Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f? MOZE LOCK; kupljena MAZDA!: D

Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f? MOZE LOCK; kupljena MAZDA!: D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda CRX, Mazda 323F...vasa iskustva..

Trazis D16A9 ili kojim slucajem vTec.

Sve dijelove imas u Tuzli u EDELEX-u i uglavnom na lageru, znaci ne narudzba nego dobar dan dajte mi to i to - izvolite hvala dojite nam opet :D

Da uporedis cijene sa mazdom a i ostalima EXEDY set korpa lamela lezaj kosta 310 KM, Kugla kosta 35 KM, krajnica isto, zupcasti 70-80KM drugo nista i ne mijenjas manje vise.

Sto se tice mana, TPS, siber, pragovi rubovi, zadnji veliki seleni, celjusti na diskovima - neodrzavanje, ako se malo pazi auto nema mana :) i svaka od ovih navedenih je prilicno lako rjesiva osim ako uzmes auto na kojem ovo sve nevalja onda ce ti trebati malo vise para da to sve odjednom rijesis.

Motor je nepoderiv, s tim da mijenjas remenje ulje i filtere redovno a da pri tom ne uzimas ulje od 4 KM po litru :D

Bez problema sa troje unutra ide 220-230.

Posto je po prilicno lagana moras dobro paziti koje gume kupujes.

Na otvorenom, pri normalnoj voznji, trosi ko dva upaljaca, u gradu ces vjerovatno malo gasati pa ce i da trosi vise, a koliko vise zavisi od tebe i to i ne treba gledati, ne moze se papucica gurat u pod a da ne trosi :D

Najveca mana je sto je skoro svaka udarena nekad.

Sto se tice mazde, ne znam mnogo ali ih ima mnogo u odnosu na crx tako da sad to nekom moze biti prednost. Meni nije, ja vise volim da imam auto koje niko nema i meni licno je crx ljepsi al eto sad ti se odluci.
 
Član
RE: Honda CRX, Mazda 323F...vasa iskustva..

dellas je napisao(la):
A sta mislis o ovom autu, ja sam cuo jako pozitivna iskustva: http://www.pik.ba/artikal/497160/honda-prelude-2-0-ex-1990/
;)

oggy,vidjao sam ovu,beton je
jedno vrijeme je na njoj bila cijena 6000...pa mozes mislit...fkt je perverzija,nisam je vidio mozda 2 mjeseca...samo je povisoka,malo je ubit u pod i nema dalje;)
 
Član
RE: Honda CRX, Mazda 323F...vasa iskustva..

CRX ce ga pojesti za uzinu posle dorucka :D

Ne kazem da ne valja, ali je crx i brzi i ljepsi i manje trosi ali i manji pa je pitanje sta ko voli.
 
Početnik
RE: Honda CRX, Mazda 323F...vasa iskustva..

eh rijesi se ja scirocca..
sad sebi trazim japanca...hondu, mazdu?
ili mozda nesta trece do 4 hiljade max?
prijedlozi?

uslov: da nije vw, i da nije dizel :D
 
Početnik
RE: Honda CRX, Mazda 323F...vasa iskustva..

crx sto sam gledao do sad, sve krs do krsa, vjeruj...najvise bih volio crx, al cisto sumnjam da se moze ijedna dobra i ocuvana naci,a da se prodaje...

civic mi je sada no1, danas sam gledao ovu i najvjerovatnije je uzmem:
http://www.pik.ba/artikal/506598/auto-honda-civic-1-6-16w/
 

DLS

Početnik
RE: Honda CRX, Mazda 323F...vasa iskustva..

a sta mislis za audija 80 quattro 83kW /115ks ??

a nije los ovaj civic
 
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

Interesira li te Mazda MX-3, 1.8 V6, 1992. godina, dodje i nekih dijelova uz nju rezervnih, u nevjerovatno dobrom stanju... Jedino sto je malo skuplja, 5000KM...
 
Početnik
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

olensoner je napisao(la):
Interesira li te Mazda MX-3, 1.8 V6, 1992. godina, dodje i nekih dijelova uz nju rezervnih, u nevjerovatno dobrom stanju... Jedino sto je malo skuplja, 5000KM...

ne bih, budzet mi je ogranicen na 4 milje ;)
 
Član
RE: Honda CRX, Mazda 323F...vasa iskustva..

Oggy je napisao(la):
crx sto sam gledao do sad, sve krs do krsa, vjeruj...najvise bih volio crx, al cisto sumnjam da se moze ijedna dobra i ocuvana naci,a da se prodaje...

civic mi je sada no1, danas sam gledao ovu i najvjerovatnije je uzmem:
http://www.pik.ba/artikal/506598/auto-honda-civic-1-6-16w/

tesko da ces naci crx da je u koliko-toliko dobrom stanju.. vecina ih je lupana, a nije urađena kako treba.. i ja sam htio crx...:icon_cry: al uzeo sam civic-a i prezadovoljan sam! :123::icon_smile:
 
Početnik
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

nema crx ni za lijeka...civic se vec moze naci, ima jedna jos bolja, al je 1.3, ta mi se ne uzima, gledat cu da zavrsim ovih dana ovu 1.6 16v...110 konja, dovoljno meni za 16 klasu :D
 
Član
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

moja preporuka mazda 323f.. neunistivo auto, ili mazda 323 ona obicna jedno 95-to godiste, cuope ili kako vec.. auto je stvarno perfekcija od udobnosti,lezanja, a i japanac je japanac.. drago mi je sto si odlucio na bas japanca..
 
Početnik
RE: Šta kupiti do 4 milje? Honda crx, civic, mazda 323f?

elmir je napisao(la):
moja preporuka mazda 323f.. neunistivo auto, ili mazda 323 ona obicna jedno 95-to godiste, cuope ili kako vec.. auto je stvarno perfekcija od udobnosti,lezanja, a i japanac je japanac.. drago mi je sto si odlucio na bas japanca..

323f je odlican autic, al obicna 323 mi se ne svidja nimalo...ako ne nadjem hondu kako treba, onda cu gledat 323f..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top