 strana a jos nije niko momko odgovorio na njegovo pitanje....:icon_rolleyes:

ali ocito da to i nije vazno,vazno je da TDI-i lete,ne idu, nego doslovno lete,a jos ako je sve crveno,uhhhhh,ne smijem ni zamislit,sad ga vidis sad ga nevidis..:lol::lol:

stvarno nevidim razlog ovolikog spama,ako je momak pitao konkretnu stvar:icon_rolleyes:
 
Član
Te Ibize lijepo idu,

tacna je konjaza i bez obzira sto je HGT jaci sigurno da mu moze pruziti dobar otpor narucito na kracim relacijama.
 
Član
AnDel je napisao(la):
ej ljudi napraviste od te ibize formulu dzaba covjeku nabijate reputaciju....vidite da ga hgt odero za duzinu haube...jos ovaj nije dobro salto znaci hgt je brzi..a danasnji tdi-vi sasvim konkurentni benzincima jos s cipovima ih deru...dobro rece gti tdi ;)jos izaziva ovog benzinca on nesmije:lol:

Sav se tresem:D
 
Član
nenad je najbolje rekao, samo sto se procitaju slova TDI tu ide frka galama panika, a niko covjeku da odgovori na pitanje, "da li neko zna to auto".....svasta.....


gogy je napisao(la):
joj ispade sad ta ibiza najbrza u tuzli :D sace triza njega da v nafata ko da gledam :D

hahaha, dobar, gre'ota da trosim gorivo, kod mene je ipak benzinac, to puno trosi, a haman da ne ide :D
 
Član
Meni ne vodi ova diskusija nigdje ako necemo izazvati zelju za dokazivanjem, ako se ne desi ni jedna trka iz ove teme, tema ne valja ;) ;)
 
Član
sta da vam kazem ljudi, ja sjedoh za pc kad metar notifikacija i samo nekoliko ljudi pise vezano za temu i vidi se da su procitali prvi post, a vi krenuli od kulina bana:icon_confused:
 
pogledaj ovo druze,ja mislim da je to ta...jer sam ja isto vidjao to auto po tuzli i oko nje....
http://www.pik.ba/artikal/170250/seat-ibiza/

pogledaj malo cifre...to je ta sigurno....
 
Legend
hehe nije ova suljaga,starija ona generacija,vidio sa i danas tu ibicu,crnu otpozada komplet...
 
Član
Sta onda da kazem, spasile su te te velike felge na Ibizi :icon_biggrin:

Il imas jako dobre gume... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top