Trazim auto do 3000 KM

Trazim auto do 3000 KM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sve zavisi sta ti zelis , sta trazis od auta , ja golfa nebi nikad uzeo kaze nekvari se , kako se nekvari kad ih je pun otpad , dijelovi jeftini , taj dio na golfu zamijenis 3 put dok na nekim drugim autu jednom isto te dođe , i nebi uzeo golfa sto ga je na svakom koraku , oni jesu lijepi kad se malo skockaju al opet tu ti trebaju i lijepe pare za odradit to , do 3000 i nemas neki izbor dobrih auta ,mozda neki merc 190tka , audi 100tka benzin ili nesto takvo vektrica , astra , sad sve zavisi od stanja vozila , zato kazem sve zavisi sta oces od auta ...pozz ;)
 
Član
nadjes golfa 2 dizela nekog sto jeftinijeg, sjebanog i slicno

malo ga nasminkas, sredis, prodas za 5-6k nekom ovako zaludjeniku uz pricu, mozes na planinu, mozes na more, mozes u njivu s njim, koliko ga god stisnes nece preko 4l potrosnja, a ne mozes ga pokvarit, ni da ga ko podmornicu koristis
uglavnom ta prica

i onda sebi rahat uzmes nekog finog punta novijeg za 6k ;)


:D
 
Član
RS6Avant je napisao(la):
sve zavisi sta ti zelis , sta trazis od auta , ja golfa nebi nikad uzeo kaze nekvari se , kako se nekvari kad ih je pun otpad , dijelovi jeftini , taj dio na golfu zamijenis 3 put dok na nekim drugim autu jednom isto te dođe , i nebi uzeo golfa sto ga je na svakom koraku , oni jesu lijepi kad se malo skockaju al opet tu ti trebaju i lijepe pare za odradit to , do 3000 i nemas neki izbor dobrih auta ,mozda neki merc 190tka , audi 100tka benzin ili nesto takvo vektrica , astra , sad sve zavisi od stanja vozila , zato kazem sve zavisi sta oces od auta ...pozz ;)

Golf se kvari, u to nevjerujem u mene je kec punih 15god i nikad ni mene ni tatu nije ostavio na cesti dok puno novija auta tipa skode felicije, opel astre g jesu. A to da su ih puni otpadi je zato sto je tih auta najvise na cestama.
A to da u ovih drugih auta djelovi mogu 3 puta vise ,stvaro si smijesan evo npr ja nisam u golfa nikad lezaj i lamelu zamjenio a ima 230k na satui star je 28god. Koliko u ovih drugi ti djelovi traju ako 3 puta vise mogu :icon_question:
Poenta ove price je da i za golfa ima kvalitetnih djelova samo sto u nas narod uzima sve najeftinije i najnekvalitetnije ;)

Ja bih ti preporucio neko slabije auto i dizela posto ce ti ispocetka biti drago voziti tipa golf mk2 jer ga uvjek mozes prodati po cjeni kojoj si ga kupio, a i slab je potrosac ;)
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
RS6Avant je napisao(la):
sve zavisi sta ti zelis , sta trazis od auta , ja golfa nebi nikad uzeo kaze nekvari se , kako se nekvari kad ih je pun otpad , dijelovi jeftini , taj dio na golfu zamijenis 3 put dok na nekim drugim autu jednom isto te dođe , i nebi uzeo golfa sto ga je na svakom koraku , oni jesu lijepi kad se malo skockaju al opet tu ti trebaju i lijepe pare za odradit to , do 3000 i nemas neki izbor dobrih auta ,mozda neki merc 190tka , audi 100tka benzin ili nesto takvo vektrica , astra , sad sve zavisi od stanja vozila , zato kazem sve zavisi sta oces od auta ...pozz ;)

Golf se kvari, u to nevjerujem u mene je kec punih 15god i nikad ni mene ni tatu nije ostavio na cesti dok puno novija auta tipa skode felicije, opel astre g jesu. A to da su ih puni otpadi je zato sto je tih auta najvise na cestama.
A to da u ovih drugih auta djelovi mogu 3 puta vise ,stvaro si smijesan evo npr ja nisam u golfa nikad lezaj i lamelu zamjenio a ima 230k na satui star je 28god. Koliko u ovih drugi ti djelovi traju ako 3 puta vise mogu :icon_question:
Poenta ove price je da i za golfa ima kvalitetnih djelova samo sto u nas narod uzima sve najeftinije i najnekvalitetnije ;)

