Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f? MOZE LOCK; kupljena MAZDA!: D

Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f? MOZE LOCK; kupljena MAZDA!: D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

Mislim da je najpametnije kao što i sam reče tražiti dobru Civic/Crx a ako ne bude onda se baciti na 323f.. Mada i Crx i 323f su onako furačka auta pa je to svako i vozio,cijepao i ko zna koliko puta udarao..Civic bi se već malo normalnija mogla naći
 
Član
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

imao 323F kratko vrijeme bila u odlcnom stanju, auto nisam prezalio i dan danas je covjek voza a mehanicar je. sve rijeci hvale za to auto
 
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

Samo ti civica ganjaj i nista bez d16:)

Sa tim od 110 ks ,to je sa cat-om verzija, skini cat i eto ti jos 5 ks mozes ladno vozit u 16ci :)uz dobre gume 16.0 garantovano. Ja sam sa tim motorom vozio 16.4 ali sa uzas losim gumama, 14 godina starim :D a i motor nije bio bog zna sto, dimio i bacao ulje
 
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

Jel ovakvu trazis ?

http://www.pik.ba/artikal/466653/mazda-323-f/

Mada je poslaba jbg.
 
Početnik
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

erol_brcak je napisao(la):
Samo ti civica ganjaj i nista bez d16:)

Sa tim od 110 ks ,to je sa cat-om verzija, skini cat i eto ti jos 5 ks mozes ladno vozit u 16ci :)uz dobre gume 16.0 garantovano. Ja sam sa tim motorom vozio 16.4 ali sa uzas losim gumama, 14 godina starim :D a i motor nije bio bog zna sto, dimio i bacao ulje

pase li u nju dohc, saraf na saraf? ako to nije problem ubaciti, ne smeta mi sto je sohc :D
a i 16-klasa bice mi dovoljna jednu sezonu (cca 3 utrke) :D

technoGeek je napisao(la):
Jel ovakvu trazis ?

http://www.pik.ba/artikal/466653/mazda-323-f/

Mada je poslaba jbg.

takvu trazim, al poslije honde :D i malo jacu :cool:
 
Član
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

Pa kupuj brze civica dok nije i on prodan :)
Ako si vozio vw 1.6 d onda ce ti se cinit da taj civic ima 200 ps :)
 
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

Oggy je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Samo ti civica ganjaj i nista bez d16:)

Sa tim od 110 ks ,to je sa cat-om verzija, skini cat i eto ti jos 5 ks mozes ladno vozit u 16ci :)uz dobre gume 16.0 garantovano. Ja sam sa tim motorom vozio 16.4 ali sa uzas losim gumama, 14 godina starim :D a i motor nije bio bog zna sto, dimio i bacao ulje

pase li u nju dohc, saraf na saraf? ako to nije problem ubaciti, ne smeta mi sto je sohc :D
a i 16-klasa bice mi dovoljna jednu sezonu (cca 3 utrke) :D



Pase naravno, haj sad cu ti na pm detalje proslijedit ;)
 
Početnik
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

odlicno :D
u petak cu imati sve pare i idem da obidjem par hondica, valjda jednu povezem kuci ;)
 

MTR

Član
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

dacu ti ja golfa 3 TD za 4500 :)
 
Član
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

ovaj mtr pravi bosnjo, odmah ti golfa nudi :D :D
 
Član
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

Mislim da se kvalitetom izdvaja mazda, ali je i mazdi i crx-u verovatno izvadjeno crno ispod nokta do sad...Civic je verovatno malo neznije vozen, lako ga je srediti, ipak je to najbolji izbor;)
 
Početnik
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

MTR je napisao(la):
dacu ti ja golfa 3 TD za 4500 :)

jel japanac? :cool:

dellas je napisao(la):
Mislim da se kvalitetom izdvaja mazda, ali je i mazdi i crx-u verovatno izvadjeno crno ispod nokta do sad...Civic je verovatno malo neznije vozen, lako ga je srediti, ipak je to najbolji izbor;)

pogledacu sutra i jednu mazdu, i onda cu da odlucim izmedju honde i mazde...
da dalje ne gledam :)


Limpi je napisao(la):
ovaj mtr pravi bosnjo, odmah ti golfa nudi :D :D

ma jasta je, ba, i na pik.ba ukucam da trazim auto od 3 do 4 milje, i izbaci mi 70% golfova...i onda ja stavim da trazim benzinca, i nestane golfova sa lise :D
 
Početnik
Kupljena danas Mazda 323 f, sa malim motoricem, 1.6 8v, ajnspric, 80 i nesto konjica...
more lock ovdje!
hvala svima na pomoci...
 
Početnik
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f? MOZE LOCK; kupljena MAZDA!:

DLS je napisao(la):
to ogysha ..nek je sa srecom

hvalaaa :cool:
sutra ako stignem operem auto, uslikam i stavim slike u garazu..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top