Sta ste po struci,koji posao radite?Medjusobna pomoc!

Sta ste po struci,koji posao radite?Medjusobna pomoc!

završio osnovnu školu :D , pa onda srednju elektrotehničku, pa onda fakultet elektrotehnike u Splitu, ing. molim lijepo :icon_biggrin: , trenutno se bavim elektroinstalacijama i projektima, a uskoro prelazim u državnu firmu, vjerojatno elektroprivreda.

I znam sve o Porscheu, eto, čisto da se zna.... :icon_smile:
 
Evo da i ja napise :p.. Zavrsio srednju "Masinski tehnicar za kompjutersko projektovanje" ovdje u Gradaccu.. Studiram cevape itd. haha.. Salim se, radim kod starog' u restoranu (opis posla nema, sve se radi, radno vrijeme od 0 do 24 :D).. Sto se faksa tice, zavrsio sam srednju inace sa odlicnim, vrlodobro ucio i tako, mog'o i financiski izdrzat' fax, al' eto ne upisem, sad vec fulam drugu godinu, jbg-a vise sam za pos'o bio i tak'.. Aj' da ne tusim :D
 
Član
zavrsio osnovnu jedva, srednju isto tako, ekonomski fak u sarajevo napustio nakon prvog ispita, upisao masinsski fak u sar.polozio ispite iz prve god. i onda se zaposlio napustio i taj fak. i sada trenutno zavrsna god u lukavici na ekonom fakul. radi u (bancki) al ne zadugoo ima se drugih planova,.,.,
ako kome treba kredit i sl. rado cu vam ga uvalitt mislim prodatt
vidim svi nesto popravljate eh ja sam doktor za pokvarit
 
Član
zavrsio osnovnu skolu s odlicnim uspjehom,od srednjih upisao gimnaziju zavrsio je vrlodobrim,sad upisao gradjevinu u msotaru abd nekad cu i to zavrsiti...onda se planiram ozeniti nekom bogatom hercegovkom,ali jedini uslov je da joj tata ima bmw-a :D
nista audi i merc :D
 
Član
96-te krenuo u osnovnu skolu i zavrsio samo 3 razreda, proglasen nenomalno ludim za fiJat vozilima, uciteljica me maltretirala morao sam je sexat svaki veliki odmor, preko VEZE zavrsim svih 8 razreda i napokon upisem srednju elekrtotehnicku skolu koju sam uspjesno zavrsio(na moju zalost) ..2007-me maturirao i od tad zivim na grbaci od starog, meni super on se nezali sve 5 ;) (sala za ovaj pocetak);)
 
Legend
Hajd evo da se i ja stupasim :)

Po zavrsetku 8-mog razreda zaposljavam se na lokalnoj TV. Put od pripravnika, kucanja malih oglasa do 4 godine kasnije tehnickog urednika, audio mixeta, video mixeta, skopovi, montiranje i kamerman, editor, (nasa tv jedina imala prava da snimi koncert dragane mirkovic u mjedanu, kolega i ja dezurni kamermani. Nakon 4 godine na TV postaji, selim se u novinarstvo tacnije DTP graficki dizajn, odnosno sto kod nas u raji kazi prelom novine.
Radio 4 godine u lokalnim novinama Front Slobode, i onda selim u Sarajevo, na neke 3 do 3,5 godine i radim isti posao samo za auto casopis. "AUTOMAGAZIN". Pored preloma novine, tu se pocinjem baviti i aktivnije fotografijom, testiranjem vozila i pisanjem tekstova. Nakon automagazina vracam se u TZ, landaram 3 mjeseca i onda slucajno upadnem u Ford, Firma REMEX koja ima nekoliko djelatnosti. Glavna je rudarstvo, odnosno sve sto je vezano za rudnike, sljedeca je prodaja ulja i filtera za sve vrste vozila i industrijskih masina, naredna djelatnost je prodaja i servisiranje vozila marke Ford, Volvo, Mazda, i Land Rover. Danas se firma dodatno prosirila, a ja nakon tri godine prodaje kola i 6 mjeseci vodjenja servisa i rezervnih dijelova, napustam sve to i prelazim i ja u rudarstvo tacnije, rad sa kamenolomima, sljunkarama, asfaltnuim bazama, i rudnicima. Moj referat su industrijska sita (mreže) tehničke tkanine, labaratoriska sita, separacije, transportne trake, ljepila za transportne trake, valjci, filteri hidraulike, primarni sekundarni itd.... Puno je i ovo sto navalja. :lol::lol::lol:

Eh et ako nekom stari drzi kamenolom, :lol:abriku plastike, farmacije, proizvodnju sokova, secera boje i ulja nek me zove da radimo posla :lol::cool::cool::cool:
 
Administrator
zavrsio osnovnu skolu, citavih 8 razreda sa svim peticama:D, zatim upisem gimnaziju i to zavrsim sa odlicnim bez problema... nakon gimnazije upisem fax, medicina borba za uslov za drugu godinu i tako da sad ucim...

u slobodno vrijeme hodam, pomazem starom oko njegovog posla sa staklom i tako to... pa eto ako ko ima kakvu firmu a treba stakla i tako tih radova mozemo se dogovoriti ;):D
sve u svemu kuca poso poso kuca:D
 
Završio sam gimnaziju,a zatim upisao Prirodno-matematički fax u Tuzli,to sam završio i sad sam prof.fizike i radim u školi evo tri godine........
Slobodno vrijeme najviše trošim na sport,internet i naravno na zezanja oko auta itd.Pozz
 
Član
Nakon osnovne upisem Srednju medicinsku u Tuzli. Trenutno studiram Fakultet zdravstvenih studija u Sarajevu odsjek Radiološke tehnike druga godina(jos 3 ispita pa treca). Radio 2 godine na Klinici za Radiologiju UKC Tuzla, a sada na Klinici za Radioterapiju.;)
 
Zavrsio srednju masinsku u Tuzli,:cool:
sad sam apsolvent Filozofskog fakulteta,smjer Tehnicki odgoj i Informatika,;)
 
Top