Trazim auto do 3000 KM

Trazim auto do 3000 KM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
shurda je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
borkom je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/1378896/opel-vectra-2-0i/

cjena za kes, do 3000 :icon_biggrin:

Plus registracije 500KM + 50KM za sajbu + 50 KM nekih ulaganja jer ne postoji polovno auto bez ulaganja izadje to na 3600 . A trosii :icon_eek: 13-14 brat , bratu

Al' opet deckov izbor , s'tim da ja vidim da vecina raje kao i ja dvicu dizela preporucuje ! ;)

pa danas po piku kad vidim golfa dizela 3-5 hiljada KM meni se povraca:icon_cry:

plus sam ja naveo 1.6i koja trosi oko 8 - 9,moj kolega ima nemam sta lagat..

Ma dobro ja govorim za ovu 2.0 od borkom-a !

Ali opet druze znas sto je duja kod nas na cijeni? Naizdrzljivije auto za nasih puteva , jeftino za odrz. , djelova na sve strane i zato se pucaju nekim cijenama.
Al' opet zalosno je kad vidis Kadetta "cuniratog" za 3.5-4K , a 'vamo limarija kriza. Jbg takav nam je narod. ;)
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
shurda je napisao(la):
G2_1.6B je napisao(la):
borkom je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/1378896/opel-vectra-2-0i/

cjena za kes, do 3000 :icon_biggrin:

Plus registracije 500KM + 50KM za sajbu + 50 KM nekih ulaganja jer ne postoji polovno auto bez ulaganja izadje to na 3600 . A trosii :icon_eek: 13-14 brat , bratu

Al' opet deckov izbor , s'tim da ja vidim da vecina raje kao i ja dvicu dizela preporucuje ! ;)

pa danas po piku kad vidim golfa dizela 3-5 hiljada KM meni se povraca:icon_cry:

plus sam ja naveo 1.6i koja trosi oko 8 - 9,moj kolega ima nemam sta lagat..

Ma dobro ja govorim za ovu 2.0 od borkom-a !

Ali opet druze znas sto je duja kod nas na cijeni? Naizdrzljivije auto za nasih puteva , jeftino za odrz. , djelova na sve strane i zato se pucaju nekim cijenama.
Al' opet zalosno je kad vidis Kadetta "cuniratog" za 3.5-4K , a 'vamo limarija kriza. Jbg takav nam je narod. ;)

za 3.5 i 4 kadeta ces naci kojem je uradjena komplet limarija i vecinom su ti kadeta radjeni kompletni i mijenjani dijelovi ,, a to su vecinom gsi masine po 110 kw za koje vrijedi dati te pare:123:
 
BHT Ovisnik
golfovi su precjenjeni,ja sam svoju jettu,14-a godina u obitelji,nikad udarana,originalnih 198 000km s polugeneralkom,velikim servisom prodao za 2250 + nove 2 gume,i to jedva,imali smo dosta vectri,ako je limarija dobra to auto nije lose,motori 1.6 isto su jako dobri,mnogo udobniji i ljepsi od golfa,tako da bih prije vectru,a kadett suza ima prilicno mekanu karoseriju,dodas koju stoju i uzmes vectru dobru ili astru f ;)
 
Jebo vas i dvica i dizel i VW, ok ?

Ne kvari se, ne kvari se K... jeftini dijelovi ? Jesu ali turski i kineski, amortizer za 20 maraka ne moze valjati nikako.

Nema auta u kojeg se nece ulagati, pogotovo polovno...

Druze kupi ono u cemu ces uzivati, jer u dvici sigurno nece, zaboli te za koliko ces ga poslije prodati, jer tako se auto ne kupuje ;)
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
borkom je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/1378896/opel-vectra-2-0i/

cjena za kes, do 3000 :icon_biggrin:

Plus registracije 500KM + 50KM za sajbu + 50 KM nekih ulaganja jer ne postoji polovno auto bez ulaganja izadje to na 3600 . A trosii :icon_eek: 13-14 brat , bratu

Al' opet deckov izbor , s'tim da ja vidim da vecina raje kao i ja dvicu dizela preporucuje ! ;)

provozaj pa pricaj o potrosnji. da je opel 80-90tih imao limariju kako treba bio bi bog i batina i dan danas, motori nepoderivi, trapovi extra, udobna auta samo tako, bas ove vectre A
 
Član
Ja nigdje ne procita il mi je promaklo jel ti bitna potrosnja, benzin il dizel, jace slabije:icon_question:
 
G2_1.6B je napisao(la):
Uzmi dvicu dizela jefitno sipas jeftino odrzavati ! Ljepota.

A kad se odlucis da prodas uvjek mozes izvuci iste ili bar priblizne novce za nju !

A i sad vi sto mu preporucujete Clia i Punta. Da su ti auti (koji su po 5-6 godina mladji od Golfa 2 imalo bolji citava bi bosna vozala Clia, Punta itd. , a nebi vecina raje vozala dvice !

Al' eto ti poslusaj sta ti raja kaze i ne's se zajebat.

PS: Ne uzimaj GTI-a , GSI-a , Hondice i tako ta jaca auta. Uzmi nekog dizela da ne mozes divljati sa njjim jer vecina pocetnika se tako zajebe uzme GTI-a i hop skrsi ga . ! Poz

Da su ljudi imalo pametniji ne bi vozali dvice iz hitlerovog doba ;)
 
Član
cuj dvicu dizela za 3000, nemojte zajebavati :mgreen:



pooooooowwwwwaaaaaaaahhh :D
VW_Golf_II_1.6_litre_Diesel_engine.jpg
 
joj mene bi bilo stid dignut haubu svaki put, najruzniji motorni prostor ikad. Izvinte ljudi, al ovo je bas ono jbg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top