Street Race Sarajevo 2008

Street Race Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
alenx je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
hey jedno pitanje za nas koji vozimo 201, totalno sam zaboravio.

ima li na ovoj stazi sada dovoljno zaustavnog puta? koliko znam prosli put u Sarajevu nije bilo pa moje je da pitam..



ima brate da se zaustavis koliko god hoces , prosle god. tu se vozio 402m street race , za to se brini , nije to ista staza ko ona na kojoj se onaj momak prevrnuo ;)



OK.


kakvo je vrijeme trenutno tu?

KISOVITO



ma prekrasno :cool: :cool:


koda vidim ovo ce mi biti samo izlet u Sarajevo malo i povratak nazad :D
 
Član
Street Race se ne odgadja, barem dok ne vidimo sutra kakva ce situacija biti. Pozivamo sve zainteresovane da nam se pridruze veceras na "pred SR druzenje", od 19h na parkingu termalne rivijere ilidza. U 20h defile vozila...
vidimo se
 
Član
dina je napisao(la):
Street Race se ne odgadja, barem dok ne vidimo sutra kakva ce situacija biti. Pozivamo sve zainteresovane da nam se pridruze veceras na "pred SR druzenje", od 19h na parkingu termalne rivijere ilidza. U 20h defile vozila...
vidimo se

Pa vi stvarno niste normalni.... Trebaju ljudi doci iz Mostara, Tuzle, Gorazda itd. da bi im vi sutra u 9 rekli, eto odgadja se utrka. Stvarno profesionalno, svaka cast.. :icon_mad::icon_mad:
 
Član
ja bas gledao vrijeme , nema boga da prodje nedelja sutra bez kise pa sad... ne znam sta ce mo, treba natkrit cijelu stazu :D
 
Član
defile promasaj godine. desetak auta, nema policijske pratnje, divljanje pojedinaca. sve u svemu nidje veze. zao mi sto sam otisao. isli smo zajedno do marindvora i mi se odvojimo i pravo na vrbanju i poslije na kafu.
 
Član
HONEY na toj stazi je prosle godine Hota odvezao 11.8 na trci 402 metra. Ima mjesta za stajanje dovoljno, i nakon 402 metra se moglo kociti motorom lagano dok ne stanes. Sad ako sta ne promjene, bit ce ok. Vidjet ces i sam jel sigurno il ne...

Danas je bilo kisno, vozena je karting trka. Kisa pocela oko pola 1, lagana, padala nekih 15-ak minuta i onda se nakon toga brzo osusilo. Al oblaci se nisu povukli, prijetili su stalno. Gledam prognoze i za sutra najavljuju slicno, sad je pitanje samo kad ce kisa pasti. Kad bi pala ujtro ista kao danas, staza bi se nakon treninga osusila. Ko dolazi kao publika, obucite sta toplo :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
HONEY na toj stazi je prosle godine Hota odvezao 11.8 na trci 402 metra. Ima mjesta za stajanje dovoljno, i nakon 402 metra se moglo kociti motorom lagano dok ne stanes. Sad ako sta ne promjene, bit ce ok. Vidjet ces i sam jel sigurno il ne...

Danas je bilo kisno, vozena je karting trka. Kisa pocela oko pola 1, lagana, padala nekih 15-ak minuta i onda se nakon toga brzo osusilo. Al oblaci se nisu povukli, prijetili su stalno. Gledam prognoze i za sutra najavljuju slicno, sad je pitanje samo kad ce kisa pasti. Kad bi pala ujtro ista kao danas, staza bi se nakon treninga osusila. Ko dolazi kao publika, obucite sta toplo :icon_biggrin:

ne izvjesno ko na F1
u po frke padne kisha i schumi ih uzme sve !! hehehee
 
Kisa je sutra 100% to nema dalje al nece padati jaka ova sitna odvratna ce biti uglavnom sumnjam da ce se moci voziti a za styling i db imaju satori to je lagano uglavnom vidimo se dole pa sta Allah da :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top