Street Race Sarajevo 2008

Street Race Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije tajna, vjerovatno vecina vec zna, naime prije mozda 5 dana imao sam udes... dok sam stajao na semaforu momak je pao sa Yamahe R1 50 m od mene medjutim motor je punom brzinom nastavio da klizi prema meni... pokusao sam da pobjegnem al jedino sto sam mogao da uradim je da ublazim udar.

I tako sam zavrsio sa slomljenim zadnjim branikom, sjebanim kompletnim izduvom i sa krivim zadnjim veznim limom.

Sto je najvaznije, momak sto je vozio motor je ok, malo ugruhan al nista strasno a za materijalne stvari cemo lahko bez problema :)

Jos jednom puno srece u nedjelju :)
 
Član
Iceman je napisao(la):
Nije tajna, vjerovatno vecina vec zna, naime prije mozda 5 dana imao sam udes... dok sam stajao na semaforu momak je pao sa Yamahe R1 50 m od mene medjutim motor je punom brzinom nastavio da klizi prema meni... pokusao sam da pobjegnem al jedino sto sam mogao da uradim je da ublazim udar.

I tako sam zavrsio sa slomljenim zadnjim branikom, sjebanim kompletnim izduvom i sa krivim zadnjim veznim limom.

Sto je najvaznije, momak sto je vozio motor je ok, malo ugruhan al nista strasno a za materijalne stvari cemo lahko bez problema :)

Jos jednom puno srece u nedjelju :)

Hvala jara i tebi puno srece u nastavku i da to bude jos bolje sve i da gledamo makinu u jos boljem izdanju abd...
 
Član
sreca u nesreci... jebo lim sto neko kaze.. napravit ce se to i bolje da bude... bitno je da tebi nist nije bilo ni tom momku sto je vozio motor.
glupo zvuci al eto kraj je sezone pa polako sada to radi i sredi ne zuri ti se.
 

IGY

Član
vec ti rekoh, sjebo sam se pravo kad sam cuo, ali opet sreca nije nikom nista bilo
sredice se to do Banja Luke da bude jos bolje ne sumnjam u to
 
Član
Iceman je napisao(la):
Nije tajna, vjerovatno vecina vec zna, naime prije mozda 5 dana imao sam udes... dok sam stajao na semaforu momak je pao sa Yamahe R1 50 m od mene medjutim motor je punom brzinom nastavio da klizi prema meni... pokusao sam da pobjegnem al jedino sto sam mogao da uradim je da ublazim udar.

I tako sam zavrsio sa slomljenim zadnjim branikom, sjebanim kompletnim izduvom i sa krivim zadnjim veznim limom.

Sto je najvaznije, momak sto je vozio motor je ok, malo ugruhan al nista strasno a za materijalne stvari cemo lahko bez problema :)

Jos jednom puno srece u nedjelju :)

Ja taman naisao kad je to bilo, al ko sto ti rece nek je ziva glava, bibi ce s napraviti i bolji nego sto je bio ;)
 
Član
fkt mi je yao neka je zyiva glaava ko sto kazy a msilimda ces ti to bolje uraditi nego sto je bilo >D sretno...
 

Eko

Član
a sranja .. a to je najgore kod napucanih auta :( jbg mi se i vozamo svaki dan s istim.. nikad ne znas ko ce naletiti na tebe ( ovo u slucaju ako si ti savjestan i dobar vozac ) :D , i mene je neki dan u Sarajevu lik zakacio.. malo mi sjebao prednji lijevi blatobran i karambolku .. al napravilo se odmah .. 100-njak km i idemo dalje :)
 
Član
Ma lima uvijek ima treba zivot cijeniti, ja nisam bio toliko ugrozen koliko vozac motora zbog njega sam se bio najvise prepao
 
Član
ma polako prijatelju sredit ce se to sve aBd!!!
P.S. ako bude sta trebalo javi.
pozz
 
Početnik
gdje god pogledam najavljuju kisu ...

http://www.accuweather.com/world-forecast-hourly.asp?partner=accuweather&locCode=EUR|BA|BK001|SARAJEVO&metric=1&hbhday=3&hbhhour=10


istina neki najavljuju za prije podne light rain ..

molim organizatore da odgovore a konkretno e tice dB natjecanja jel moguce da se isto odrzi i ako bude neka lagana kisa, jer koliko znamo ekipa posjeduje shator ispod kojeg mogu uci auti i oprema, pa da se takmicenje i odrzi i jos pitanje hoce li biti obezbjedjeno napajanje za punjace akumulatora.


pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top