Trazim auto do 3000 KM

Trazim auto do 3000 KM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
prvo nek momak napise sta mu treba,jel neko slabije auto,za grada,il neko jace,zavisi sta mu treba,jel diesel benzin,koja potrosnja..
 
Član
Oggy je napisao(la):
Clio nemoj ni slucajno, imao sam ga 2 mjeseca, jest on 95 godiste, al golf dvica je za njega avion, i sto se tice limarije, i izgleda...ma krs tezi, nista napredniji od yuga...uglavnom, nisam ga parkirao u garazi i pojela ga korozija za kratko vrijeme, opelov lim je za tog clia predobar... Punto je isto pickasto auto, vozala ga moja bivsa i vise smo se navozali u mojoj duji, bila i udobija i brza...

pripazi malo :lol::lol::lol:
 
Početnik
s1ck je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Clio nemoj ni slucajno, imao sam ga 2 mjeseca, jest on 95 godiste, al golf dvica je za njega avion, i sto se tice limarije, i izgleda...ma krs tezi, nista napredniji od yuga...uglavnom, nisam ga parkirao u garazi i pojela ga korozija za kratko vrijeme, opelov lim je za tog clia predobar... Punto je isto pickasto auto, vozala ga moja bivsa i vise smo se navozali u mojoj duji, bila i udobija i brza...

pripazi malo :lol::lol::lol:

a ne spada tu punto od 130 konja, znas na sta sam mislio, na ove 1.1B, sto cure vozaju, vidis da mu preporucuju takvog jednog :D
 
Član
Oggy je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Clio nemoj ni slucajno, imao sam ga 2 mjeseca, jest on 95 godiste, al golf dvica je za njega avion, i sto se tice limarije, i izgleda...ma krs tezi, nista napredniji od yuga...uglavnom, nisam ga parkirao u garazi i pojela ga korozija za kratko vrijeme, opelov lim je za tog clia predobar... Punto je isto pickasto auto, vozala ga moja bivsa i vise smo se navozali u mojoj duji, bila i udobija i brza...

pripazi malo :lol::lol::lol:

a ne spada tu punto od 130 konja, znas na sta sam mislio, na ove 1.1B, sto cure vozaju, vidis da mu preporucuju takvog jednog :D

:cool::cool:

znam brate, ma duja dizel zakon, posto si pocetnik neces cuvati to auto u to sam siguran izjebaces je i kad budes htio novo auto kupovati opet ces je prodati za priblizno novca koliko si je platio sto nije slucaj s drugim autima
 
Član
Iskreno ne bih golfa. eo npr. ovo mi je zapelo za oko http://www.pik.ba/artikal/1574773/fiat-bravo-1-4/
 
BHT Ovisnik
nemoj 1.4 ,zato i jeste jeftin,jos ga nitko nije pohvalio,dok je 1.2 i 1.6 puno bolji izbor,bar su meni tako govorili kad sam htio kupit brava,ostali su izvan tvog cijenovnog dosega,na tovm mjestu ja bih pogledao i vectru A,samo da nije trula,malo ih pregledas,inace jako dobra auta,npr. ovako nesto
http://www.pik.ba/artikal/1568400/opel-vectra-1-6i-tip-top/
 
ja bih radije uzeo nesto drugacije , iako je i meni prvo auto bilo golf 2 :)

recimo ovakvo nesto npr :)

http://www.pik.ba/artikal/1373866/honda-crx-16-16w/

http://www.pik.ba/artikal/1155345/honda-crx/

http://www.pik.ba/artikal/1495924/automobil-honda-crx/
 
Početnik
Uzmi dvicu dizela jefitno sipas jeftino odrzavati ! Ljepota.

A kad se odlucis da prodas uvjek mozes izvuci iste ili bar priblizne novce za nju !

A i sad vi sto mu preporucujete Clia i Punta. Da su ti auti (koji su po 5-6 godina mladji od Golfa 2 imalo bolji citava bi bosna vozala Clia, Punta itd. , a nebi vecina raje vozala dvice !

Al' eto ti poslusaj sta ti raja kaze i ne's se zajebat.

PS: Ne uzimaj GTI-a , GSI-a , Hondice i tako ta jaca auta. Uzmi nekog dizela da ne mozes divljati sa njjim jer vecina pocetnika se tako zajebe uzme GTI-a i hop skrsi ga . ! Poz
 
Administrator
G2_1.6B je napisao(la):
Uzmi dvicu dizela jefitno sipas jeftino odrzavati ! Ljepota.

A kad se odlucis da prodas uvjek mozes izvuci iste ili bar priblizne novce za nju !

A i sad vi sto mu preporucujete Clia i Punta. Da su ti auti (koji su po 5-6 godina mladji od Golfa 2 imalo bolji citava bi bosna vozala Clia, Punta itd. , a nebi vecina raje vozala dvice !

Al' eto ti poslusaj sta ti raja kaze i ne's se zajebat.

PS: Ne uzimaj GTI-a , GSI-a , Hondice i tako ta jaca auta. Uzmi nekog dizela da ne mozes divljati sa njjim jer vecina pocetnika se tako zajebe uzme GTI-a i hop skrsi ga . ! Poz

a ti si mi mnogo iskusan decko... ti samo zapeo za golfa 2... u svakoj temi ga spominjes. Jos samo fali da mu kazes na njega mozes nabaciti duboke branike, spustit i bbs rm ili rs i to je to:icon_mad:
 
Član
ma jarane neces se zajebati ako uzmes golfa, mislim evo ja vozim keca 1.6d, brate za 20km navozis se sit, a sve pristupacno, a nekvari se nesto bogzna... za 3000km tesko ces naci novije auto da je u dobrom stanju, mislim jes on vizuelno dobar, ali kakava je masina, mozda je to izjebano do maximuma, ako si zainteresovan za jetu 2 86dizel:D:D:D, tip top stanje odg u pm....
 
Član
de ba pioneer pusti ga, dijete 14 god ima ;)

punto nije los izbor. auto je poprilicno izdrzljivo i ne kvari se nesto previse (znam po rodjakovom kojeg on sekunde ne stedi, i preso je bruku s njim). neudoban jeste, al ne moze se za 3000KM naci i novije, pouzdano, da se ne kvari puno, da ne trosi puno jos uz to i da je udobno...

da se razumijemo, ne volim ga sekunde, ali u takvoj situaciji, punto bi bio jedan od prvih izbora. ipak je to 10 god mladje auto od golfa. mada, sve zavisi od toga na kakvog konkretno naidjes. ovo sto sam ti napisao je generalno...


kako god, nek ti je sa srecom u izboru ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top