Ja bih ti preporucio neko slabije auto i dizela posto ce ti ispocetka biti drago voziti tipa golf mk2 jer ga uvjek mozes prodati po cjeni kojoj si ga kupio, a i slab je potrosac ;)
pa to hocu da kazem , nas narod je takav sto jeftinije moze proc to i uzima , tako da rijetku su takvi kao tvoj golf i ti sto odrzavas auto ,preporuce mu auto zbog jeftinih dijelova i sto ih ima , gledano u globalu vecina njih je haus ... kvalitetnih dijelova ima ali s time i cijena ide gore , nego mozemo mi ovako do sabaha ja imam svoje misljenje ti svoje ..nego momku sta se svidi nek uzima njegov je novac ... ;)
 
Član
Nekako mi najlogicnije da kupis golfa, za pocetnika odlican auto...ne trosi puno,odrzavanje ti nije skupo, sta hoces vise :D
Kad ga budes mjenjao aBd za boljeg mozes dobiti skoro iste pare za koje si ga i kupio....a ovi sto mu preporucuju punta i ostala novija auta sve su to krsevi u okviru te cijene, realno gledano punta u dobro stanju nema sanse da nadjes za 3k(jos ako trazis dizela) tako da pustite te price....na tebi je da odlucis..pozdrav!
 
da vam je mlado za jeftine pare pa mozete dobit to sto hocete a kvalitete nigdje iskreno nikad ne podcjenjujem auto o kojem nisam imao nikakvog kontakta i iskustva, mogu samo rec da je po meni kec golf bolji nego punto kec sto se tice tvornicke kvalitete a drugi je problem to sto golfa KECA malo danas ima i nisu neki odrzavani. kakav je onda punto koji nije odrzavan a jos dizel za te pare
dvica golf je u vecem rangu kvalitete za svoje godine nego sad punto dvica.

nije da podcjenjujem fiata ali punto je daleko slabije radjen od stila, brava i marea-e


"Clio nemoj ni slucajno, imao sam ga 2 mjeseca, jest on 95 godiste, al golf dvica je za njega avion, i sto se tice limarije, i izgleda...ma krs tezi, nista napredniji od yuga.. uglavnom, nisam ga parkirao u garazi i pojela ga korozija za kratko vrijeme, opelov lim je za tog clia predobar... Punto je isto pickasto auto, vozala ga moja bivsa i vise smo se navozali u mojoj duji, bila i udobija i brza..."

potpis na boldirano licno se uvjerio i ostao bez teksta :icon_eek: da su samo bili rubovi pragovi i slicno ali hauba i na ostatak ma da sam gore vecinom napisao
 
Član
opet cu ponoviti, tesko ide novije za 3 milje, bolje starije ali u dobrom stanju.... mozemo pricati koliko god hocemo ali golfa ces prodati uvijek za iste pare, pogotovo ako je dizel, npr ja sam bmw-a prodavao 2mjeseca, nece jarane niko, jedva prodao..... a na golfa stavim neonke:lol::lol::lol::lol: iz robota i dodje neki seljo i odma ce kupiti....
 
Član
vectra A 1.6i ,,mozda je malo potrosnja veca al laganim gasom i ide to na 8l kombinovane voznje..kolega moj ima ..ladja za te pare;)
 
Član
borkom je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/1378896/opel-vectra-2-0i/

cjena za kes, do 3000 :icon_biggrin:

svaka cast..ovo sam i ja predlozio samo 1.6 ..mislim da bolje nemoze naci za te pare:icon_biggrin:
 
Početnik
borkom je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/1378896/opel-vectra-2-0i/

cjena za kes, do 3000 :icon_biggrin:

Plus registracije 500KM + 50KM za sajbu + 50 KM nekih ulaganja jer ne postoji polovno auto bez ulaganja izadje to na 3600 . A trosii :icon_eek: 13-14 brat , bratu

Al' opet deckov izbor , s'tim da ja vidim da vecina raje kao i ja dvicu dizela preporucuje ! ;)
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
borkom je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/1378896/opel-vectra-2-0i/

cjena za kes, do 3000 :icon_biggrin:

Plus registracije 500KM + 50KM za sajbu + 50 KM nekih ulaganja jer ne postoji polovno auto bez ulaganja izadje to na 3600 . A trosii :icon_eek: 13-14 brat , bratu

Al' opet deckov izbor , s'tim da ja vidim da vecina raje kao i ja dvicu dizela preporucuje ! ;)

pa danas po piku kad vidim golfa dizela 3-5 hiljada KM meni se povraca:icon_cry:

plus sam ja naveo 1.6i koja trosi oko 8 - 9,moj kolega ima nemam sta lagat..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top