Street Race Sarajevo 2008

Street Race Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iceman je napisao(la):
c SEat a je napisao(la):
ma polako prijatelju sredit ce se to sve aBd!!!
P.S. ako bude sta trebalo javi.
pozz

Hvalaaa;)

ma nist, ako ne mozes da ga vozis, a da ne placas neku sluzbu zovi poslat ce mo ti pauka,to ti je moja firma(radio sam gore,a i stari mi neki direktor) pa dje treba da te odbaci!! nije problem
 
Član
hahahaha pa dobro nije toliko ostecen u voznom je stanju a korisna info za pauk mozda i zatreba nekada:) Hvala jos jednom :):):)
 
Član
Iceman je napisao(la):
hahahaha pa dobro nije toliko ostecen u voznom je stanju a korisna info za pauk mozda i zatreba nekada:) Hvala jos jednom :):):)

eto tako !! odo sad spavat sutra idem po auto ev sad mi javio majstor ofarbano. (farbao karambolke i unutra ono oko steka,bice slike)
to za pauka se moze sredit da se ne placa puni iznos od 170KM nego samo oko 30KM neka kazna nesto, al et i to je dobro;)
Samo raji s foruma!!!
pozz
 
Član
Jebiga Ice, bas mi je zao, hvala bogu ziva glava, ne do bog da te udario bocno ili sta slicno...
 
Početnik
hey jedno pitanje za nas koji vozimo 201, totalno sam zaboravio.

ima li na ovoj stazi sada dovoljno zaustavnog puta? koliko znam prosli put u Sarajevu nije bilo pa moje je da pitam..
 
HONEY je napisao(la):
hey jedno pitanje za nas koji vozimo 201, totalno sam zaboravio.

ima li na ovoj stazi sada dovoljno zaustavnog puta? koliko znam prosli put u Sarajevu nije bilo pa moje je da pitam..



ima brate da se zaustavis koliko god hoces , prosle god. tu se vozio 402m street race , za to se brini , nije to ista staza ko ona na kojoj se onaj momak prevrnuo ;)
 
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
hey jedno pitanje za nas koji vozimo 201, totalno sam zaboravio.

ima li na ovoj stazi sada dovoljno zaustavnog puta? koliko znam prosli put u Sarajevu nije bilo pa moje je da pitam..



ima brate da se zaustavis koliko god hoces , prosle god. tu se vozio 402m street race , za to se brini , nije to ista staza ko ona na kojoj se onaj momak prevrnuo ;)



OK.


kakvo je vrijeme trenutno tu?
 
Član
HONEY je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
hey jedno pitanje za nas koji vozimo 201, totalno sam zaboravio.

ima li na ovoj stazi sada dovoljno zaustavnog puta? koliko znam prosli put u Sarajevu nije bilo pa moje je da pitam..



ima brate da se zaustavis koliko god hoces , prosle god. tu se vozio 402m street race , za to se brini , nije to ista staza ko ona na kojoj se onaj momak prevrnuo ;)



OK.


kakvo je vrijeme trenutno tu?

KISOVITO
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top