sr osijek

sr osijek

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
izvinjavam se za pogresan info sunce i piva odradili svoje, srdjan je tacno naveo finaliste i pobjednika :icon_smile:
 
10.12 uuuuh jbt :icon_eek:
E bas mi je krivo sto je doslo do problema,bas sam se nadao da ce auto sa bosanskim tablama biti najbrze danas (zapravo je i bilo ;) ali nije to to )

Cestitke stvarno,jbt to je skoro pa u klasi 9 :icon_eek:
 
Član
svaka čast ekipa!!!!
hvala na ovako mnogobrojnoj poseti....bekiru čestitke na novom rekordu....a svim vozačima želim još bolja vremena.....
ja sam ispao u klasi 14 u prvom krugu,jer sam bukvalno zaspao na startu od plavog gsi-ja iz bosne....ali mi nije žao...meni je bilo bitno da vidim vreme auta koje je više nego zadovoljavajuće 14,124...
vidimo se uskoro opet....pozzzzzzz
 
Član
SM chip tuning je napisao(la):
Pobjedio je Vlada Moravek sa 4.2 kadetom vozio je 11.6 protiv Baste koji je vozio 12.9 tada jer nije auto bio ispravan.

Oba auta by SM :)

Basta napravio na kvalifikacijama najbrze vrijeme ikad odvezeno do sad na 402m,kao sto vec pomenu neko 10.12 sec i tada mu je pukao klip

????

Najbrze IKAD ? Gdje kod nas mozda :lol:

Eno juce gledam lika 7.6 a prosli mu rekord bio 8.5 a auto je registrovano i voza se po ulici, znaci nije neki sad drag car ili formula.
 
Član
nismo je napisao(la):
cestitke Basti, Seji i naravno Bekiru na novom rekordu 156.9 :cool:

alex-vu je napisao(la):
svaka čast ekipa!!!!
hvala na ovako mnogobrojnoj poseti....bekiru čestitke na novom rekordu....a svim vozačima želim još bolja vremena.....
ja sam ispao u klasi 14 u prvom krugu,jer sam bukvalno zaspao na startu od plavog gsi-ja iz bosne....ali mi nije žao...meni je bilo bitno da vidim vreme auta koje je više nego zadovoljavajuće 14,124...
vidimo se uskoro opet....pozzzzzzz

@Nismo Hvala
@Alex bilo je ludo i nezaboravno, samo da nije bila ona vodka i red bull nebi spavao ti na startu, a Dule je fino govorio da idemo spavati, corsa ide ko poplava, otpadaju rucice mjenjaca...:lol:
 
Član
Evo jedan klip:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/YT-RL8fQEl8&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/YT-RL8fQEl8&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Početnik
zemlja je gorila, ja neznam sinoc kako smo dosli u Sarajevo, bii smo : ja , Sejo i Tiro u kolini, Sejo je preko karaule krivudao malo :) pa smo u Olovu stali na INA pumpi popii RedBull malo se osvjezili i gas.

Dobro je bilo , ali je steta sto je Basti motor opalio , mogo je biti u klasi 10 :)

Igy je uzeo 1 mjesto na clean look , ali je imao problem sa autom pa smo ga ostaivli kod Alex-Vu u garazi da se to "opravi" .. Ja sam njega i pehar do kuce dovuko :)

Micky je bio sa nama jos al mislim da jos nije se probudio jer su svi bili mrtvi..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top