sr osijek

sr osijek

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi jestel' pazili na radar u loncarima kod Binga, ogranicenje mislim da je 50 il 60, da nekog nije usliko!

pobjednicima cestitam, ostalim vise srece drugi put:icon_biggrin:
 
Član
samo da se prijavim, živ i zdrav ovo za Semafor i ostalo ne treba komentarisati ljudi od 100KN naprave ovaku trku i vjerovatno jedinu i opet ne valja , te semafor te ovo te ono , prva trka i 92 auta koja voze + 20 ljepote + 20 muzika ali treba opet kritikovati. Sve su svemu odlicno, samo da je većih čekića bilo:D

btw. komarci su im cudo ponio sam jedno 200 kom. ovdje da u Sarajevu pustim :lol:

Hvala alex na picu i gostoprimstvu svaka cast
 
Član
SM chip tuning je napisao(la):
Odlucili samo da dovezemo kadeta,posto se sve trke odgadjaju i vjerovatno ce biti jos samo grobnik nemamo vise sta da cekamo,tako da cemo doci i mi sa bimotom.

Frzop nece vise voziti ove godine,imao je havariju na motoru :icon_cry:

Ali nema veze,docemo zbog raje i zbog vlade i 4.2 kadeta koji je sad mnogo jaci i koji moze da skine bimota u nekom scenariju ;)

Gledacemo SM finale :D

52.jpg


Ha ha ha treba da postanem prorok i da se bavim proricanjem sudbine kao vidoviti Saban :)
 

IGY

Član
a sto se preimenovah odmah
vidiviti srle SM i drugari eto idealan naziv
btw cestitke majstore
 
Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/VLrrjjATUSs&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/VLrrjjATUSs&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 

Zex

Član
Micky je napisao(la):
...ovo za Semafor i ostalo ne treba komentarisati ljudi od 100KN naprave ovaku trku i vjerovatno jedinu i opet ne valja , te semafor te ovo te ono , prva trka i 92 auta koja voze + 20 ljepote + 20 muzika ali treba opet kritikovati...

Ako se ovo odnosilo na moj post,volio bih da mi citiras gde sam ja to naveo da ne valja?Ajde malo se skoncentrisi,procitaj ponovo i skuzices valjda da su ono bile dobronamerne kritike.

Usput evo i galerije sa 350 slika iz Osijeka. :cool:

KLIK na link AK Crankshaft
 
Član
13.9 sec bez nitra

Ja znam za to vrijeme,mozda ima neko i bolje jer je vozio puno puta ali ja znam samo za to.
 
Član
Po slikama se vidi da je bilo solidno.
Čestitke svim takmičarima na nastupu i ostvarenim rezultatima.

Zanima me jedna stvar: na slikama se vidi nekoliko raskompletiranih auta bez farova , branika i sl. Jeli to bilo odobreno ili su se "provlačili" preko veze , pošto realno gledajući nisu street legal a nije ni fer prema ostalim učesnicima??!!
 
bozo,
auta bez farova se nisu provlacila..

organizatori su tako dozvolili, i svako ko je htio mogao je skinuti far...
neko je to koristio, neko ne, uglavnom su pravila bila ista za sve..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top