Sta ste po struci,koji posao radite?Medjusobna pomoc!

Sta ste po struci,koji posao radite?Medjusobna pomoc!

Član
wade je napisao(la):
zavrsio osnovnu skolu s odlicnim uspjehom,od srednjih upisao gimnaziju zavrsio je vrlodobrim,sad upisao gradjevinu u msotaru abd nekad cu i to zavrsiti...onda se planiram ozeniti nekom bogatom hercegovkom,ali jedini uslov je da joj tata ima bmw-a :D
nista audi i merc :D

:lol::lol::lol: ambiciozan i iskren :lol::lol::lol: svaka ti čast;)
 
Član
Mislim da nije ni bitno toilko ko je sta zavrsio i koje je ocjene imao u osnovnoj skoli. Najvaznije je sta ste u zivotu radili, sta radite i sta od toga svega znate da radite, pa da na tom polju mozete drugim pomoci...

Moja oblast je papirologija svih vrsta, pravne i ekonomske zavrzlame, sve sto je potrebno jednom preduzecu za osnivanje, vodjenje, rad... U sustini sve sto ima veze sa papirima mogu pomoci, vecinu znam i sam, dosta toga mogu i uraditi, a ono nesto sitno sto ne znam, znam ko zna, pa opet znam i ja... Djelatnost moje agencije je usmjerena za sto kompletniju uslugu u vezi registracije preduzeca, od osnivanja pa do svega ostalog u vezi poslovanja, uz to ima i ostalih djelatnosti koje upotpunjuju kolekciju... Tako da odgovaram na sva pitanja buducih biznismena...;)
 
Idem u elektrotehnicku skolu, tehnicar za telekomunikacije, zadnja godina.
Poslije toga planiram upisati neki fakultet.
Vec odavno radim sa ocem kao automehanicar pa sam i od toga nesto naucio.
 
Član
nakon dugog lutanja (4 razlicite osnovne i srednja u sarajevu) konacno se vratio u tz gdje sam vjeciti student, doduse sad kazu da sam apsolvent na Filozofskom fakultetu, smjer Engleski jezik i knjizevnost :lol:
 
zavrsio srednju Medicinsku skolu u tuzli smjer Fizioterapeut...Fakultet nisam upisivao nikad,niti sam imao zelju za tim...
radim sad zajedno sa bratom i ocem u privatnoj firmi za centralno grijanje(kotlovi na gasovito-,tecno-,kruto gorivo,solarni kolektori,kotlovi na biomase itd..itd...),vodovod,plinovod,kanalizacije....Ne zovite me ionako imam posla preko glave,hahaha :lol::lol::lol::lol::lol:

Salim se naravno,tu sam da pomognem i posavjetujem svakoga ;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
zavrsio srednju Medicinsku skolu u tuzli smjer Fizioterapeut...Fakultet nisam upisivao nikad,niti sam imao zelju za tim...
radim sad zajedno sa bratom i ocem u privatnoj firmi za centralno grijanje(kotlovi na gasovito-,tecno-,kruto gorivo,solarni kolektori,kotlovi na biomase itd..itd...),vodovod,plinovod,kanalizacije....Ne zovite me ionako imam posla preko glave,hahaha :lol::lol::lol::lol::lol:

Salim se naravno,tu sam da pomognem i posavjetujem svakoga ;)

znaciii ti masiras bakarne cijevi:D
 
Član
Zavrsio osnovnu odlicnim uspjehom, ove godine zavrsio i srednju elektrotehnicku,smjer elektrotehnicar racunarske tehnike i automatike, isto odlicnim,
sad pravim pauzu,kolko ce trajati neznam ni ja, ali ako ista upisivao, idem na ETF sarajevo....

oko auta radim od svoje 4-5 godine, prvi project bio golf kec,koji smo sami ja i stari zavrsili( u principu "zavijaj ovaj saraf u tu rupu", i ja zavijao ,hahaha)
u toku pauze ,radim sa starim popravljam auta, vrsim dijagnostiku, inace specijalnost bosch pumpe,dizne,injectori,common-rail,PD sistemi, itd...znaci sve za dizele
ako kome bude trebalo pomoc naravno tu sam!

tomislav_amg je napisao(la):
Idem u elektrotehnicku skolu, tehnicar za telekomunikacije, zadnja godina.
Poslije toga planiram upisati neki fakultet.
Vec odavno radim sa ocem kao automehanicar pa sam i od toga nesto naucio.

Kako ti se otac zove, i gdje radi, moram ga ja onda znat,ako si vec iz mostara...
 
Član
rinaldo je napisao(la):
wade je napisao(la):
zavrsio osnovnu skolu s odlicnim uspjehom,od srednjih upisao gimnaziju zavrsio je vrlodobrim,sad upisao gradjevinu u msotaru abd nekad cu i to zavrsiti...onda se planiram ozeniti nekom bogatom hercegovkom,ali jedini uslov je da joj tata ima bmw-a :D
nista audi i merc :D

:lol::lol::lol: ambiciozan i iskren :lol::lol::lol: svaka ti čast;)

iskrenost mi je jedna od mana :D:D
nego,ima li ko od ovih hercegovaca kakvih bogatih rodica da bi se (u)dale?:lol:
 
Član
evo da se i ja upisem:icon_biggrin:. Zavrsio srednju Elektrotehnicku skolu, a zatim upisao fakultet Poslovne informatike,trenutno imam jos diplomski i to bi bilo to. U medjuvremenu sam poceo da radim u Eronetu kao savjetnik za telekomunikacije i prodajni menadzer. To trenutno radim,do kad cu vidjet cemo. Ako budem kome trebao tu sam u svako doba;););)
 
Član
bila je ova tema al haj evo opet hehe,zavrsio srednju skolu u kalesiji selu :D ,mas teh za komp projektovanje :cool: ,a hrmbacim ko mehanicar:lol: niđe veze al haj nema veze :cool: :cool:
 
Član
zavrsio ekonomsku, studiram ekonomiju u sarajevu, kuzim se u novcanice svih apoena i valuta :lol: (ovo sam znao i bez faxa, al tu se usavrsavam) :D
 
Član
almyr je napisao(la):
Zavrsio osnovnu odlicnim uspjehom, ove godine zavrsio i srednju elektrotehnicku,smjer elektrotehnicar racunarske tehnike i automatike, isto odlicnim,
sad pravim pauzu,kolko ce trajati neznam ni ja, ali ako ista upisivao, idem na ETF sarajevo....

oooo pa sta ima kolega:icon_smile:. koja godina, koji smjer??
 
Top