Sta ste po struci,koji posao radite?Medjusobna pomoc!

Sta ste po struci,koji posao radite?Medjusobna pomoc!

Član
eh zavrsio osnovnu hah prvo morao. srednju medicinsku (opticarski tehnicar)
ganjam tehnoloski fakultet (ekolosko inzenjerstvo) jos par ispita da se zavrsi
a u slobodno vrijeme se bavism svim i svacim heh radim limariju farbam pomalo i mehaniku, kupovao i prodavao auta itd..
 
Član
ammel je napisao(la):
almyr je napisao(la):
Zavrsio osnovnu odlicnim uspjehom, ove godine zavrsio i srednju elektrotehnicku,smjer elektrotehnicar racunarske tehnike i automatike, isto odlicnim,
sad pravim pauzu,kolko ce trajati neznam ni ja, ali ako ista upisivao, idem na ETF sarajevo....

oooo pa sta ima kolega:icon_smile:. koja godina, koji smjer??

nema me jos na ETF, mozda dogodine, sad za sad pauziram godinu,
a razmisljao sam o automatici,ili mozda cak energetika.:icon_smile:
 
Član
Ekonomski fakultet u Sarajevu, sad aBd 2.godina. Inace zavrsio medresu :cool: :cool:. Ako vam treba hodza tu sam!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
ev sad ozbiljno, mada se nisam ni sinoc shalio :D
ekonomiju privodim kraju (jos samo 16 ispita :D ), pa ako vam treba kakva pomoc iz tog podrucja, tu sam. ili usluge knjigovodstva, vrlo rado cemo poslovati :icon_smile: ili da vam pare brojim, to najvise volim :icon_biggrin:

edit: jbt svasta znam :D
 
Član
Evo i mene zavrsio sam za Automehanicara u Njemackoj kad sam se vratio iz njemacke poceo radit u Auto Sevisu Senkovic u Odzaku popravljao Skodilake. Morao napustit taj posao zbog alergije na motorno ulje poslje toga sam zavrsio ECDL kurs iz informatike pa sam tu poceo predavat, nakon toga zaposlim se kao Administrativni radnik u "German Hardcopy" jednoj njemackoj firmi koja je punila Ink-Jet i Toner Kertridze i izvozila za njemacku poslje dvije godine nas Gazda proda " Pelikan Holdingu" znaci svicarskom Pelikanu koji isto radi Refill. Dvije godine poslje Pelikan nas zatvori, u isto vrijeme prvi gazda otvori firmu za proizvodnju Solarskih celija i dodatne opreme "Solar Hybrid", Nakon 9 Mjeseci je zbog recesije pokrenuo likvidacioni proces. Momentalno sam likvidacioni direktor u Solar Hybrid". U medju vremenu sam nasao Investitora koji hoce da otvori trzni centar u Odzaku i ja cu biti Direktor trznog centra. Registracija nove firme je u toku.
 
Član
završio srednju ekonomsku u odžaku, a sad ću 3godinu ekonomije u tuzli upisati...

(ovakva tema je već jednom bila... )

inače u odzaku imamo svojih 6 maloprodajnih trgovina i 1 maloprodaju bijele tehnike, zatim i 1 proizvodnju domaćih kolača, koje transportujemo po većim gradovima i centrima u istim, u BiH...

najveći partneri BINGO, MERCATOR, TUŠ, Euro-egar, Belamionix, Ekor, AS Jelah, ... (nadam se ubrzo i KONZUM BiH) (u ovim svim centrima mozete kupiti naše proizvode :D )

sve u sklopu MERSAL d.o.o.:icon_biggrin:
 
Član
zavrsio srednju ekonomsku u Modrici, sad trenutno idem Visoku poslovnu skolu u Novom Sadu...prva godina se pokusava zavrsiti...:D ...radio neke poslice preko raspusta, al nista posebno, vecinu vremena sam provodio po kaficima sa curama i drustvom...:DD
...ako kako mogu pomoci iz NS-a slobodno javite, mozda nesto i uspijemo...;))

...i da, stari moj je mnoogo velikodusan covjek, voli pomoci svima pa nam sad jedan covjek ima duzan oko 10 000 KM...a ima neku firmu za proizvodnju stolarije a nema para...pa ako nekom treba stolarija nek mi se javi da pravimo biznis...inace cu ja gostovati kod cika zatvorasa ubrzo ako se to ne rijesi kako treba...:D
 
Član
Radim u firmi koja se zove Dräger ,inače između ostalog servisiranje i atestiranje policijskih radara i alko testera:lol:

Nemojte me pitati kako ih možete lažirati(alko testere) jer vam neću reći:lol:

Uglavnom i kad me murija zaustavi davi me istim pitanjima:D
 
Član
zavrsena prva gimnazija u Ze /smjer Jezicki,upisao pedagoski fakultet u Ze,odsjek Engleski jezik i knjizevnost,nadam se da cu iduce godine aBd nastaviti studiranje u Turskoj ili Ceskoj na usmjerenju za prevodioca :icon_smile:
zaradjujem tako sto tu i tamo nekome prevedem sa engleskog ili njemackog neki tekst,mail i sl... :icon_smile:
 
Član
Osnovna "Hrasno", a srednja Umjetnicka :) Likovno graficki tehnicar za likovno graficku opremu i ilustraciju knjige, a trenutno radim nesto za lokalnu zajednicu :icon_smile:
 
Član
Redovno zavrsio 7 razreda osnovne skole i poce rat, skolovanje sam poslije rata nastavio varedno zavrsio ugostiteljsku. inace radim u Turizmu ako kome zatrebaju avio karte ili aranzmani nek se javi.
 
Član
zavrsio srednju ekonomsku skolu, fakultet mi nikad nije bio u planu, onda vanredno zavrsio zanat (zlatar-draguljar) da bi nastavio porodicni posao... u vezi zlatarstva, javljajte se slobodno :icon_smile:
 
Top