tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: tuning

arminnn je napisao(la):
vidio sam u petak tvoje auto na pumpi EP u konjicu,prepozno sam ga po blatobranima:lol:

tu sam u blizini heheh na pumpi je naj sigurniji

aksham je napisao(la):
aaa moj brate ide izgleda golf 280:lol::lol::lol:

ne ide on toliko samo mu je sat od 16v sastavljen od 16 v i gti dvojke hehehe
 
Član
RE: tuning

hmm

ljepse bi bilo kad bi se one neonke nekako sakrile :D, pa da se vidi svjetlost al ne i neonka
a onaj prekidac stvarno ruzno izgleda izpod DVD-a CD-a il sta ti je ono vec, pretpostavljam da je ono za neone :D

ostalo je :icon_rolleyes: prolazno recimo ;)
 
Član
RE: tuning

faca je napisao(la):
hmm

ljepse bi bilo kad bi se one neonke nekako sakrile :D, pa da se vidi svjetlost al ne i neonka
a onaj prekidac stvarno ruzno izgleda izpod DVD-a CD-a il sta ti je ono vec, pretpostavljam da je ono za neone :D

ostalo je :icon_rolleyes: prolazno recimo ;)

to je privremeno to ce se sakriti sve
 
Legend
RE: tuning

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
evo tek ugleda ovu temu,dosta bezpotrebni postova.mnogi trebaju nauciti sta je TUNING a sta STYLING;)

dragomi je da si uzeo keca da radis,to s blatobranima i hladenjem ukini,odredi se za jedan styling i to auto odradi u cjelinu.znaci jedna farba,djelovi stylinga po zelji i nek bude zvjerka.ovako izgleda didasto i ni nasta,sory za isktenost,naravno kazes auto jos nije gotovo,pa cemo sve vidjeti.vidim imas problem s akumulatorom i potrosacima.da bi dobio vise struje za svoje potrosace trebati relej.

evo jedan primjer,mozes vidjeti na snimci kako da odradis usis za zrak na blatobranu
http://www.youtube.com/watch?v=MJMhbsRoiLc

pozz i sretno u radovima,nek bude zvjerka u konjicu:cool:

zali Boze jos jednog unistenog "fire&ice" golfa..
 
Član
RE: tuning

Ovako...

Golfa često viđam u prolazu... samo jednom prilikom sam mu prišao da vidim kako unutra izgleda (bio s djevojkom bivšom i pitao je zna li čiji je golf, kad mi reče da te poznaje :D) i mogu reći da je puno ljepše na oči već vanjski izgled... ima dosta sitnica unutra za doraditi, vjerojatno će to vremenom se usavršiti...

Vanjski izgled je katastrofa sad zasad (to je tako, ali dobronajmerno govorim.)... pod broj 1. ima viškla plastika, naljepnica, slova, fleka i sl... što prije poskidaš, ljepše će izgledati. pod broj 2. detalji su loše urađeni, tj. nema ih nikako, svaka plastika i svaki dio igra svoje kolo, ništa nije uklopljeno kako bih trebalo, ali to je za sada... vremenom ćeš to usavršiti vjerojatno.

Da ne bude zabune, sve ovo ti dobronajmjerno kažem jer te lično ne poznajem, ali koliko sam primjetio da nisi jedan od onih konjičkih ublehaša, vidim da si za sada primjer jednog normalnog momka. ;)

Nisam iz Konjica, iz Jablanice sam... i vjerojatno me poznaješ "odnekud", zovu me Antara i često sam u Konjicu, zato kažem. :)

Ako šta oko struje zapne i nebude se moglo riješit kod vas, slobodno dođi do Jablanice, ima ovdje momak koji će sigurno riješiti tvoje gore navedene probleme.

pozz.
 
Član
RE: tuning

antrax je napisao(la):
Ovako...

Golfa često viđam u prolazu... samo jednom prilikom sam mu prišao da vidim kako unutra izgleda (bio s djevojkom bivšom i pitao je zna li čiji je golf, kad mi reče da te poznaje :D) i mogu reći da je puno ljepše na oči već vanjski izgled... ima dosta sitnica unutra za doraditi, vjerojatno će to vremenom se usavršiti...

Vanjski izgled je katastrofa sad zasad (to je tako, ali dobronajmerno govorim.)... pod broj 1. ima viškla plastika, naljepnica, slova, fleka i sl... što prije poskidaš, ljepše će izgledati. pod broj 2. detalji su loše urađeni, tj. nema ih nikako, svaka plastika i svaki dio igra svoje kolo, ništa nije uklopljeno kako bih trebalo, ali to je za sada... vremenom ćeš to usavršiti vjerojatno.

Da ne bude zabune, sve ovo ti dobronajmjerno kažem jer te lično ne poznajem, ali koliko sam primjetio da nisi jedan od onih konjičkih ublehaša, vidim da si za sada primjer jednog normalnog momka. ;)

Nisam iz Konjica, iz Jablanice sam... i vjerojatno me poznaješ "odnekud", zovu me Antara i često sam u Konjicu, zato kažem. :)

Ako šta oko struje zapne i nebude se moglo riješit kod vas, slobodno dođi do Jablanice, ima ovdje momak koji će sigurno riješiti tvoje gore navedene probleme.

pozz.

hvala, auto je u fazi rad ja ne mogu auto parkirati u garazu godinu pa ga raditi treba mi. bilo je auto pripremljeno za farbanja pa sam vozo.. ako dolazis u konjic svrati da popijemo kafu i cjenim tvoje misljenje.. vidi cete na proljece auta
 
Član
RE: tuning

jarane,ako nista golf ce biti ,orginalan,,a,pojedini, pojedinci sto zezaju na forumu,,voze stock auta.ili su ih takve i kupili,,tvoj kakav god ispadne ti si ga sam sebi po sebi,radio,,,samo furajjj

Hodbina je napisao(la):
jarane,ako nista golf ce biti ,orginalan,,a,pojedini, pojedinci sto zezaju na forumu,,voze stock auta.ili su ih takve i kupili,,tvoj kakav god ispadne ti si ga sam sebi po sebi,radio,,,samo furajjj

a poneka raja imaju vise iskustva i sa vlastitih gresaka,,poslusaj poneki savjet
 
Član
RE: tuning

[attachment=13090]stigo i motor na red.radi se o motoru 1.8 8v gti. ima 117 ks i 82kw dok se uradi bice puno vise kw
 
RE: tuning

super ti to drug,ode ti u GTIovce:lol::lol:

ja imao 81kw,.u papirima 110ks

a cini mi se da je omjer 1kw = 1,3ks ako se nevaram
 
Član
RE: tuning

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
super ti to drug,ode ti u GTIovce:lol::lol:

ja imao 81kw,.u papirima 110ks

a cini mi se da je omjer 1kw = 1,3ks ako se nevaram



imam passata gt 1.8 isti motor pise u papirima 82kw ide ko lud heheh
 
Legend
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
super ti to drug,ode ti u GTIovce:lol::lol:

ja imao 81kw,.u papirima 110ks

a cini mi se da je omjer 1kw = 1,3ks ako se nevaram



imam passata gt 1.8 isti motor pise u papirima 82kw ide ko lud heheh



gt motor ima 90ks
gti ima 115, doduse ima ih i sa 110, 112, itd itd. zavisi za koje trziste je pravljen, obicno su ovi sa 82kW..

omjer je 1.36

sta si mislio raditi na njemu da izvuces jos kw ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top